Автор Тема: цикъл Венера-Юпитер  (Прочетена 37428 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
цикъл Венера-Юпитер
« -: Октомври 08, 2017, 06:25:26 pm »
Не открих тема за този съвпад, ако има такава, моля започнатата от мен да се премести!

Малката благодетелка Венера се среща с големия благодетел Юпитер на 13-ти ноември 2017г. в 7*  Скорпион
Венера е заточена в този знак, но в същото време е във взаимна рецепция по управление с Марс



Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #1 -: Октомври 08, 2017, 06:55:45 pm »
А при мен е в съвпад с нат. Уран, У9 и У на нат. Слънце в 5 дом.
Обмислям пътешествие покрай Коледа, нищо чудно тогава да ми попадне хубава оферта.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #2 -: Октомври 08, 2017, 09:12:13 pm »
При мен е в съвпад с нат.Уран, а Слънцето е точно върху нат.СЛВ. Плутон в секстилс нат.Венера и Тр.СЛВ в съвпад с нат.Луна. Няма да мине незабелязано.
Над силата е само умението да я владеем!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #3 -: Октомври 09, 2017, 09:58:21 am »

Малката благодетелка Венера се среща с големия благодетел Юпитер на 13-ти ноември 2017г. в 7*  Скорпион
Венера е заточена в този знак, но в същото време е във взаимна рецепция по управление с Марс

при мен съвпад  с нат.Венера У2,9 в 3 дом

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #4 -: Октомври 09, 2017, 12:27:05 pm »
При тия, които имат аспект, рецепция или домова връзка между Венера и Юпитер, може по-силно да се прояви. Особено ако в момента тече някоя от техните даши.

При мен са в рецепция в сидеричната карта, Випарита раджа йога. В западната – Юпитер в знак и дом на Венера. А мидпойнтът Венера/Юпитер мисля, че ми се падаше точно върху Уран.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #5 -: Октомври 09, 2017, 06:54:12 pm »
При мен в 8 дом, на 2гр. съвпад с Плутон/У9. Налага се да се запиша на едно обучение.

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #6 -: Октомври 09, 2017, 07:56:04 pm »
При мен също попада в 8-ми дом в точен съвпад с Плутон /9 дом/.
От обучения започна да ми писва.  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #7 -: Октомври 09, 2017, 08:07:35 pm »
Отчетено по сидерал, и при двама ви е в 9ти. Ето защо отчитате образователна активност.

И мен все деветодомни теми ме влекат, пък то било от позицията на Луната спрямо изгряващия знак. А иначе в обкръжението, реално и виртуално, все до ниски осмодомни страсти се опитват да ме принизят.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Samoella

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 104
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #8 -: Октомври 09, 2017, 09:36:22 pm »
При мен този съвпад е на 6 градуса пред натална Луна на 14 в Скорпион У11 дом да го отчета ли за съвпад? Съвпада е в  2 дом, а Луната е в3 дом.

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #9 -: Октомври 11, 2017, 07:18:25 am »
При мен съвпада е накрая на втори дом, правят тригони с натални Луна и Марс и съвпад с Плутон и Сатурн, биквинтил с МЦ. Надявам се на парични постъпления  ;D и успехи на раб. място.

didididi111

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #10 -: Октомври 11, 2017, 09:35:47 am »
здравейте, за пръв път пиша и от скоро ви чета, възхищавам ви се! Та да се включа и аз - съвпада е в началото на 11 дом, като правят тригони с натални Юпитер и Лилит. Темата за приятелството не ме вълнува чак толкова, но темите за надеждите и желанията, както и финансите ме вълнуват. Та надеждите ми са свързани със стабилност и успехи в работата. 

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #11 -: Октомври 11, 2017, 10:09:03 pm »
При мен цикълът ще е в точен тригон с наталната ми Луна в 5 дом - и все пак, да очаквам ли нещо хубаво? Толкова лоши неща се случиха напоследък, че чак вече не ми се вярва да дойде и нещо добро...

Samoella

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 104
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #12 -: Октомври 12, 2017, 02:49:47 pm »
Венера и Юпитер ще извършат поетапно съвпад с твоята Луна, а цикълът не е в съвпад с нея, отчита се само по разположението му във 2д, т.е. ще активира юпитеро-венерини теми втородомно до началото на следващия цикъл, който е на 20 януари 2019г.  на 16* в Стрелец
(въй... от 4д. ще пуска тригон към нат. Юпитер У4 и секстил към нат. Венера У2, У9  :012: )
   Акрукс коментара в скобите за мен ли се отнася?

                                                   

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #13 -: Октомври 12, 2017, 07:47:17 pm »
При мен цикълът ще е в точен тригон с наталната ми Луна в 5 дом - и все пак, да очаквам ли нещо хубаво? Толкова лоши неща се случиха...

Ако спреш да хленчиш ще ти се случат и хубави неща. Ама то Вселената как да ти прати като ти все си недоволен?!
Започни всеки ден да благодариш поне за 3 неща, ама истински и от сърце, и ще видиш, че ще дойде и по-голямото добро.

Стрелец си все пак, давай го по-оптимистично!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #14 -: Октомври 12, 2017, 08:07:25 pm »
При мен и по сидерал, и по тропикал, съвпадът на Юпитер с Венера е в 3 дом, малко след Юпитеров възврат. :) В опозиция е на Сатурн, на градус от точния аспект. В същия момент Нептун е точно върху СЛВ, а Уран на К9.

Имам предположение как ще се развие картинката, но нека дойде времето :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми