Автор Тема: Транзити на Плутон  (Прочетена 147573 пъти)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #660 -: Април 17, 2018, 12:06:44 am »
Яхнал е метлата в посока прерязване на всякакви домашни корени...  :o

Не е ли това действието на транзитния аспект с Плутон в кардинален знак и дом, като Марс е упр на 4-ти?
Погледни по прогресии и дирекции какво се случва.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #661 -: Април 17, 2018, 09:46:05 am »
Тъй като засяга първи дом и марс е диспозитор на слънцето мога да предположа някакво по-сериозно заболяване, предвид това, че прави квадратура и със съвпада Юпитер Меркурий, които управляват 6-12 дом.
Тъй като марс е управител на ИЦ и както казах диспозитор на слънцето - някаква сериозна промяна в дома, нещо с родител. Уран предстои да влезе в 4ти дом и да направи съвпад с планетите в него.

Това Меркурий съвпад Юпитер май винаги имат някакви сериозни отклонения в изразяването :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #662 -: Април 17, 2018, 11:16:49 am »
Тъй като засяга първи дом и марс е диспозитор на слънцето мога да предположа някакво по-сериозно заболяване, предвид това, че прави квадратура и със съвпада Юпитер Меркурий, които управляват 6-12 дом.
Тъй като марс е управител на ИЦ и както казах диспозитор на слънцето - някаква сериозна промяна в дома, нещо с родител. Уран предстои да влезе в 4ти дом и да направи съвпад с планетите в него.

Аз се опасявам от удар или катастрофа - нещо, което светкавично дава сериозни последствия и после дълго време се влачиш докато и ако се оправиш.
Той е много стихиен и неконролируем, когато изпадне в ярост. Пред непознати хора не му личи чак толкова.

Цитат
Това Меркурий съвпад Юпитер май винаги имат някакви сериозни отклонения в изразяването :)
Може да повтори едно и също нещо 30 пъти с цел те прекъсне и да игнорира казаното от теб. Някаква мания е да е прав и да се налага - страхотия!  :o

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #663 -: Април 17, 2018, 11:23:29 am »
Не е ли това действието на транзитния аспект с Плутон в кардинален знак и дом, като Марс е упр на 4-ти?
Погледни по прогресии и дирекции какво се случва.

Благодаря ти.
Ще погледна довечера прогресии и дирекции и ще пиша.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #664 -: Април 26, 2018, 09:23:26 pm »
Аз не знам в коя тема за Плутон да си споделя псевдо астрологията ;D , ама  реших тук- зад астро гуруто и видна спамаджийка -кривото украинчи  :08: Цикъла марс плутон е каре Венерата ми но тук нямам активност освен че днес боядисах две люлки и една порта в оранжевоМарса ми е в 26 7 градус, но преди 4 дни получих кръвоизлив в дясно око-Слънце? с неизвестен произход, мислех ечемик че имах силна болка или нещо забито, но не разбрах слагах капки и се оправи но 3 дни много силно боля. Bчера имах късо съединение в главата от яд. Побеснях и цял ден бих племеничката куче на почивки и я тормозих психо физически за наказание на свинщината която сътвори вчера.Така се ядосах, че ме заболя глава, което е нетипично за мен. Тя е добро кученце, но вчера я смлях -заслужено, иначе я глезя само.Отделно имам конфликти в семейството и подмолни действия свързани с работа-възможен преврат и заграбване на работа  :-X И не- аз няма да се откажа да облека старите си дрехир разстроена съм много, почти отчаяна от това, което се случи с тялото ми, но няма да се примиря, ще успея ,не знам кога, но ще успея .

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #665 -: Април 26, 2018, 10:04:23 pm »
Предпочитам да кукурегам ,пред това да грухтя, но уви засега битката за трансформацията на клетата ми ВЕНЕРА  печели Юпитер, За мен е важно как изглеждам и дано след като пpороня грухани сълзи над пшеницата си се съвзема и постигна желаната трансформация на красивото в мен .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #666 -: Април 26, 2018, 10:11:16 pm »
Ребека, дясно око при жената, гледай Луна.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #667 -: Април 26, 2018, 10:13:09 pm »
Грухана пшеница вземам само за гълъбите. Но в кварталния магазин продавачките вече ме питат за режима на Дънов.  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #668 -: Април 26, 2018, 10:16:34 pm »
Грухана пшеница вземам само за гълъбите. Но в кварталния магазин продавачките вече ме питат за режима на Дънов.  :57:
Кажи им че си открила погребално бюро  ;D На нашето пазарче наскоро забелязах преустройство на хранителен магазин в погребално бюро  :engel016:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #669 -: Април 26, 2018, 10:22:01 pm »
Ребека, дясно око при жената, гледай Луна.
Рени благодаря, и преди имах проблем с някое от очите и бях питала и чела, но не помня а вчера нещо четsх за египетска митология, окото на Хор, дъра бъра и че дясното го свързват със Слънце-не астрологично ,та явно затова ми остана тази асоциация .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #670 -: Април 26, 2018, 10:26:08 pm »
Цялата дясна страна на тялото по Слънце, лявата по Луна. Слънце-дясно око при мъжа, ляво при жената. Луната- дясно око при жената, ляво при мъжа.Юпитер близо ли ти е до Луната в периода , Марс до Венера ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #671 -: Април 26, 2018, 10:35:36 pm »
Юпитер не не е близо ,сега само Нептун тригон и каре възли,иначе да Марс е в квадрат с Венера .

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #672 -: Юли 24, 2018, 10:25:13 am »
Тр. плутон ще направи съвпад с транзитен ЮЛВ догодина края на месец март на 22-23 градус по остта рак козирог.

Подобен съвпад е имало 2002 г. на 16-17 близнаци стрелец.

Коментари? :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #673 -: Юли 24, 2018, 12:50:14 pm »
Ще се случат колективни събития и по-скоро свързани с обществените структури, смяна по върховете, сдаване на власт, елиминиране/ убийства на "тъмни "фигури-Плутон попада в коридора на затъмненията и така неговата роля се усилва.. В личен план, който има точки в тези градуси ще засегне някои  комплекси и дълбоко скрити емоции, нещо, което е скрито или нещо, с което не можем да се справим от преди  и всичко това излиза на дневен ред  около затъмненията, разбира се, не по приятен начин. По-силно или повече ще се изразява засегната точка през призмата на Плутон, като се внимава да не се изпада  в крайности,все пак това е Плутон. Ще оцелеят само онези навици, които ще ни помагат да развиваме темата по северния възел. Засегната точка се нуждае от внимание, забравили сме да  елиминираме преживявания, ситуации, дейности, към които сме силно привързани, обсебени от същите. Нещо вече се е случило тук(ЮЛВ) , което има отношение с някаква власт, родител, природата на чувствата, дом,професия, напрежение между личното и общото, което често е обявено за нещо лошо( Плутон) или си мислим, че нещо лошо сме направили в посочените сфери, имаме някакви угризения и сега следва "изчистване" по същите.Това ще е и време , когато ще сме подтикнати, пък следствие преживяното, към правене на нови неща, които са вече поносими за нас в активираните сфери.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #674 -: Юли 24, 2018, 01:24:20 pm »
Тр. плутон ще направи съвпад с транзитен ЮЛВ догодина края на месец март на 22-23 градус по остта рак козирог.

Подобен съвпад е имало 2002 г. на 16-17 близнаци стрелец.

Коментари? :)

случило се е върху оста АС/DC - отпочнаха събития, които белязаха живота ми за много дълъг период напред, нещо като онези сериали с 5346 епизод

сега засяга наталната опозиция Слънце/Луна, ама те май събитията опочнаха при съвпада със Слънце, та не знам тоя път докъде ще доведе...

не е нещо като за хвалба, де