Автор Тема: Магията  (Прочетена 54352 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Магията
« Отговор #75 -: Юли 09, 2014, 08:11:00 pm »
А, добре че усещате и хубави миризми, защото ако усещахте само лоши, трябваше да се прави проверка при психиатър

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Магията
« Отговор #76 -: Юли 09, 2014, 09:22:45 pm »
аромат на цветя и горски плодове,на сладко
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Магията
« Отговор #77 -: Юли 18, 2014, 10:49:24 am »
как да помогнем на себе си и на близък,който се явява енергиен вампир?

защо смятам че е такъв-ами обича да засяга съвсем умишлено теми,болни на събеседника,вмъква думи -тръни,които са недвусмислени. то е и възпитанието ,нали ...
на въпросния човек сестрата ,тя пък с неспирни оплаквания,за всичко,по всяка тема...
добре ,че приятелките ми не са подобни,но по адресна регистрации-ужас
повярвайте  трудно се живее в подобна нездравословна среда.
« Последна редакция: Юли 18, 2014, 10:53:31 am от синие »
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Магията
« Отговор #78 -: Юли 18, 2014, 10:51:24 am »
Да си подсили Слънчевия слит, хора със силна сърцева чакра и слаб слънчев сплит стават жертви на енергиен вампиризъм.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Магията
« Отговор #79 -: Юли 18, 2014, 10:53:25 am »
как да помогнем на себе си и на близък,който се явява енергиен вампир?

защо смятам че е такъв-ами обича да засяга съвсем умишлено теми,болни на събеседника,вмъква думи -тръни,които са недвусмислени. то е и възпитанието ,нали ...
повярвайте  трудно се живее в подобна нездравословна среда.
далеко от такъв човек, защото ако се надяваш да се промени, няма да стане
вампирът смуче, докато има жертва до себе си

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Магията
« Отговор #80 -: Юли 18, 2014, 10:54:51 am »
Да си подсили Слънчевия слит, хора със силна сърцева чакра и слаб слънчев сплит стават жертви на енергиен вампиризъм.
сърдечна, а не сърцева  :29:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Магията
« Отговор #81 -: Юли 18, 2014, 10:58:14 am »
По мои наблюдения енергийните вампири могат да имат много енергия за нещо определено, и ако не могат да го практикуват, тя някак се заключва и те остават "на сухо"
Ако се разбере какво е то, и им се осигури начин да го правят, всичко може да си дойде на мястото

Ако просто са родени с по-малко енергия (което се среща по-рядко, но не е невъзможно), трябва да правят по-малко неща, или такива, които им носят повече удоволствие
Всъщност правилата са същите и за тези с много енергия-те ако не я изразходват, направо се разболяват.

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Магията
« Отговор #82 -: Юли 29, 2014, 09:17:15 am »
ще разкажа тук нещо което се случи тези дни.
свързано е с въпросния човек,който съм набелязала за ''ен.вампир''...

този човек обикновнно търси кусури у другите,било в поведение,в работа и т.н.
захванал се моя познат с ремонт у дома си.
и започва-тавана  крив,майстора който преди 20год,и повече бил некадърен,мазал,пляскал с вар...
слушах го,слушах го-па ми писна,аз щот съм вечната опозиция на моя приятелВАМП
та-казвам му-може майкати да е плащаламалко,може малко средства да е вложила в ремонта самата тя преди години...а не да се вини майстора,който все пак е бил евтина работна ръка,мъж на 60год,майстора на селото ...

като избухна,като се развика,като зацова...лелееее...онемях...

какво става,обадил се МОЯВАМП на майка си,да се опаче от некадърния дядка-майстор...
също така,срещна внук на дядото(покойник е вече),та му казал очи в очи че дъртия,бил негоден майстор...
и след тези Вамп излияния-три дни по-късно.
от никъде ,без буря,дъжд се чу гръм...ма такъв гръм че сеедно падна до мен....
оказа се че е паднал  на километър от дома ми.
в двора на дядото майтор...
мой познат е бил у тях,с внука на дедката-и са видяли мълнията на четири метра пред тях в двора,както са били седнали на масата...

*винаги съм мислила ,че между вампприятели ми и майка му има нещо...но се питам Аз каква роля я играя там...

*акрус-''имаш ли нещо в натала- планета, куспида, МП на 22гр везни, тъй като постоянната звезда Foramen дава нарушено обоняние?''-не съм много на ти с астроогията...но  плутон ретро е във везни
« Последна редакция: Юли 29, 2014, 09:24:42 am от синие »
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Магията
« Отговор #83 -: Юли 29, 2014, 09:52:02 am »
Синие,

то това като в оня виц:

Поп и ловджия отишли на лов и ловджията колкото и пъти да стрелял то все не улучвал и негодувал:

- Пу да го е** в кривия мерник!
- Недей, чадо, така да псуваш, че Господ чува и ще те накаже! - казвал всеки път попа.

Накрая се чул гръм и паднал върху попа, а от небето се чул божия глас:

- Пу да го е** в кривия мерник!

 :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Магията
« Отговор #84 -: Юли 29, 2014, 11:32:11 am »
това което ще споделя и по-скоро искам  информация е ''ароматите''

случва ми се в чат с непознати да усещам миризмата им.
или нещо около тях-може да хапват нещо,може да са на място с  посочената от мен миризма(баня,лекарства)...
и излизам права.
усещала съм миризма на ''смърт'',дни след  като някой е починал,аз  долавям неговия нежив аромат...

трябва да кажа, че аз не мога да усетя и не зная как мирише роза,фрезия,не мога да разпозная собствения си парфюм,ако  до мен се е напръскал  жена с него...
просто носа ми е слаб...

та ей за тия миризми питам,когато усещам човек ,на километри от мен,пред компа си....
имах един период в който ,дори загубих цялостно обоняние-лимон не усещах под носа...сега  го усещам....това беше  за месец някъде
Случвало ми се е, това е разновидност на ясно-чуване, ясно-виждане, има и такова сетиво....обонянието никак не епоследно по важност, само то е "будно" по време насън например. Развивай си го и ползвай.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Магията
« Отговор #85 -: Юли 29, 2014, 04:18:54 pm »
ще разкажа тук нещо което се случи тези дни.
свързано е с въпросния човек,който съм набелязала за ''ен.вампир''...

този човек обикновнно търси кусури у другите,било в поведение,в работа и т.н.
захванал се моя познат с ремонт у дома си.
и започва-тавана  крив,майстора който преди 20год,и повече бил некадърен,мазал,пляскал с вар...
слушах го,слушах го-па ми писна,аз щот съм вечната опозиция на моя приятелВАМП
та-казвам му-може майкати да е плащаламалко,може малко средства да е вложила в ремонта самата тя преди години...а не да се вини майстора,който все пак е бил евтина работна ръка,мъж на 60год,майстора на селото ...

като избухна,като се развика,като зацова...лелееее...онемях...

какво става,обадил се МОЯВАМП на майка си,да се опаче от некадърния дядка-майстор...
също така,срещна внук на дядото(покойник е вече),та му казал очи в очи че дъртия,бил негоден майстор...
и след тези Вамп излияния-три дни по-късно.
от никъде ,без буря,дъжд се чу гръм...ма такъв гръм че сеедно падна до мен....
оказа се че е паднал  на километър от дома ми.
в двора на дядото майтор...
мой познат е бил у тях,с внука на дедката-и са видяли мълнията на четири метра пред тях в двора,както са били седнали на масата...

*винаги съм мислила ,че между вампприятеля ми и майка му има нещо...но се питам Аз каква роля я играя там...

От описаното си мисля, че този твой приятел има много дева в хороскопа си- АСЦ или Марс, може и двете както при моя мъж, което да дава това критично отношение към зле свършената работа, но това не го прави вампир, защото вампирите са точно обратното- любезни ласкатели, които хвалят нещо, някого, докато му се обвият около врата и започнат да смучат  :)
С гръмотевицата съм го преживяла- когато загубих несправедливо платена и нужна за мен тогава работа, която не ми беше изобщо по сърце ( и по образование), но я работех, за да си изхранвам децата, като напусках фирмата се наведох и взех камък, който го метнах през рамо зад мен и със сълзи на очи казах "гръм да ви  удари дано" и след няколко дни бях на среща с класа, а там моя съученик се оплака от моята бивша шефка, която ме принуди да напусна без предизвестие, че била много тъпа и неразбрана- бил паднал гръм на сградата, който повредил противопожарната система, монтирана от бригадата на моя съученик, а той се мъчил цял ден да ѝ обяснява първо по телефона, после на живо в луксозния ѝ кабинет с италианска мека мебел, че в договора им никъде не фигурира това да им поправят безплатно системата, при положение, че дефектът не е в поставените от тях уреди, а е причинен от нейната немарливост- нямало поставени гръмоотводи, не била направила нужната застраховка, за която са ѝ казали, че трябва да направи, когато са монтирали противопожарните уреди...
Ами не съм вампир, и не съм им правила магия, фирмата ме изцеждаше цели 5г, а аз търпях всичко заради едната заплата и защото нямаше на кого да оставя децата, за да се спасявам в чужбина, а те най-нагло бръкнаха в гърлата на децата ми да им вземат залъка...

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Магията
« Отговор #86 -: Юли 29, 2014, 04:49:47 pm »
Някой има ли идея иглите, с каква цел се използват в магията? Намерих онзи ден 3 забучени игли в кутийка за бижута. Конци, игли, ножици държа в специална кутия, нависоко заради детето - тези, не знам откъде се пръкнаха.
Направо ми писна вече  :banghead:.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Магията
« Отговор #87 -: Юли 29, 2014, 06:13:33 pm »
Някой има ли идея иглите, с каква цел се използват в магията? Намерих онзи ден 3 забучени игли в кутийка за бижута. Конци, игли, ножици държа в специална кутия, нависоко заради детето - тези, не знам откъде се пръкнаха.
нямам си идея, не се занимавам с магии, което знам е от чуто в предаването Горещо  :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Магията
« Отговор #88 -: Юли 29, 2014, 07:31:02 pm »
Какви са иглите-цели ли са? Какви са конците по цвят и от памук ли са? Най-вероятно нищо не е, някой е прибрал нещо и е забравил

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Магията
« Отговор #89 -: Юли 29, 2014, 08:55:44 pm »
Баба ми ми разправяше, че някой я е омагьосал ... В двора открила парче хляб и мъртва гарга заврени в една дупка ...  :smiley_confused1: :smiley_confused1: