Автор Тема: Магията  (Прочетена 53026 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Магията
« Отговор #30 -: Февруари 24, 2014, 06:43:10 pm »
А как стоят нещата с така нареченото "урочасване" ,същото може ли да се присъедини към темата ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Магията
« Отговор #31 -: Февруари 24, 2014, 06:51:15 pm »
За урочасването не зная - не съм го изучавала подробно. Ама като се замисля е най-вероятно хвърляне на лоша енергия. В същността си магията е същото, но в по-големи мащаби и правилно насочена, докато при урочасването е стрелба нахалост - ако те удари значи силата на урокито е по-голяма от собствената ти сила.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Магията
« Отговор #32 -: Февруари 24, 2014, 06:58:30 pm »
А може ли да е проява на несъзнателен акт  ::) ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Магията
« Отговор #33 -: Февруари 24, 2014, 07:04:12 pm »
Може би.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Магията
« Отговор #34 -: Февруари 24, 2014, 08:08:16 pm »
Само една вметка-да изучаваш нещо и да не го прилагаш може да доведе и до това, че всъщност не го познаваш
Аурата на човек никога не е идеална, и никой не е неуязвим
Въпросът е като усети чуждо влияние - да се отърве бързо от него

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Магията
« Отговор #35 -: Февруари 24, 2014, 08:26:12 pm »
Акрукс, магията не може да ти пробие аурата. Тя търси енергиен пробив, за да навлезе в твоето поле. Ся, вярно е,че има хора,които са си с перманентна защита. Това,че някой не вярва в магии, не значи,че няма да те хване,напротив.
Рени,ам,то и аз съм добрата ламя Спаска,бе...мога те ям,моА да не те ям....
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Магията
« Отговор #36 -: Февруари 24, 2014, 08:29:20 pm »
Това не е така. Може да си изучаваш каквото ти харесва и пак да не го прилагаш. Магията е нещо, с което много малко хора искат реално да се занимават. Преди много векове съм я прилагала - била мноо добър МАГ  :012: - владеел съм стихиите, елементите и прочие. Сега просто го нямам желанието, но пък си пазя голяма част от спомените. За всичко си има времето, а моето за игрички от този сорт е минало. Не че ако някой реши да ми направи нещо няма да го усетя и да му го върна  ;D, ма мноо голям карък трябва да онзи, който се реши на това и то не ми трябва да чета книгите за да зная как да му го върна. Мога да му взривя тиквата докато преброи до десет и няма и да разбере откъде му е дошло  :96:.

Последният ми случай беше преди няколко месеца. Вечерта си лягам да спя и по едно време сънувам, че седя на една пейка в парка и до мен застава една черна котка и ме гледа в очите. В този момент, в съня си си мисля "Да му се невиди, някой ми прави магии!". Веднага се будя и правилото в това отношение е следното: първият човек, за когото се сетиш е обикновено този, който ги прави. Дори и не се повдигнах от леглото. Няколко енергийни топки в главата му под формата на визуализация и му стигат. След 2 седмици разбрах от моя позната, която е близка с въпросния човек, че пича е бил 5 дни на легло с 39* температура. Повече не се опита да ми прави нищо, защото е наясно с материята и е практикуващ. Определено е разбрал какво е станало и защо е станало.

Та в тоя ред на мисли магията я използвам само и единствено за лична защита. Тва магии за любов, за пари и прочие са си чиста проба ЧЕРНО! Няма такова понятие като бяла магия, не и в тази матрица. По времето на Атлантида е имало, но не и сега. То по нейно време и черното не се е използвало за това, за което се използва сега де...


Относно аурата тук си в грешка. Има хора с идеални аури, но са изключителна рядкост. Духовно силни, знаещи и можещи. Нямаш си на представа колко усилия са необходими за да си задържаш аурата в приличен вид в нашето време. Иска работа на "пълен работен ден", трябва да си максимално честен със себе си, да можеш да преборваш отрицателните си емоции още в зародиш и да знаеш какво/кое ги причинява, да се самонасочваш, да си постоянно нащрек със самият себе си. Много трудоемка задача и ако не си превърнал горните правила в част от живота си, то няма как да се справиш. Обаче ако ги превърнеш, то няма да има и нужда да се справяш с негативни влияния, защото просто не могат да преминават. И пак опираме до силата на съзнанието и духа  :012:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Магията
« Отговор #37 -: Февруари 24, 2014, 08:32:02 pm »

 аз съм добрата ламя Спаска,бе...мога те ям,моА да не те ям....

Хахахааааааааааааа  :D :D :D
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Магията
« Отговор #38 -: Февруари 24, 2014, 08:33:25 pm »
Много обичам да съм в грешка :)
На тия хора им викаме "гуру" и я видиш 1 за цял живот, я-не, и то при голям късмет
А за пича с температурата-ти ли севш нявсякъде тоя вирус с високата температура :))

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Магията
« Отговор #39 -: Февруари 24, 2014, 08:53:08 pm »
Абе стига с тая дума "гуру" бе. Това е матрична дума и се отнася за ония киликанзери последователните. Аре мани...

Всеки е учител на всеки. Днес аз ще науча нещо от теб, утре ти от друг и т.н. Самият живот ти е учител. Това да си отдаваш енергията на един човек и той да е съгласен с това, си мирише на енергиен вампиризъм от негова страна и това е. Можеш да наречеш гуру единствено живота!


Ааааа не! Не ме обвинявай мен за това. Аз веднъж се пробвах дали мога да противодействам в реално време, щото за астрала знам, че мога и ти ся име ще ми изкараш  :57:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Магията
« Отговор #40 -: Февруари 24, 2014, 08:55:33 pm »
ами така им викат хората - сега...аз не съм виновна
тая дума служи да ги отличим

а иначе съм съгласна - никой на никой не може и не трябва да е в краката, и всеки на всеки е учител

името ти тръгна вече - край :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Магията
« Отговор #41 -: Февруари 25, 2014, 02:16:08 pm »
Малее, Вещер!  :-\
Възможно ли е тези енергиини удари към другите да се правят несъзнателно ... Не знам дали си втълпявам, но май наистина мога да вредя на разни хора без да осъзнавам, че го правя, когато те предизвикат негативна емоция или гняв у мен ... ???
Едва ли мога кой знае колко да навредя, но наскоро май вкарах една жена в болнични.  :57:  И не ми е за първи път ...

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Магията
« Отговор #42 -: Февруари 25, 2014, 02:24:59 pm »
Естествено, че е възможно да се правят несъзнателно, когато човек притежава много силна енергия. В момента, в който се осъзнае обаче той трябва да спре иначе според вселенските закони подлежи на строги санкции  ;).

Преди години малииии, не дай си боже някой да ме ядоса и да го "поплюя", аман му беше системата  :57:. Разбирах, че имам "мръсна уста" ама още не бях го осъзнала. Години по-късно щях да докарам на сина ми инсулт, защото така ме беше вбесил, че направо ми паднаха всичките пердета, а това става изключително рядко при мен. Само с дясна ръка му хванах тениската под врата и го притиснах в стената и с поглед насочен директно в очите му се опитвах да му обясня правилата на живота. Виждах как кръвта му се качва по врата и започна да пълзи по бузите му и всичко това аз го предизвиквах с беса си... Брррр, добре че усетих преди да е станало късно. От тогава не съм си позволявала изобщо да си събудя бесовете, защото сигурно и човек мога да убия само с мисъл. Това изобщо не е шега работа! Сега използвам силата си само за защита, защото иначе последствията си ги нося аз.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Магията
« Отговор #43 -: Февруари 25, 2014, 02:36:03 pm »
Ужас, май по - добре да нямам такива способности.  :012: Астрологично според теб дали ще се вижда дали някой има такива способности?  12 дом?
Много често като се ядосам на някого или ще е имал ужасен ден или ще се е разболял или нещо такова ... С времето все повече се убеждавам, че реално им правя нещо на хората...
Беше се случило веднъж приятел да се събуди по средата на нощта с крясъци и да не знае къде се намира ... просто е било брутално ... така ми го описа. Каза ми "усетих как огромен гняв ме удари много силно ... " Той си мислеше, че е имал предчувствие, но аз точно тогава му мислех много гадни неща, направо с мисълта си исках да го изкормя ... Как се контролира подобна проклетия?  ???
« Последна редакция: Февруари 25, 2014, 02:38:47 pm от AzaZaeL »

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Магията
« Отговор #44 -: Февруари 25, 2014, 02:55:16 pm »
След като имаш силата, това означава, че имаш и силата да я контролираш. Всичко е въпрос на воля.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн