Автор Тема: Марсов възврат  (Прочетена 32305 пъти)

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Марсов възврат
« Отговор #60 -: Май 18, 2017, 09:30:26 pm »
Честно казано, освен тръгване на училище по-така знаменито не бих казала. Но се сещам за нещо, което може и да се върже по дирекционен Меркурий-започна да заеква много отчетливо на емоционална основа и то без да е заеквал по-рано. Тъй като почти не е посещавал детска градина, като тръгна на у-ще му се пропука изкуствения рай на хелиоцентричният му свят та бая се изпелтечи  :D Към днешна дата това силно заекване изчезна, може би само по някога се появява .

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Марсов възврат
« Отговор #61 -: Май 18, 2017, 10:07:30 pm »
Съвпада ли по време? Иначе добре отговаря на меркурий/марс

Светилата са чисти, у1 е ранен, но подкрепен от юпитер, това би трябвало да е достатъчно
У3/у9 са в тригон, и слънцето е водещо светило, съвпад с раху е малко...лаком дол и все светим, но аз лично мисля, че тригон слънце/сатурн дава доста устойчивост при бури, ако ги има

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Марсов възврат
« Отговор #62 -: Май 18, 2017, 10:14:52 pm »
За заекването съвпада, сега е 4 клас приключва, 4гр-4години, пък и там +-1, 2  :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Марсов възврат
« Отговор #63 -: Май 18, 2017, 11:04:11 pm »
Освен това-какво беше събитието при пр марс опозиция нат плутон?
Много хора външните не ги засягат толкова
После...при тр сатурн опозиция нат марс?
Изобщо подсказвам ти-проследи всички точни аспекти с подозрителните и набедени планети, и виж реално имало ли е нещо страшно

А може и обратно-ако е имало кофти период, виж коя е била засегнатата планета-слънце, у1, асц...
Така горе-долу ще се ориентираш кой е вредителят и кой-Ахилесовата пета
« Последна редакция: Май 18, 2017, 11:06:29 pm от Papy »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марсов възврат
« Отговор #64 -: Май 18, 2017, 11:28:21 pm »
Меркурий съвпад Уран в Риби срещу Венера съвпад Нептун във Водолей-" обърнати" са  моделите на възприятията, а детето е винаги е по на "ти"  с природата на Меркурий и Венера, отколкото възрастния човек- тук липсва антагонист/опозиция към тези аспекти и да му е трудно в обработката на информацията, това което знае, все още не знае защо го знае ( Новолуние в Овен), оттам може и да се защитава със заекването при АСЦ Рак и Марс в 12-ти. Не може да прескочи  СД Марс на АСЦ, но той има тригон Марс/Венера . Дихателни упражнения са подходящи и да ляга на земята по корем,  да постои тялото му в покой както му е удобно, когато е силно емоционален или се притеснява.
Марсовия възврат е с АСЦ Овен , нали и в компанията на Луна, Венера, Уран, но Марс къде попада в 3 или 2-ри дом, Ребека ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Марсов възврат
« Отговор #65 -: Май 19, 2017, 12:16:33 am »
Не съм му построила възвратна карта, че ги натъкмявам бавно в астроком ,а днес нямах възможност за по-така разглеждане, като ми светна лампата че идва марсов възврат. Утре ще разгледам и помисля, ако има нещо, което се сетя ще споделя, има няколко болнични престоя и операции преди 6тата година, веднага след раждането, ще разгледам кой е бил касапина. Благодаря ви и на двете  !:engel016:  PS Нагласих възврата Марс е в 1дом на възвратната карта-съответно е 12 натален
« Последна редакция: Май 19, 2017, 08:56:27 pm от Rebeka »

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Марсов възврат
« Отговор #66 -: Май 20, 2017, 12:47:24 pm »
След няколко цикъла на възврат на Марс по остта 3-9 дом и фиксиран АСЦ Скорпион-Телец беше време за ъглов и АСЦ Овен.  ;D


Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марсов възврат
« Отговор #67 -: Май 20, 2017, 03:48:20 pm »
Санти, а за твоите лични желания, индивидуалност, хъс,  его, или за персоналният ти Марс, точно АСЦ Овен ли му е нужен ? :-)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Марсов възврат
« Отговор #68 -: Май 20, 2017, 09:34:45 pm »
Санти, а за твоите лични желания, индивидуалност, хъс,  его, или за персоналният ти Марс, точно АСЦ Овен ли му е нужен ? :-)

Съдейки по възвратната карта ще се опитам да съм активен на много фронтове, което всъщност няма да е проблем за  Марса ми и АСЦ Овен.  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марсов възврат
« Отговор #69 -: Май 20, 2017, 10:01:45 pm »
Санти, надявам се на споделено, когато влезе в действие първата квадратура от новия цикъл.:, защото тогава ще даде резултат на действащата ти  опозиция Плутон-Марс -)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марсов възврат
« Отговор #70 -: Май 20, 2017, 10:58:25 pm »
Рени, и останалите също, това е текущия ми възврат на Марс, който в края на март беше в опозиция- тогава се разболях от вирусна инфекция, като кашлюках цял месец.
В средата на август ще започне последната четвърт в 7д на възвратната карта, натален 11д.
И СЛВ съвпад с ретро Юпитер в 8д нещо показват ли? Този съвпад е върху натален Меркурий в 1д.
« Последна редакция: Май 20, 2017, 11:51:53 pm от akruks »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марсов възврат
« Отговор #71 -: Май 20, 2017, 11:23:34 pm »
Акрукс, би трябвало да има значение, защото Юпитер при теб е в знак на Марс. Аз имам информация за  тълкуване  на възвратните карти от това, което споделяте всички  вие,тук  във форума и след това разсъждавам защо и как при всеки може да е различно. Според мен динамиката на желанията, активността във възратната карта на Марс  трябва да резонират с това, което знае и може натален Марс, там където са Овен и Скорпион, евентуално Новолуние, съвпади, стелиум, ако не се получава късо съединение, инфекции, възпаления, "войни" и по-скоро негативните прояви по Марс. Ако искаш качи картата, да разгледаме , защото тогава Марс е бил готов да спира ретрограден в Стрелец , в последните градуси на Скорпион ли е Марс ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марсов възврат
« Отговор #72 -: Май 21, 2017, 12:24:18 am »
Акрукс, това сякаш не е "твоя мечтан" Марсов възврат, някак отговорностите са изместили личните ти инициативи и желания, които си запланувала, малко нанагорнище може би ти идват всички "нови(ни)",  за стари ситуации. Ти имаше Марс/Нептун в натала, нали, а във възвратната карта Венера е в 12-ти и в знак с Меркурий,  ти си Везни, Юпитер е в 8-ми с възела в Дева, а твоя Асц е Дева с Плутон там, значи все пак , ако освободиш психиката (:-), виж къде е динамиката в картата, би трябвало активността по 4-ти и 10-ти ,нали там попада Асц , да има резултат и то материален:-).
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марсов възврат
« Отговор #73 -: Май 21, 2017, 12:43:44 am »
Да, възвратния АСЦ е в самия край на 4-ти натален дом, а енергията напоследък ми се губи.

През изминалата година успях да похарча мъничко енергия и за лични нужди, изразени в двете кратки пътувания до чужбина- в картата Луната в 9д е точен съвпад с нат. Венера

Новият възврат на Марс настъпва с Новата Година  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марсов възврат
« Отговор #74 -: Май 21, 2017, 12:52:07 am »
Акрукс , след като споделяш, че си активна най-силно по 9-ти (това е полезна информация), по време на този възврат, трябва по някакън начин да ти е активиран натален 9-ти дом, както и пр.Луна , пр .ИЦ, у Иц, да дават такава тенденция .Ти имаш ли интерсептиран знак по  оста 3/9 или 4/10 ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“