Автор Тема: Марсов възврат  (Прочетена 33178 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марсов възврат
« Отговор #75 -: Май 21, 2017, 01:30:59 am »
Акрукс , след като споделяш, че си активна най-силно по 9-ти (това е полезна информация), по време на този възврат, трябва по някакън начин да ти е активиран натален 9-ти дом, както и пр.Луна , пр .ИЦ, у Иц, да дават такава тенденция .Ти имаш ли интерсептиран знак по  оста 3/9 или 4/10 ?
Рени, не съм била най-активна по 9-ти дом, а написах, че съм отделила макар и малко енергия за лични цели, които бяха по този дом, а най-много енергия похарчих по 4д., където има още да се налива енергия, а такава на този етап липсва- трябва да си презаредя батериите :)
Натално нямам включен знак в никой дом.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марсов възврат
« Отговор #76 -: Май 21, 2017, 09:57:56 am »
Акрукс, добре, просто си споделила и за преживяване, което ти е донесло удовлетворение, ако можем да го тълкуваме като проява на Венера секстил Марс, които държат ъгли в тази карта? Иначе, щом действаш по 4-ти, значи добре откликваш на посоченото като цел при този възврат:-) А, разглеждаш ли, паралелно какво се случва и по възвратната ти карта с Венера-ти си Везни с Венера там, 2-ри, Марс Скорпион,Луна Овен ?
Малко извън темата, тр.Сатурн на ъгъл , наистина изстисква жизнените сили и при занижен имунитет, човек кара на вътрешни резерви, и във физически, и в психически, и в емоционален план. Ти си с Марс в Скорпион и Венера във 2-ри дом, пълнолунна, можеш да съхраняваш енергия, ще възстановиш  баланса.:-)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марсов възврат
« Отговор #77 -: Май 21, 2017, 10:04:03 am »
Новият възврат на Марс настъпва с Новата Година  :)

:08: в Мадрид ли ще бъдеш тогава


в новия марсов възврат основно ще канализираш енергията в дом,продажбо-покупка,преместване на локацията за местоживеене,смяташ ли да купуваш нов,ремонтираш,обзавеждаш
марс съвпад юпитер в 4 дом,натално у3,8 с у4,7 ,в бисекстил с връх в 5 дом Слънце У1 /Плутон,тяхния диспозитор,позитивни промени ,изпълнения на мечти нептун в 8 +асц. на м.възврат в 11 дом,5-8 свързам с инвестиране,5 е 2 от 4- големите харчове свързани с покупка на дом,венера съвпад слънце е по интериора в дома ,5 дом същото засяга  и първото дете
др.което ми идва от съвпада марс -юпитер в 4 дом -може и да се съберете заедно с мъжът ти в един дом за по-дълго,да поработиш
« Последна редакция: Май 21, 2017, 07:21:29 pm от strelicka »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Марсов възврат
« Отговор #78 -: Май 21, 2017, 11:12:44 am »
Ето и моя Марсов възврат.  :)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марсов възврат
« Отговор #79 -: Май 21, 2017, 11:51:50 am »
нат марс -в  кой дом е,кой дом упр. и аспекти

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Марсов възврат
« Отговор #80 -: Май 21, 2017, 11:55:36 am »
нат марс -в  кой дом е,кой дом упр. и аспекти

У9 в 11дом.
Аспектите са: секстил Венера, опозиция Сатурн/ Уран,съвпад Хирон и секстил АЦ.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марсов възврат
« Отговор #81 -: Май 21, 2017, 07:52:48 pm »
У9 в 11дом.
Аспектите са: секстил Венера, опозиция Сатурн/ Уран,съвпад Хирон и секстил АЦ.

очертава се да си активна и действена, да канализираш марсовата енергия в личностни  промени,духовни практики ,промени в обкръжението,приятели,партньорства,съжителство
пътуване с жена до свято място
ще задълбочиш знанията си по астрология ,директно от чужд опит,ментор
много сили и енергия ще насочиш и към обучение на дете,курсове,езикови или др.
ще  отстояваш своето и  следваш целите си,ще си директна,не дискретна,завоевател на нови територии/позиции,въпреки трудностите и пречките по пътя,постигаш на инат
до първият квадрат ако си се потрудила ще жънеш  плодовете на минали усилия
по лесно е  ако има и натал,порових,но не съм сейвала твоя

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марсов възврат
« Отговор #82 -: Ноември 22, 2017, 09:59:05 pm »
Какво ще кажете за този възврат на Марс , навръх Нова Година, с Регул на АСЦ

по същото време мъжът ми има венерин възврат, с Венера У5 в 7д на възвратната карта

АСЦ на марсов възврат попада в 12-ти натален дом, а възвр. МС е в нат. 9д

Благодаря на включилите се!
« Последна редакция: Май 10, 2018, 02:35:20 pm от akruks »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Марсов възврат
« Отговор #83 -: Ноември 23, 2017, 11:01:01 pm »
Мислите ли да пътувате интимно някъде?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марсов възврат
« Отговор #84 -: Ноември 23, 2017, 11:20:37 pm »
Акрукс, някаква твоя заетост приключва или следва да внесеш промяна в същата, да се откачиш от нечия зависимост, да се "освободиш". Може да усещаш, че енергията ти не среща подходящата работа, а ти си настроена на работиш здраво. Ако здравословно към момента се чувстваш не така устойчива, този период приключва, буквално оцеляла си и сега (ще) с възстановяваш, силите ти се завръщат. Като завършване на някакво образователно занимание, юридическо такова, както и някакво  преместване ти предстои. У АСЦ е в ъглов дом- актива ще си към приключване, но и към започване на нови еатпи в живота си . Марс е в падащ дом- ще се зависима от обстоятелствата по 3-ти  там ще търсиш аргументи,факти да овладяваш положението. Луната е растяща все още- ще получиш желаното, може и да е след 2 г, даже и с цената на не дотам "чисти" постъпки. В процес на чакане си, а импулса ти ще те кара да действаш бързо- желателно е да "надушваш" ситуациите, хората,с  които  предстоят конфликти, съревнования. Юпитер е с Марс и то в Скорпион, Сатурн още го държи Слънце, а Меркурий у АСЦ /11-ти бърза да се срещне  със Слънце-Меркуриев ще ти е Марсовия възврат. На теб това ти е познато. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Марсов възврат
« Отговор #85 -: Ноември 24, 2017, 07:41:39 am »
какво ще кажете за този възврат на Марс , навръх Нова Година

по същото време мъжът ми има венерин възврат, с Венера У5 в 7д на възвратната карта
В близките две години активност по деветодомните теми(пътувания,юридически въпроси,дела,имотни вероятно),общуване,кореспонденция с чужбина,чужденци,адвокати,пътувания при деца.У1 в 5дом по традиционен начин ще се прояви творчески потенциал,спорт,любов,деца в първите месеци.Посещения на забележителности,старинни,древни.
На по-следващ етап общуването ще бъде по телефон,интернет от вкъщи .Възможни са конфликти с жени.Възможност за финализиране на имотна сделка.
« Последна редакция: Ноември 24, 2017, 07:47:13 am от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марсов възврат
« Отговор #86 -: Ноември 24, 2017, 06:55:13 pm »
Рени, благодаря за разясненията, но Асц е в последния градус на Лъв, съвпад с Регул

Акрукс, видях в последствие, но реших да не поправям нарочно тълкуването си- така съм го "видяла', след 2 г ще споделиш, ако прецениш. :)
Разяснявам само на 3 г ми племенник, на други -не.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марсов възврат
« Отговор #87 -: Януари 29, 2018, 08:37:36 pm »
На всички, които имат  Марс в Стрелец им  предстои ингрес с Юпитер в Скорпион. Това че, Марс има достойнства в този знак ще направи следващите 2 г по-силна изявата на Марс в живота им, как мислите и по какъв начин ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Марсов възврат
« Отговор #88 -: Януари 29, 2018, 10:09:41 pm »
На всички, които имат  Марс в Стрелец им  предстои ингрес с Юпитер в Скорпион. Това че, Марс има достойнства в този знак ще направи следващите 2 г по-силна изявата на Марс в живота им, как мислите и по какъв начин ?  :)
Тези,които работят с чужденци,или през интернет,може да спечелят големи суми пари,ако рискуват.Внос на коли,оръжие ще просперира,хирургични интервенции,агресивно поведение,безцеремонно,тайни сексавантюри,наранявания,екстремни ,рискови полети,пътувания зад граница може да има катастрофални последствия.Постижения за тесни специалисти,спортисти,награди.Писатели на криминални романи може да имат успех.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марсов възврат
« Отговор #89 -: Февруари 09, 2018, 11:43:02 am »
Има нужда от друга гледна точка върху картата на Марсовия ми възврат, разбира се, за който има желание да се включи.  Овен и Скорпион управляват съответно МЦ и 5-ти, в като в последния попада и Марс, а аз по натал там имам стелиум, който се управлява от Марс. Марсов дом е акцентиран, 8-ми дом, Луната е в огнен знак, намаляваща, но пък  под хоризонта ,за дневна карта,сходящ секстил с Венера в 8-ми  и тригон с Уран в 10-ти, триго АСЦ и МЦ, не се вижда от МЦ. Марс е за трети път  в лява квадратура с Нептун при възврата  си, но сега Нептун е директен;  ляв секстил с Меркурий, кето е бонус, за разлика от натална дясна квадратура; източен , видим. Прави ми впечатление, че всичко е западно ориентирано, само възела е в 1-ви дом и Уран в 10-ти.Огнен АСЦ , чийто градус попада в натала в 8-ми дом, с тригон към Слънце/възел, секстил Юпитер/Уран
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“