Автор Тема: Тежките аспекти на Луната  (Прочетена 27990 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Тежките аспекти на Луната
« Отговор #180 -: Април 14, 2014, 03:21:39 pm »
:) Има. Исках на Киокушинкай, но той ми каза - аз не обичам да се бия. Може би на футбол, но той не е отборен играч.  :)

Брат ми има подобен проблем с племенника ми - и той е на 6г. И в крайна сметка - играят на видеоигри и отвреме навреме брат ми го прилъгва за колело, разходки и разни такива. но нито колелото, нито айкидо, нито някакви там отборни, нито плуване - нищо, нищо - само компютъра и това е.

Това да не се окаже, че си е поколенческа характеристика :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Тежките аспекти на Луната
« Отговор #181 -: Април 14, 2014, 03:42:18 pm »
А, не, тук съм непреклонна. Има 2 колелета, ама как беееее аз таблета крия  :lol_hitting:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Тежките аспекти на Луната
« Отговор #182 -: Април 14, 2014, 04:12:14 pm »
Много си странна, 'начи. Като искаш да кара колело, крий него!

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Тежките аспекти на Луната
« Отговор #183 -: Април 14, 2014, 04:17:34 pm »
 :85: Скорпионски отговор. Приемам забележката  :08: Ще се допитвам при нужда.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Тежките аспекти на Луната
« Отговор #184 -: Януари 23, 2019, 08:58:28 pm »
Имате ли наблюдения върху луна без курс в наталната карта? Как се отразява на емоционалното състояние на натива, на отношенията му с другите и въобще? Попаднах на статия, която отчасти засяга въпроса, но е доста хаотична. Ето я - http://www.uraniabg.com/news/Luna-bez-kurs-v-natala
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Тежките аспекти на Луната
« Отговор #185 -: Януари 24, 2019, 10:19:30 am »
И на мен ми е много интересна и любопитна тази тема.
Много се надявам да разгледаме и Луна в квадрат с Венера, понеже имам конкретни наблюдения.
Мислите ли, че с такъв аспект в натала си като в "капан" на майка си ?

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Тежките аспекти на Луната
« Отговор #186 -: Януари 24, 2019, 12:10:03 pm »
И на мен ми е много интересна и любопитна тази тема.
Много се надявам да разгледаме и Луна в квадрат с Венера, понеже имам конкретни наблюдения.
Мислите ли, че с такъв аспект в натала си като в "капан" на майка си ?
Теле, не възприемай този аспект за тежък, все пак Венера е добротворец. Може да ти се струва, че си в 'капан' както казваш, но това е лично възприятие, породено от липсата на емоционално разбиране от страна на близките. Опитай се първа да обръщаш внимание на емоциите и чувствата на близките взаимоотношения, за да получиш същото в замяна. Не че имам много опит с този аспект, но това си мисля.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Тежките аспекти на Луната
« Отговор #187 -: Януари 24, 2019, 01:24:20 pm »
И на мен ми е много интересна и любопитна тази тема.
Много се надявам да разгледаме и Луна в квадрат с Венера, понеже имам конкретни наблюдения.
Мислите ли, че с такъв аспект в натала си като в "капан" на майка си ?

Имам Луна-12д, квадрат Венера - 8д, Луна квадрат Нептун. Майка ми все е недоволна от мен, аз съм й виновна за всичко и като цяло говорим на различни езици. Общуването се ограничи до минимум, но травмите от миналото се лекуват много бавно. Чувство за малоценност. Пише също за този апсект, че има изразени способности към изкуството, кулинарията, но при напрегнат аспект е на импулси. И тук потвърждавам. Понеже Венера я свързвам и с парите, а при мен е в Стрелец и прави квадрат с диспозитора си Юпитер, широкопръстие, кредити., 8д.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг