Последни публикации

Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Астрология / Re: Юпитер/Уран-"време" за късмет
« Последна публикация от Ребека - Април 22, 2024, 10:28:53 pm »
Не,защо? Дори едвам намерих картинка на съвпада от 41 год. Всъщност предполагм че прогнозите на стоножките от фейсбука са свързани с биткойни и други онлайн банкирания.  ;D Сафо, това "война,война" се отнася за 41 год., в смисъл не открих др събития освен война, а за сега не знам. ::)
22
Астрология / Re: Цикъл Марс/Нептун
« Последна публикация от Сафо - Април 22, 2024, 09:31:34 pm »
Цикълът е на к4 на сина ми.
23
Астрология / Re: Юпитер/Уран-"време" за късмет
« Последна публикация от Сафо - Април 22, 2024, 09:30:52 pm »
Да де,обаче тогава Марс от Водолей хвърля ляв квадрат към телешкия стелиум.
Английската кралица също беше със Слънце в 0*на телец.
Ребека,да не четеш някъде по фейсбуците прогнози на астролоШки ?
24
Астрология / Re: Юпитер/Уран-"време" за късмет
« Последна публикация от Ребека - Април 22, 2024, 08:51:29 pm »
Война,война,друго не излиза. На Хитлер му се е отразило страхотно, станал е Главнокомандващ на нацистката армия и като поочнал да щурее...Със Слънце в 0* Телец и съвпад Марс/Венера в 16* Телец. Съвпадът 41 год е бил в 25* , но има огромен стелиум,Слънце,Меркурий,Сатурн,Венера,Уран,Юпитер в Телец.
25
Астрология / Re: Цикъл Марс/Нептун
« Последна публикация от Ребека - Април 22, 2024, 07:38:15 pm »
Рени много си скромна бе, май Марс и Нептун са ти някъде на АС. :D
26
Астрология / Re: Цикъл Марс/Нептун
« Последна публикация от Ребека - Април 22, 2024, 07:35:06 pm »
А за психотронните оръжия да не говорим, резултатът вече е налице -мозъци,гладки като речни камъни , ум плитък, като кална вада.
27
Астрология / Re: Цикъл Марс/Нептун
« Последна публикация от Рени - Април 22, 2024, 07:32:14 pm »
Всички цикли с Марс през годината ще са важни да се следим тяхното разгръщане защото Марс е хронократор . И всикчи цикли, които се случват в Риби също защото активират новолунието преди Проленото равноденствие.  А, пък, та, където има много Вода, в  частност Риби, период, година, са силно интензивни като прояви. Не е лощо през годината да си пестим силите, да не се изтощаваме прекалено много физически, някак да съумеем да следваме приливите и отливите на жизнените си сили. Да не сме все  " на абордаж". Да се следва работа с почивка. Има харизма в поведението на хора, които са родени с Марс/Нептун на Асц или МЦ, а пък в Риби, направо магьосници. В мътните води се лови риба. :)
28
Астрология / Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Последна публикация от Рени - Април 22, 2024, 07:23:46 pm »
Всъщност,тя не е диагностицирана.
Венера,Слънце,Марс в гокленови зони .
Нито е дейна,нито амбициозна,седи и чака да и падне нещо от небето.И то се случва отвреме/навреме.
Работи,защото я уредиха роднини,омъжи се,защото я сватосаха роднини,сега се е квакнала в чуждо жилище и брат и не може да я изгони,понеже е жалостив.Жена му го напусна ,децата му се изнесоха,любовницата го заряза ,като заяви да си живее със сестра му.Абсолютна мърда.



Цитат
Нито е дейна,нито амбициозна,седи и чака да и падне нещо от небето.И то се случва отвреме/навреме.
Сафо, сигурна ли си в знака на АСц ? Да не би да е в Телец ?
Рени,от книгата,която ми препоръча и понеже нативът е дневно раждане-цитирам:
"Основната метафора за небесно тяло в падение е човек,който е паднал в кладенец:той може да вика и да плаче,но никой не го чува.В социални ситуации планета в своето собствено падение обикновено представлява някой,който е неуважаван или с нисък социален статус.Също така може да си представим,че показва неща с ниско качество или дори психологически импулси,които не са достъпни и трудно се изразяват добре.В допълнение,възможно е да сочи нещо,което е социално необичайно или алтернативно,защото е пренебрегвано и не е във фокуса на преобладаващото обществено мнение."
Сатурн е дневен управител на знак Близнаци и е в падение в Овен.
Цитата от Уилям Лили:"Когато е слаб по достойнства,той е завистлив,алчен,ревнив и недоверчив,мръсен,външно преструващ се,бавен,преуспяващ,презира жените,лъжец,злонамерен,мърморко;никога не е доволен,все роптае."
Марс е диспозитор на Сатурн,а той е изгорен,и аз вече съм убедена,че жената е с асц Близнаци.

+1. Но, тази Венера близо до Асц трябва да придава някакви нюанси на натива, заедно с Луната., в маниера. Да рафинира  влиянието на Слънце/Марс на Асц. За мен тази жена има активен живот, което не означава успешен.  :)
29
Астрология / Re: Юпитер/Уран-"време" за късмет
« Последна публикация от Рени - Април 22, 2024, 06:51:46 pm »
Преди 84 г  как се е проявил цикъл Юпитер/Уран в Телец ?
30
Астрология / Re: Цикъл Марс/Нептун
« Последна публикация от Сафо - Април 22, 2024, 06:43:07 pm »
Ребека,като себе си 😊да кажа,че от много години ни тровят...а Ковид какво е?-биолигично оръжие.Възможно е да се използва някаква химия за масово поразяване,но мисля,няма да е колкото беше..2019г.
В края на краищата ,всички сме смъртни  ;D
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10