Последни публикации

Страници: 1 ... 8 9 [10]
91
Астрология / Re: Любовни хорари
« Последна публикация от romantica - Април 12, 2024, 02:32:35 pm »
Благодаря много на всички за включването по моя въпрос!

Ако в даден момент успея да си изясня нещо по ситуацията ще дам обратна връзка.
92
Астрология / Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Последна публикация от akruks - Април 12, 2024, 12:16:55 pm »
Карта на жена.Активен ли е живота и,с какво се занимава според вас?Има доста оперативни планети,силни и акцедентално и есенциално.
Има отделна тема "Познай професията", тази тук е за обсъждане/изследване зоните на Гоклен
Гоклен е изследвал хилпди натали, за да ги групира и изледва, дали има някаква закономерност професията, основното занимание с разположението на планетите по дом и по знак

Жената тук с Марс в Близнаци няма как да не е активна, ако не в краката/ръцете, то с главата. Със сигурност приказва много  :)

93
Астрология / Re: Общи хорари
« Последна публикация от qwe - Април 12, 2024, 11:26:18 am »
Здравейте въпросът ми е
"Къде бърка синът ми е подготовката си ?"
Синът ми (1 дете) от доста време се занимава с шах . Подготовката е ежедневна , но реално не може да постигне завидни резултати. Сменихме треньора , с надежда да се оправят нещата но уви няма голям напредък .Той иска да се занимава с това , но ми се струва , че в подготовката греши някъде.
94
Астрология / Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Последна публикация от Рени - Април 12, 2024, 10:31:32 am »
Сафо, защо бъркаш "съм самотна" с " не ме харесват".  Имаш нужда от внимание и диалог.
95
Астрология / Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Последна публикация от Рени - Април 12, 2024, 10:29:49 am »
Сафо, Сатурн донимира картата, амбициозна е жената, но по-често имитира някаква интелектуална практичност/Меркурий е западно ориентиран, в собствен знак/, суха логика. Активна ще е по планетите в мъжки знаци, които нямат достойнства . Марс е лош тук, извън секта, невидим, и активността може да се бърка със спорадични изблици на сприхавост, промени в настроението, да е контролираща. Тройка планети в подвижни знаци, като една от тях е Светило, а другите да имат претенции за управители на картата, нещата, които започва натива обикновено се разпадат във времето. Венера и Луна имат есенция, но в дневна карта, в дневната половина и в мъжки квадрат не се чувстват добре. Но, пък увереността в себе си я носи като жена. Пожелателно е да бъде ангажирана с професия по Сатурн.
96
Астрология / Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Последна публикация от Сафо - Април 12, 2024, 06:18:17 am »
Карта на жена.Активен ли е живота и,с какво се занимава според вас?Има доста оперативни планети,силни и акцедентално и есенциално.
97
Астрология / Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Последна публикация от Сафо - Април 12, 2024, 06:04:25 am »
Тери,Юпитер като трипл.упр.на асц и е в 10ти-професионално по Юпитер в телец ли работиш,си видима?
При мен дневно раждане -Сатурн е упр.по триплицитет на близнаци и е заврян в 12д,телец-поне е в дом на радост.Меркурий е нощният упр.,високо горе,близо до МЦ откъм 9ти(водолей),завършила съм телефонна техника,централи А29,които вече са в миналото.Работила съм като тел.техник,кабелджия,пусках телефонни кабели,когато нямаше мобилни и дотам.
98
Астрология / Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Последна публикация от Сафо - Април 12, 2024, 05:59:45 am »
Момичета,да ,моментно е ,вероятно заради ретро Меркурий,не ми тежи самотата.Изведнъж ми хрумна.Имах няколко приятелки,едната е съседка и всеки път когато и се обадя да се видим,на кафе,просто ей така,все е заета,или обещава и дотам.Мисля,че причината е в "моя телевизор",но незная защо. :)
99
Астрология / Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Последна публикация от maimunka365 - Април 12, 2024, 05:08:55 am »
Защо не съм харесвана/приемана от другите,след като к7 в стрелец ,а Слънце като триплицитетен управител е във Водолей?Упр.на 1ви по трипл.е Сатурн.
Слънце в сатурнов знак уж,би трябвало да е ок.

Сафо, аз те харесваам!  :P
Може да не си приемана по начина по който ти искаш и имаш нужда сега, но това не означава че не си харесвана.
Това е нещо моментно нали?  :)
100
Астрология / Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Последна публикация от Корея - Април 11, 2024, 11:31:40 pm »
Защо не съм харесвана/приемана от другите,след като к7 в стрелец ,а Слънце като триплицитетен управител е във Водолей?Упр.на 1ви по трипл.е Сатурн.
Слънце в сатурнов знак уж,би трябвало да е ок.
Сафо, защото сме Водолеи.😜
Аз съм се питала същото, но не сега, а почти през целия си живот. В един момент спрях да опитвам да се харесвам. Имам и обяснение - несемейните жени се приемат често като заплаха, има доза завист, че на тези години съм успяла да се съхраня физически, не обичам празни приказки и клюки, които сближават много, отстоявам си мнението, не се раздавам напразно, пряма и справедлива съм и съм егоист. Отделно това, че открито заявявам, че съм против брака, не желая деца и още куп неща, които някои приемат за скандални. Черните овце не са на почит.Осъзнавам и точно с какво дразня всеки човек , но наистина вече престана да ми пука и не правя усилия.
Страници: 1 ... 8 9 [10]