Автор Тема: Всякакви въпроси  (Прочетена 56642 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #285 -: Януари 13, 2019, 07:36:00 pm »
Здравейте!
Моля ако може някой да помогне със съвет за подходяща дата за операция на Млечна жлеза.

Момичето е на 19г. Със слънце в 12 дом е и се е насочила да учи фармацевтика, но 2018г не беше приета за желаната специалност и смята да опита пак през 2019г. Казвам го защото съм чувала, че със слънце в 12 дом е добре да се занимаваш с медицина за да Не се занимава медицината с теб.

Аз съм с много малко познания по астрология, но виждам че с влизането на Транз. Плутон в 8 дом и започват здравни теми.
На 21.11.18г. вадене на 4 мъдреца (не поникнали) с операция с пълна упойка. Причината е да не разместят останалите зъби, които с помоща на брекети са подреждали години на ред.Тогава Тр. Плутон е точно на коспидата на 8 дом опозиция натална Венера.
Тя е с нат. Плутон в 6 дом, а 6 дом и е в Скорпион.

В момента Тр. слънце й е в 8 дом и Меркурий скоро от 18.01. ще влезе в 8 дом също. Чувала съм че когато тр. слънце ти влезе в 8 дом е добре да се правят изследвания, защото осветява проблемните, но не знам дали е добър период за операция.

Родена е на 25.05.1999г. в гр. Шумен в 7:40ч.

Момичето е дъщеря на моя приятелка. Моля за съвети за подходящи дати до края на Февруари най-много.
Имам приятелка със Слънце в 12 дом,у5.........не се занимава с медицина,нито медицината с нея.Зависи кой дом упр.Слънцето :)..........За операция на млечната жлеза,Луната да е намаляваща,да не е в знак,който управлява млечните жлези-Рак.Луната е хубаво да прави хармоничен аспект към нейните светила.Напргнат аспект към 8ми и неговият управител показва операция.В периода нито Марс,нито Меркурий са ретроградни,което е добре.

Ве.не.ра

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #286 -: Януари 13, 2019, 09:44:55 pm »
Благодаря Сафо!

Гледах транзити й на 22.01 и ми се струва най удачно, но е веднага след Пълнолуние със слънчево затъмнение, а на 23.01 вече има напрегнати аспекти

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #287 -: Януари 14, 2019, 11:06:36 am »
Луната да не прави квадратура с Марс и Сатурн, да е максимално подсилена. Плутон или Марс в 8-ми не са страшни. Ако може да е преди 2.03. преди да  започнал ретро периода на планетите.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ве.не.ра

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #288 -: Януари 15, 2019, 10:33:16 pm »
Благодаря, Рени!  :)

Ве.не.ра

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #289 -: Януари 16, 2019, 11:08:59 pm »
Моля някой ако може да погледне 24.01.19г и 31.01.19г дали е подходящ за операция на млечна жлеза. Те са с повече нагласа за 31.01.
Момичето е родено на 25.05.1999г. гр Шумен, 7:40ч.

 




Ве.не.ра

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #290 -: Януари 16, 2019, 11:16:36 pm »
Имам приятелка със Слънце в 12 дом,у5.........не се занимава с медицина,нито медицината с нея.Зависи кой дом упр.Слънцето :)..........За операция на млечната жлеза,Луната да е намаляваща,да не е в знак,който управлява млечните жлези-Рак.Луната е хубаво да прави хармоничен аспект към нейните светила.Напргнат аспект към 8ми и неговият управител показва операция.В периода нито Марс,нито Меркурий са ретроградни,което е добре.

При нея Слънцето е в съвпад с Меркурий в 12 дом в Близнаци, тоест и управитела е в 12 дом, а и 6 дом й е Скорпион.

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 218
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #291 -: Януари 17, 2019, 08:53:46 am »
И двете дати според мен стават,но по-добре е да е по-рано операцията.
Никой не резонира с планетите, така както ти!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #292 -: Март 06, 2019, 10:29:49 am »
Коя планета управлява стомаха?

4-ти дом, рак, луна

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #293 -: Март 06, 2019, 02:18:37 pm »
Коя планета управлява стомаха?
Луна и зодиакален знак Рак- стомах и стомашна дейност, както и лунен сплит
Меркурий и знак Дева - вътрешните органи и храносмилателния тракт, по-специално, червата

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #294 -: Март 15, 2019, 07:23:10 pm »
Някога пробвали ли сте да работите с планетите с цел промяна на влиянието им?

Например, Михаил Левин разказва как на двама съпрузи, които били под лошото влияние на Сатурн им препоръчал да ходят всеки ден на много високи планини, над 2000 метра и да се грижат за възрастни хора. След известно време лошото влияние на Сатурн се смекчило.
Имам Юпитер в 6 дом,скорпион,без достойнства,перегрин.Юпитер управлява плодовете,които растат по дървета.Тялото на човек показва само от какво има нужда,стига да можем да го слушаме.Преди въобще да зная що е това астрология,нападам череши,ябълки,круши и др.като невиждала........юпитерът ми в 6 дом е ненаситен за плодове. ;)На 49 години съм,всички изследвания ,които съм си правила до сега(пълна кръвна картина и др.)са като на млада жена,така поне твърдят докторите.Освен това съм наясно,че пушенето на кутия цигари на ден,ще ми се" отплати " все някой ден. ;).......Черният дроб ще изпъшка възмутен!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #295 -: Март 15, 2019, 09:07:51 pm »
До колкото знам сладките плодове като черешите се свързват с енергийте на Венера, със света на Чувствата. Явно Юпитер участва в образуването им като благият добродетел.
Не зная ,възможно е.....за ягодите съм сигурна,че са по Венера-сочни плодове.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #296 -: Април 01, 2019, 02:51:57 pm »
ТУК до миналата година бяха показани и стационарните периоди на планетите. Сега аз ли не се ориентирам или са съкратили тази информация, но не я виждам.  :017:
Ако знаете друг сайт, където ги има тези данни, моля да го споделите!  :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #297 -: Април 02, 2019, 01:10:34 pm »
Делфин, ако ти е полезно, качила съм стационарните фази в темата " Стационарни фази на планетите".
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #298 -: Април 03, 2019, 10:35:26 am »
Благодаря, Рени! :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #299 -: Април 03, 2019, 05:41:27 pm »
Луна, 12-ти дом.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“