Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 754798 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4395 -: Януари 15, 2019, 02:46:03 pm »
А всъщност как може да се тълкува Слънцето в Съвпад с Плутон?
Този аспект може да се отнася за него- Слънцето У5 в сходящ съвпад с Плутон у8 в 10д -от голямо значение за него е да има дълбочина на интимните отношения, сериозен е в чувствата, не е по повърхностните отношения и бройкането, а при теб може да показва ценен приятел, който искаш да имаш за мъж у дома.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Любовни хорари
« Отговор #4396 -: Януари 19, 2019, 05:59:54 am »
Leyla, картата изглежда е радикална, заради часовия управител и ден на Меркурий. И да привличаш го, но си повече от това което той може да поеме, като че ли. Това е моя неопитен поглед, дано по-компетентните се включат, само опитвам и не искам да обърквам с незнание.
« Последна редакция: Януари 19, 2019, 06:07:08 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Любовни хорари
« Отговор #4397 -: Януари 19, 2019, 06:05:55 am »
Въпросът ми е, дали партньорът ми е подронвал авторитетът ми под някаква форма, когато сме били разделени, пред дъщеря му? Или всичко е плод на моята фантазия, комплекси? Благодаря Ви предварително!
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7357
Re: Любовни хорари
« Отговор #4398 -: Януари 19, 2019, 12:01:50 pm »
Въпросът ми е, дали партньорът ми е подронвал авторитетът ми под някаква форма, когато сме били разделени, пред дъщеря му? Или всичко е плод на моята фантазия, комплекси? Благодаря Ви предварително!
Ако гледаме отминали аспекти на Луната ,опозиция с Венера,упр.на твой 10 дом-НЕ

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Любовни хорари
« Отговор #4399 -: Януари 19, 2019, 12:07:12 pm »
Благодаря, Сафо! Дано си права, въпреки че вече го набедих, някак си усещам нещо много различно от моите възгледи. И в същото време се стремя да сме едно цяло, семейство. Като цяло се получава, но май не съм създадена за това, преча им с моите нелепи съмнения. По- добре да съм далеч от тях! Слаба съм все още.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7357
Re: Любовни хорари
« Отговор #4400 -: Януари 19, 2019, 12:10:10 pm »
Благодаря, Сафо! Дано си права, въпреки че вече го набедих, някак си усещам нещо много различно от моите възгледи. И в същото време се стремя да сме едно цяло, семейство. Като цяло се получава, но май не съм създадена за това, преча им с моите нелепи съмнения. По- добре да съм далеч от тях! Слаба съм все още.
Как си слаба?! В хорара си представена от Юпитер на трон!!!!
И Уран се е ковнал на к5,да няма изненади и любовни вл'бвания изневиделица.
« Последна редакция: Януари 19, 2019, 12:12:22 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4401 -: Януари 19, 2019, 12:42:32 pm »
Въпросът ми е, дали партньорът ми е подронвал авторитетът ми под някаква форма, когато сме били разделени, пред дъщеря му? Или всичко е плод на моята фантазия, комплекси? Благодаря Ви предварително!
Дъщеря му е представена от Венера, която отива към съвпад с твоя У1 Юпитер в твоя 1д, би трябвало да имаш достатъчно самочувствие с това разположение, както и да разбереш, че дъщеря му е на твоя страна. Иначе Луната е без курс и тревогите ти са напразни, плод на твоята мисъл, не са основателни.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4402 -: Януари 19, 2019, 12:49:54 pm »
Добър вечер. Харесва ли ме като жена този човек, назован по име?
Да, харесва те, но с този подранил асц. и Нептун в негов 1 д има неясноти около въпроса, по всяка вероятност има жена у дома си или поне някакви грижи около дом, семейство, близка жена

sunshine

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Любовни хорари
« Отговор #4403 -: Януари 21, 2019, 08:39:29 pm »
Здравейте!
Моля за малко помощ. Въпросът ми е "Ще продължи ли връзката ми с Б?"  :58:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4404 -: Януари 22, 2019, 12:18:38 pm »
Здравейте!
Моля за малко помощ. Въпросът ми е "Ще продължи ли връзката ми с Б?"  :58:
А защо да не продължи, кое те накара да зададеш въпроса?

sunshine

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Любовни хорари
« Отговор #4405 -: Януари 22, 2019, 12:50:03 pm »
 Защото отношенията ни са обтегнати, той се задушава,а аз имам чувството,че не ме оценява и му дадох време да реши,защото не може повече така да продължаваме. Приема ме за даденост, а аз давам всичко от себе си, но той не ми отвръща по същият начин.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4406 -: Януари 22, 2019, 01:35:02 pm »
Защото отношенията ни са обтегнати, той се задушава,а аз имам чувството,че не ме оценява и му дадох време да реши,защото не може повече така да продължаваме. Приема ме за даденост, а аз давам всичко от себе си, но той не ми отвръща по същият начин.
мда, строгият Сатурн в твоя 5д се е обадил  :)
Връзката ви ще продължи, с компромис по отношение на емоционалните потребности, които при двама ви са различни- с Луна в Лъв в 5д той има нужда от повече забавления, от топли чувства, показност в любовта, а при теб с този стелиум в Козирог  в 5д, чувствата са подчинени на ред и закон, налице е строга изява на чувствата, което си е малко скучно.

sunshine

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Любовни хорари
« Отговор #4407 -: Януари 22, 2019, 01:54:59 pm »
Не мисля, че съм строга,напротив,аз постоянно му показвам чувствата си,грижа се за него,правя много и давам всичко от себе си,а той не искам да ми отделя достатъчно време,на него му идва в повече,че се виждаме всяка вечерслед работа,предвид че не иска да почива уикендите с мен,а иска почивните му дни да са си за него през седмицата и отгоре на всичко о всяка вечер да ме вижда го задушавало. Егати случая,просто имам чувството,че не ме оценява и му е все тая как съм,какво искам,изобщо никакво внимание и много ми писна да ме унижава по този начин.
Много ти благодаря за отговора! :58:

sunshine

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Любовни хорари
« Отговор #4408 -: Януари 26, 2019, 08:48:14 pm »
мда, строгият Сатурн в твоя 5д се е обадил  :)
Връзката ви ще продължи, с компромис по отношение на емоционалните потребности, които при двама ви са различни- с Луна в Лъв в 5д той има нужда от повече забавления, от топли чувства, показност в любовта, а при теб с този стелиум в Козирог  в 5д, чувствата са подчинени на ред и закон, налице е строга изява на чувствата, което си е малко скучно.

Мога да дам обратна връзка. Разделихме се,искал даа е сам. :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Любовни хорари
« Отговор #4409 -: Януари 29, 2019, 09:51:18 pm »
Ще продължите да се виждате, но мисля, че той се интересува от секс, а не от чувства и романтика.