Автор Тема: Дарба  (Прочетена 10314 пъти)

Мейв

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Дарба
« -: Ноември 14, 2017, 05:57:43 pm »
Здравейте.Искам да споделя за мен и моята дарба.Имам ясно чуване и виждане,развита интуиция и ясно знаене.Преди години катастрофирах с кола и бях в безсъзнание.След катастрофата започнах да получавам картини на филмова лента.В ума ми се явяваха хора и случки,които след няколко дена се сбъдваха.По начина по който се случваше, да знам какво следва утре,аз разбрах,че ми се е отключила дарба.След време хора ми задаваха въпроси и по снимка и лична среща, аз получавах картини,кое от къде идва,за болести и лични въпроси.Мисли ми се появяват в ума,думи изречения и знам кое откъде идва и се е случило при даден човек.След като свикнах и нещата се сбъдваха,аз си купих книга в която пишеше за ангелите и архангелите.Молих се по молитвите в книгата за дадени неща и при моленето,в ума ми се появяваха отговори на молитвите ми,като мисли,които не бяха мои.Един ден започнах да се питам откъде идват отговорите,защото не са мои мисли.Аз попитах кой ми говори и чух след молитвата, аз Архангел Михаил ти доверих информацията.Започнах да задавам въпроси и получавах мислено отговори,които винаги се сбъдваха.Исках да видя невидимият свят и помолих архангелите да дойдат,видях с периферното си зрение сянка,усетих спокойствие.Започнах да се прозявам,и видях архангел с крила.Не само архангели и починали роднини на хора.Има много хора,които знаят за мен и могат да потвърдят.Друга ситуация имах,бях в духовен център и бяхме седнали да си говорим за духовни неща.В стаята се появи момиче,видях го с периферното си зрение,вече имах увереност в себе си,че получвам вярна информация и попитах някой да има починала дъщеря.Една жена до мен,каза да,преди една година почина дъщеря ми.Детето държеше виртуална броеница в ръката си,а в другата кърпичка,но те бяха невидими.Попитах,защо държи бореница и курпичка?И майката каза погребахме дъщеря ми с броеница,а в болницата и дадох кърпичка със светена вода.И в него момента се започна предаването на информация,но не винаги идват починали роднини.Има хора с ангели до себе си,или водачи.Имала съм случай починали кучета или котки има до стапаните им невидими,с тяхната форма и чувам имената им,казвам ги на приятелите ми и те казват да имах същото куче,да това беше неговото име.На друга прителка имах случай появи се мъж дух с военни дрехи,каза аз се казвам Иван и съм нейн дядо.Приятелката ми каза,да дядо ми наистина беше военен и се казваше Иван.По същият начин гледами в аурата на хората и в тялото,виждам болести.Дава ми се картинно,тази болест идва от едиси кой орган,появява ми се и думи как да се лекува.Имах едно детенце,задушаваше се,баща му ми звънна да помогна.Питах архангел Рафаил,и архангелът предаде,детето се задушава от алергия.Да спрът лекартвата му,ако иската и да пие противоалергични.Бащата каза,не е алергия лекарят каза,че е астма,но добре каза ще купим противоларгични.Детето е пиело антибиотик по болест,бащата му е спрял антибиотика,дал е на детето противоалергични,за няколко дена на детето дишането му се оправи.След което отидоха при лекарят,казали са му, че е добре заради спрените лекарства и вече диша. И лекарят им е казал,знчи не е астма,а е било алергия.И детето в момента наистина няма астма.Предавам информация от починали роднини на хора,без да знам нищо за тях,аз давам информация,която само те чували.Имам много разкази, за случки с доказателства,ако на някой му е интересно мога да споделя и да съм полезна с каквото мога.След време имам идея да имам духовен център и по случаят получих послание от Исус.Чувам извисените учители,много ми хареса и исках да ви го споделя:
Знанието е в теб,действай.По пътя трънлив тръгни.Аз ще бъда до теб, ще те следвам.Не се прадавай на страха,той е самоучител.към пътя на Светлината.Стъпки пред тебе предстоят,пред тебе има път.Една група хора каза,ще дойдат при тебе,не ги отхвърляй,те носят знание.Когато усетиш слабост,отиди се помоли.Много хора ще почукат на вратата ти,ще се изотощаваш,недей се боя,Бог е помислил затова.Имаш още от душата си да чистиш,за да си готова за това.Пътят не е лек каза трънлив е,аз го извървях не съжалявам.Сила ти е нужна,моли се на Бог ще ти я даде,работници на светлината ще ти предаде.Дарения казва събери,и с тях център изгради.Аз Исус говоря, притихни,всичко ще се нареди.Врата към теб се отваря,небесна светлина огрява.Ние с теб ще бъдем ръка за ръка,недей се притеснява,за мисията си избрана.Гълъбче над теб лети,една мечта имаш ти,тя ще се осъществи.В духовен център хора ще приемеш,за благодатта на идните им дни.Здраве ще им донесеш ти. Искра лъч над теб блести,тялото ми погледни,не си въобразяваш ти.С мен говориш ти.Погледни надалече.
Една звезда блести предрече,светъл път за тебе идва вече.
Законите помни не се предавай ти,мисия ти предстои.Аз над тебе бдя,любов ти изпращам.Бори се за любовта,в теб махни висчки заблуди.Урок ти предстои,център ще сътвориш ти.Не се предавай,аз ще те пазя.Над тялото ти ще бдя,пътя ще разруша над човешките заблуди,любов да струи.
Десислава Милчева.

Мейв

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Дарба
« Отговор #1 -: Ноември 14, 2017, 05:58:27 pm »

Промяната трябва да започне от самата теб.
Ние ще те водим по пътя на мечтите,предай тревогите си,
не носи сама товара,
ние до теб сме в радост и тъга.
Само ни помоли,
с радост ще се отзовем и подкрепа ще ти дадем.
Любящи създания сме Бог ни е изпратил.
Вие имате свободна воля,
ние не можем да я прекрачим.
Смирено до теб стоим,
мъката ти сме готови да утешим.
Без молба живота ти не може да подредим.
Аз съм ангел небесен
Стъпка напред направи,следващата сама ще се подреди.Ти сама носиш отговорност на къде да вървиш,стъпките можеш сама да подредиш.
Послание за приятелка от ангели.
Десислава Милчева

Мейв

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Дарба
« Отговор #2 -: Ноември 14, 2017, 05:59:04 pm »
Послание за приятелка.Публикувам го с нейно позволение.
Всичко е наред със нея,да не се притеснява.Тревогите да отстрани с молитва.Добро предзнаменование и предаваме,за благото на хората, ние послания даваме.
Ние сме ангели светли същества,любов навред носим и щастие раздаваме, нас Бог ни е изпратил, да ви помагаме.
Недей се притеснява мило дете,всичко ще бъде наред,Бог ни изпрати.Песен за теб пеем,предай тревогите на нас.Бъди силна,изпитание предстои в бъдните ти дни.За хубаво нещата ще се подредят,успокой душата си,светли дни предстоят.
Бебе в ръцете си ще държи,да не се притеснява.Пътят предстои да се подреди за двама.
Любов и носим,да се обръща към нас, ако има нужда ние ще се отзовем,подкрепа ще и дадем.
Страхът да отстрани,светъл лъч до нея има,ангел блести.Да не се притеснява,добър край ще има няйната изява.
Малко детенце до теб стои,Габи се казва,за нея не се тревожи.На Бог своите притеснения остави и се помоли да се грижи за нея,създателят знае как,той я е изпратил при теб,любов да дарява навред.
Десислава Милчева

Мейв

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Дарба
« Отговор #3 -: Ноември 14, 2017, 05:59:43 pm »


Ангелче стои до теб,вяра ти дава,чрез посланник на светлината,истината достига до теб,да да ти осветли душата.
Не се бой,пътят е подреден навеки за теб от създателя,въпросителни при нас няма,истината знаем,ще ти я дадем,за да успокоим душата ти,лек да поднесем.
Притеснението ти е много голямо,една мечта имаш ти,в бъдните ти дни,успех предстои,свързан с нея,не се тревожи.
Предай тревогите си на създателят,отецът наш благ,любов ти носи чрез нас,да ти дадем иска сила и кураж.
Ти не си наясно с бъдещето,проблем стои в ума,но ще има разрешение.
Ангели над тебе бдят,любов ти изпращат,сила и кураж ти дават,подкрепа любяща.Не искат да скърбиш,скърбите предай на тях,да запълнят със светлина мястото където е била тревогата.
Послание за приятелка от форума.
Десислава Милчева.

Мейв

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Дарба
« Отговор #4 -: Ноември 14, 2017, 06:00:22 pm »
Дъгата да погледне цветовете,за нея сме я изпратили,да осветява пътя и широко,да погледне в душата си надълбоко.Всеки проблем да отстрани,после пътят ще се подреди.Нека любовта в себе си да намери,тя ще и е пътеводител в света.За себе си понякога забравя,за нежната си душа.Нека да започне първо на себе си да дава,после на хората в света.Да помоли ще се отзовем,ние ангелите за ръка ще я хванем,за всеки нейн страх утеха да дадем.Само с молитва помни мило дете,се работи на небесата,свободният избор не нарушаваме на децата.При нея проблеми няма,егото илюзия,че не заслужава създава.Нека да помоли от сърце,дарба ще и се даде.Бог на молитвите отговаря,да не се безпокои,мечтата и ще се осъществи в идните дни.Дарба има,но тя е забравена,неизползваема.Бог ще помогне,ще се отзове,ако молитва изрече.Нека вяра има във сърцето,Бог на всеки дава блага,има много любов в неговата душа.Да помоли да не се притеснява.Бог не я е забравил,любов,чрез нас и изпраща,да бъде всека така добра и пожелава и мир да носи на света.Егото пречи,други пречки няма,дарба заслужава,да не се притеснява.Блокаж има един от минал живот,нека се помоли ще се отстрани с молитва.Проблемът ще се намери,разреши.Да има ясно озъзнаване на проблема,нека помоли,информация ще се даде и духовно да напредне.
Послание за прителка,която ме попита дали ще има дарба да чува ангели.
Десилава Милчева

Мейв

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Дарба
« Отговор #5 -: Ноември 14, 2017, 06:00:57 pm »
След време,подарък от съдбата ще има.Една мечта ще бъде постигната за двама,магазин да имат да радват хората в замяна.Ангели небесни същества сме ние,не бой се от бъдещето,светли дни предстоят,за тебе има път,съдбата да построи,магазин да отвориш ти.
Съдбата ще се погрижи,да не се безпокои.Свещ да запали и да помоли,всичко ще и се осигури.
За двама щастие ще има,не бой се мило дете.Разрешение на проблема ще се намери,за финанси Бог помоли,той ще се отзове,блага ще ви предаде.
Само с молитва на небесата ние работим,за благото на хората,щастие да носим.
Послание за приятелка.Десислава Милчева

Мейв

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Дарба
« Отговор #6 -: Ноември 14, 2017, 06:02:00 pm »

Песен ангелска звучи,
ехото ехти,
товарът от теб освободи.
Човешките си грешки поправи
с любов ги замени.
И нека вярата те води,по пътя на твоите мечти.
Звънче звъни,
грешките поправи,товарът от теб освободи,знаем,че пътят ти не е лесен,с изпитания е поднесен.за усъвършенстване на душата,зависи от делата.Стъпка напред направи,с вяра погледни,премахни страховете си.
Корените на страха,
идват от човешката его душа,замени ги с чисти мисли.Нагласата промени,егото шепти,любовта също твори,ти си избери.
Неземни дела пред него стоят,пред него много врати,готови са да се отворят.Ангели,шептят духовна песен,знаем,че пътят му не беше лесен.Да върви,да дарява любов,тя ще се умножи многократно.Да има вътрешна сила,ако той пожелае,нека работи над това,спазвай законите,за поддържане на хармонията и мира.
Да дарява любов,тя ще се увеличава и възвръща от друг източник. Карта на желанията направи, в нея всеки житейски момент,който идва от сърцето ти отбележи,в него повярвай ти,и любов му изпрати.В живота си се бори,постигни твоите мечти.Всеки опит учи,мъдрост ти дава,любовта се дарява,после се увеличава.изпит предстои за изпълнение на твоите мечти.Постигни ги смело ти,вратите отвори,и ги благослови.Ехото твори,каквото идва от теб,като мисъл.В името на Господа Бога,любов от сърцето ди да струи,излез от човешките заблуди.Нека любовта пътя ти да определя,житейските уроци с радост приеми,за да се усъвършенстваш ти.Мисия ти предстои.Ред да въдворяваш ти.Законите да спазваш,ангелче шепти,на него се довери,готово е да ти помогне,поземния ти път,да те подкрепи.
Нека повярва в нашата сила,духовни дела му предстоят,много изпитания ще се подредят.
Частица от цялото в него стои,ние сме готови да изпълним,съкровените му мечти.Благост от очите му струи,неземен ангел до него стои,готов е да го утеши.Вяра в душата му да влее,надежда да му пожелае,да бъде по уверен.Ние сме до него,любов му носим,името на нагела нека нарече и той ще се отзове.
Десислава Милчева.Послание за мой приятел.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Дарба
« Отговор #7 -: Ноември 15, 2017, 12:23:00 am »
Здравей, ти ли си Десислава, или просто публикуваш нейни неща?