Автор Тема: Пълнолуние 14 ноември 2016г.  (Прочетена 13866 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 14 ноември 2016г.
« Отговор #30 -: Ноември 15, 2016, 03:49:50 pm »
Yaya, Пълнолуние -Телец- Венера- Везни-Юпитер. Предстоящата квадратура на Венера -Юпитер е част от цикъла, започнал месец август. Споменах, че Въздухът запълва всички кухини, там, където е празно сега ще се напълни, а там, където е било пълно ще се изпразни, все още сме в царството на Скорпиона. Циркулация на средствата и притежанията. Да, това е хипотеза и ще наблюдавам. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Пълнолуние 14 ноември 2016г.
« Отговор #31 -: Ноември 15, 2016, 09:10:02 pm »
Това ми е една от най-любимите книги, разказите на Селинджър са по-особени. :)
За разказите не знам, но книгата е невероятна! Прочетох я вече! Този Холдън Колфийлд много ми допада с начина си на мислене и като че ли е единственият нормален (както и сестричката му Фийби) от описаните герои в книгата. Много смешно ми беше, когато наричаше Акли "рожбо".  :012:
Тепърва ще се запознавам с творчеството на Селинджър. Мисля, че си заслужава.  :)

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Пълнолуние 14 ноември 2016г.
« Отговор #32 -: Ноември 16, 2016, 06:40:36 pm »
това луние още не ме е пуснало.
в 12д, в тригон със Слънцето ми (у4), прогресиралите ми Венера и Сатурн.
пълнолунието беше на рождения ден на тати.
в навечерието му се видях с човек, който ме нарани ужасно много преди година и половина и преобърна света ми. последва реанимация от моя страна, затваряне от света, почти пълен аскетизъм. зараснала ми е раната, но никога няма да е същото. странното беше, че тези дни ми бяха супер социални и активни. и май се влюбвам, което изобщо не ми е на дневен ред. явно е време за нов цикъл.) //иначе, сънища и претоварен мозък - чек! и хванах грипа накрая и аз, та няколко дни в изолатора ми се полагат.
край.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Пълнолуние 14 ноември 2016г.
« Отговор #33 -: Ноември 17, 2016, 09:37:47 am »
Уж ми е в точен секстил със слънцето, направо се сдухах от работа, вчера чак ми беше прилошало от бачкане. Освен това ме занимават с разни простотии свързани с пари, което много ме дразни. Поводът са парите, но ме дразни в конкретната ситуация това, че някой се прави на такират или малко е позагубил връзка с реалността. Телчешки истории :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 14 ноември 2016г.
« Отговор #34 -: Ноември 17, 2016, 10:03:32 am »
Уж ми е в точен секстил със слънцето, направо се сдухах от работа, вчера чак ми беше прилошало от бачкане. Освен това ме занимават с разни простотии свързани с пари, което много ме дразни. Поводът са парите, но ме дразни в конкретната ситуация това, че някой се прави на такират или малко е позагубил връзка с реалността. Телчешки истории :012:

Парите винаги са и ще дразнят Рибките, защото ги/ни свързват с фактора "сега", реалност, а това е в ущърб на нашата философия за безвремие. :) Това пълнолуние приключва ретрофазата на Нептун за тази година и е нормално така да реагираш.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Пълнолуние 14 ноември 2016г.
« Отговор #35 -: Ноември 17, 2016, 11:13:53 am »
Това пълнолуние приключва ретрофазата на Нептун за тази година и е нормално така да реагираш.
Ооо, да! Мерси! Това обяснява много неща:Д

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Пълнолуние 14 ноември 2016г.
« Отговор #36 -: Ноември 22, 2016, 05:36:56 pm »
Много ми е неприятно да дам обратна връзка, но в интерес на астрологията все пак-приятелката, в/у чието Слънце беше Луната от пълнолунието, а Слънцето в/у нейната Луна в Скорпион, ден след  пълнолунието разбра че детето, с което е бременна няма пулс и се нaложи да преживее отново медицински процедури за изчистване на плода и психическа травма. Оста на пълнолунието е в съвпад с нейното рождено пълнолуние, но светилата са с разменени места . Слънцето на мъжът и също е в съвпад с Луната от лунацията .

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Пълнолуние 14 ноември 2016г.
« Отговор #37 -: Ноември 23, 2016, 10:32:11 am »
Ама че кофти, Беки :(
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Пълнолуние 14 ноември 2016г.
« Отговор #38 -: Ноември 23, 2016, 11:03:17 am »
Много ми е неприятно да дам обратна връзка, но в интерес на астрологията все пак-приятелката, в/у чието Слънце беше Луната от пълнолунието, а Слънцето в/у нейната Луна в Скорпион, ден след  пълнолунието разбра че детето, с което е бременна няма пулс и се нaложи да преживее отново медицински процедури за изчистване на плода и психическа травма. Оста на пълнолунието е в съвпад с нейното рождено пълнолуние, но светилата са с разменени места . Слънцето на мъжът и също е в съвпад с Луната от лунацията .

жалко за случилото се, но едва ли точно лунацията е причинила това - със сигурност в картата има нещо по-силно.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Пълнолуние 14 ноември 2016г.
« Отговор #39 -: Ноември 23, 2016, 11:27:49 am »
Много ми е неприятно да дам обратна връзка, но в интерес на астрологията все пак-приятелката, в/у чието Слънце беше Луната от пълнолунието, а Слънцето в/у нейната Луна в Скорпион, ден след  пълнолунието разбра че детето, с което е бременна няма пулс и се нaложи да преживее отново медицински процедури за изчистване на плода и психическа травма. Оста на пълнолунието е в съвпад с нейното рождено пълнолуние, но светилата са с разменени места . Слънцето на мъжът и също е в съвпад с Луната от лунацията .
а тр.малефиците как са спрямо К5 или У5,пълнолунието отключва нещо заложено в прогностиката
а за приятелката ти сила да премине през това изпитание

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Пълнолуние 14 ноември 2016г.
« Отговор #40 -: Ноември 23, 2016, 12:26:54 pm »
Сега пак погледнах -то като се обърне каруцата, от сто кладенеца, вода ще се изкарат и ще се намерят доказателства за тезата -новата ситуация, ама... У5 е Меркурий и гледам, че в деня на самото пълнолуние примерно е бил на 2гр в Стрелец в абсолютно точна опозиция на нат Меркурий в 2гр Близнаци. Купсидите не знам до колко са точни, но така както са според приблизителният час на раждане даден от майка й -тр Нептун е в квадрат към купсидата на 5 дом, а тр Плутон е около АС-то й. Тр Сатурн е в 11 дом -опозе на 5и  . Детето около 3месец е спряло да се развива, около 2 седмици по-рано, но тази новина ситуация се прояви, изясни без предизвестие именно ден след пълнолунието. То не е причинило ситуацията, не е било и спусък, просто времето, когато тя и мъжът й които са родени на съседни дати в телец  преживяват голямо разочарование, защото се бяха настроили и мислено преобразуваха и планираха новият си живот.Един вид разкритието новата светлина на един край крах  .

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Пълнолуние 14 ноември 2016г.
« Отговор #41 -: Ноември 23, 2016, 12:54:46 pm »
Ако и двамата са слънчеви телци то тр. Сатурн сигурно е в опозиция с прогресивните им слънца, виж и това ::)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Пълнолуние 14 ноември 2016г.
« Отговор #42 -: Ноември 26, 2016, 01:32:12 pm »
Мисля, че вече мога да дам ОВ тук. Лунацията е в 11 дом, почти съвпад СЛВ. Новолунието преди това беше в точен квадрат с оста 2-8 и на 0,5 гр преди дирекционни Венера/Плутон (У11/У5). Мислех си, че с човека, с когото съм сега, ще разхвърляме парцалите, но се прояви по друг начин. По новолунието имахме леко сдърпване с моя приятелка - темата 2/8. До този момент тя не се обажда, а аз също нямам намерение. И то, защото смятам да се придържам към СЛВ Телец, 11 дом. Така че, пълнолуние в 11 дом носи приключване на приятелство. Възможно е пак да си проговорим, но определено няма да сме приятелки - поне не така, както аз разбирам смисъла на тази дума.