Автор Тема: Пълнолуние 11 април 2017г.  (Прочетена 18511 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #30 -: Април 10, 2017, 12:09:10 pm »
Той го увеличи малко над посочената горна граница, след като ми видяха качеството на пробния превод. Но пак е малко. Обаче вече гледам и в перспектива, аз други източници за по–добра печалба имам. А този проект, ако се включа, за мен ще е от принципно значение, не от финансово. Та тъй работи дирекцията на Юпитер към МС – може да ми цъфне името на някоя корица, принц ще видя през крив макарон.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #31 -: Април 10, 2017, 12:29:20 pm »
Снощи предпълнолунно бях на едно гости, едва се сдържах да не избухна... Но тяхното не е от лунните фази, просто са си такива. А и бях отишла там с "ритуална" цел – това събиране да ми е за последно, вече се старая да държа дистанция от среда, която изобщо не ми импонира. Приятелства "на разстояние". Забелязвам как напоследък вселенските сили освобождават пространството около мен, беше се напълнило с некачествени и повърхностни приятелства. А това сякаш е знак, че образувалата се празнота ще трябва да се запълни с нещо друго по–нататък. И това ми вдъхва надежда за положителна промяна в живота.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #32 -: Април 10, 2017, 02:30:52 pm »
Лунацията активира действащата опозиция от цикъла Юпитер Везни - Уран Овен. Тези дни Юпитер е най-близо до Земята, с опозицията Слънце-Юпитер. Когато е бърз и има тригер, вероятността хората да откликнат на възможностите е по-голяма
Лили, в следващите 3 г., докато е в сила този обмен между двамата,  нека да ти дават възможности по Меркурий и Венера, нали някъде между тях и нодална ос се случва същия .   :49:

При тригона Юпитер Лъв / Уран Овен и ретро Венера Лъв 2015 г, бяха ли активирани важни точки от същите, както и от затъмненията Везни- Овен ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #33 -: Април 10, 2017, 02:32:44 pm »
Той го увеличи малко над посочената горна граница, след като ми видяха качеството на пробния превод. Но пак е малко. Обаче вече гледам и в перспектива, аз други източници за по–добра печалба имам. А този проект, ако се включа, за мен ще е от принципно значение, не от финансово. Та тъй работи дирекцията на Юпитер към МС – може да ми цъфне името на някоя корица, принц ще видя през крив макарон.  ;D
Е, то аспектът го дават предимно с кариерата свързан, но покрай кариерата може и принц да цъфне, знае ли се... На теб Венера ти е в 5д, заложено ти е да срещаш любовта по време на развлечение, на творчески мероприятия- може да се свържеш с автора, за да доуточните някои неясни за теб пасажи в текста, докато превеждаш, и от дума на дума... освен на корицата, на двама ви имената да се изпишат и другаде- пожелавам ти го сърдечно! Тъкмо ще укрепите крехката дружба между двата народа  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #34 -: Април 10, 2017, 02:36:22 pm »
Благодаря, но нямам такива намерения.  :012:

А човекът, с когото контактувам покрай това кандидатстване, се оказа доста интелигентен. Вероятно целта на проекта е да се направят някои руски автори достъпни и за местната аудитория, книгите им не са скъпи, заложили са ограничен бюджет.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #35 -: Април 10, 2017, 02:49:22 pm »
Юпитер би трябвало да е видим с невъоръжено око на вечерното небе.

Уж е юпитерово това пълнолуние, ама да видим чия кошничка ще напълни.

Каква е тая каръщина, не знам – да предстои да стартирам нещо важно по ретро Меркурий.  :017:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #36 -: Април 10, 2017, 02:52:16 pm »
Юпитер е видим цяла нощ от началото на годината, но сега е най-бърз в ретро фазата си. В този момент, може да се противопоставиш на действието на ретроградността, в смисъл при осъзнаване на различното се вижда  перспектива(та)-споделено.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #37 -: Април 10, 2017, 03:28:28 pm »
Значи, вечерта да изкарам камъните на пълнулуние, че цяла зима си прочиствах тарото и са се намръсили  :012: Лили, подсети ме за вселенския хумор миналата година при мен, когато въпросния Дупитер беше в 10 дом и при мен и работих, ама наистина безвъзмездно по неволя за българо- украинската  дружба  :012: Дано ти поне вземеш лев, иначе и аз имам добра карма към двата народа и толкоз  :D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #38 -: Април 10, 2017, 04:37:22 pm »
Лили, ти не го стартираш сега важното, а си удовлетворена, че твое намерение инициирано назад във времето от 2010г. сега се материализира, става "видимо" -Сатурн Стрелец тригон Уран Овен в същия градус. Положила си усилия, постоянство, предполагам има и човек/хора, които са те препоръчали, посочили, че са доволни(в рамките на  месец и половина би трябвало да разбереш това). При новолунието в Овен тази година, Меркурий беше видим в този момент, изгрял е в лунния сърп ( който го е наблюдавал се е насладил на гледката)което е тенденция, темпераментите, подвластни на тази планета и тези, които се занимават с меркуриански дейности да имат възможности за развитие, това споделиха астролози,които наблюдават тези явления.Така че, няма място за каръщина тук, тълкувай фазата му, както си прецениш, според собствените си усещания и натал, но без знак "-".:-)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #39 -: Април 10, 2017, 04:45:16 pm »
Имах предвид, че по меркуриево ретроградие може да се наложи да подписвам договор с нов възложител. Не мога да чакам един месец, за да тръгне директно. Не, конкретно в тоя случай /с издателството/ е чиста случайност, никой не ме е препоръчвал, нямам такива връзки и контакти. И е нещо съвсем ново за мен. Обява в сайт, в който рядко излиза нещо читаво и има нелоялна конкуренция от псевдо преводачи, подбиват се цени. Бюджетът е много ограничен, те вероятно затова са се насочили към въпросния сайт, знаят какви хора си предлагат услугите там. А иначе по ретро фазите му ми върви на поръчки и се образува повече писмена работа.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #40 -: Април 10, 2017, 05:54:41 pm »
Великденската, с шарени яйца. Ще си похапнем яйчица и козуначе.

А аз да пия една студена великденска вода, имам да плащам и една сума на НАП.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #41 -: Април 10, 2017, 08:39:39 pm »
но... моята Венетра е опозиция с нат. Юпитер
преди малко ми се обади инкасатор от енергото- помислих, че ми звъни, за да отида и му отключа къщата на майка, понеже електромерите са вътре, а той ми се обади, за да каже, че входната врата е била разбита и да отида да я оправя.  :( Нямам си представа дали и какво са взели, то няма нова техника, но има достатъчно стара за вторични суровини. Ей, два дни не се веснах там и веднага са шетали. Довечера ще докладвам дали и с какво ме е ощетило Пълнолунието, което снощи ме ококори- онази Луна светеше като прожектор на Жуков през прозореца.

Надявам се всичко да е наред. Инкасаторите от енергото не звънят за такива неща, освен, ако не сте близки. Дано не е нещо друго ... :(
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #42 -: Април 11, 2017, 12:57:37 am »
Боже и домовете на покойниците обират ... няма нищо свято за тях. Като, че ли съкровища ще оставите ... Пълен потрес ....
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #43 -: Април 11, 2017, 11:49:22 am »
Пълнолунието в трети дом 3 градуса орбис опозиция с натална венера. Разминахме се на улицата с голямата любов (не го бях виждала от месеци), нищо не ми трепна ;D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #44 -: Април 11, 2017, 07:58:16 pm »
На мен в 11ти опозе Винера и Март -от вчер а сменят тръбите във входа и е като по военно време- бомбандировка. Днес издебнах момент ,докато нямаше работници и нахълтах в разбития тоалет ;D   Почноха да падат камъни и да режат тръбата на горните съседи, която отрязана падна зад мен.. Изпаднах в лека паника и бидейки с полу голо дупе, полу обуто нахълтаха един работник, човек от семейството и една съседка  :-\ Забравих да заключа вратата  ::) Толкоз за опозицията към Марс и Винетата ми-любов секс-не, само бях сгащена от шайка разбойници. Накъсах се от романтика, а бях мило момиче с мечти  :012: