Автор Тема: Пълно лунно затъмнение 21.01.2019  (Прочетена 17517 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Пълно лунно затъмнение 21.01.2019
« Отговор #15 -: Януари 20, 2019, 09:59:09 pm »
Слънцето му е 30*Рак, отново в критичен градус. Като съвсем малък много боледуваше - вируси, простуди, по принцип е блед, организмът му не понася натоварвания - напр.силови спортове, спринт. Не знам да има изгорял Сатурн, но ако има може би ще се отразява на скелета най-напред. С това си обяснявам гръбначните му проблеми. 
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Пълно лунно затъмнение 21.01.2019
« Отговор #16 -: Януари 20, 2019, 11:38:38 pm »
delphin, имам два примера за гръбначни изкрививания и то доста видими.
В първия случай Слънце опозиция Сатурн, 2-8, Сатурн е почти на К3 и упр. 5, 6 домове. Слънце упр. 12-ти.
Вторият го написах в тема за Венера и е брат ми, майка ми също има изкривавания видими. Асц Козирог, Сатурн 12-ти опозиция Марс. Тя е с много проблеми по Сатурн- зъби, остеропороза, изкривявания.
« Последна редакция: Януари 20, 2019, 11:46:10 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Пълно лунно затъмнение 21.01.2019
« Отговор #17 -: Януари 21, 2019, 12:08:33 am »
Благодаря ти, maimunka365!
Намирам някои сходства. Например:
1. Връзка Сатурн-Слънце или с пряк аспект, или Сатурн като управител на 5 дом.
2. Аспект Сатурн-Марс
3. Земен асцендент - Дева или Козирог

При момчето ми присъстват и трите.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Пълно лунно затъмнение 21.01.2019
« Отговор #18 -: Януари 21, 2019, 08:49:49 am »
Аз също имам много проблеми със зъбите, но Сатурн ми е само в тригон с Луната У6. Като малък имах гръбначни изкривявания, но до голяма степен успях да ги преодолея.
Тази сутрин установих, че една пломба ми е паднала и утре ще трябва да ходя на зъболекар.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълно лунно затъмнение 21.01.2019
« Отговор #19 -: Януари 21, 2019, 11:06:01 am »
Ребека, много често лунация  започва или приключва действащи прогресия и/или бавен транзит, а със затъмнения може би ще е  по-силна проявата. Сега като направи Марс ингрес в Телец през февруари ще има събитийност по това затъмнение и всички, които имат точки във фиксирания кръст в градуси близки до лунацията.
А, кои са времевите управители за периода при братовчедка ти и как са поставени натално ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Пълно лунно затъмнение 21.01.2019
« Отговор #20 -: Януари 21, 2019, 11:23:13 am »
Рени, не съм гледала ,после като намеря времe ще видя ,все се случва ,така че главата ми прелива от задачи ,когато тя ме пита нещо и напомни за картата, че не успявам да се съсредоточа .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълно лунно затъмнение 21.01.2019
« Отговор #21 -: Януари 21, 2019, 01:37:48 pm »
Моето момче онзи ден падна от шейната, докато майка му го дърпаше, вчера пък с баща си, като от вчерашното падане едно камъче, от онези които разхвърлят тук по тротоарите, за да не се пързалят хората, му боцна бузката до кръв. Марс Телец градус и нещо има малкият юнак, а тази нощ не спа, определено му действат лунациите, нали е пълнолунен като баба си  :)

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Пълно лунно затъмнение 21.01.2019
« Отговор #22 -: Януари 21, 2019, 04:57:11 pm »
Ребека, много често лунация  започва или приключва действащи прогресия и/или бавен транзит, а със затъмнения може би ще е  по-силна проявата. Сега като направи Марс ингрес в Телец през февруари ще има събитийност по това затъмнение и всички, които имат точки във фиксирания кръст в градуси близки до лунацията.
А, кои са времевите управители за периода при братовчедка ти и как са поставени натално ?

Рени,ще сложа моята карта в подкрепа на това ,което казваш.Дирекционен Меркурий стъпва на Венера.прогресивен Юпитер е на слънце....Венера и Марс сменят знак....събития нямам ,но може би е още рано.Само не знам дали най-накрая ще приключи и този квадрат на транзит от Уран към Венерата ми когато Марс влезе в Дева или да чакам трети  рунд? :72: :72:.Уран пък е на прогресивен Марс.......Колко събития да чакам?!?! :)По профекции Меркурий а по фирдарии съм Слънце Юпитер...

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Пълно лунно затъмнение 21.01.2019
« Отговор #23 -: Януари 21, 2019, 05:28:23 pm »
Аз също имам много проблеми със зъбите, но Сатурн ми е само в тригон с Луната У6. Като малък имах гръбначни изкривявания, но до голяма степен успях да ги преодолея.
Тази сутрин установих, че една пломба ми е паднала и утре ще трябва да ходя на зъболекар.

Veselin ,
И на мен в петък вечер ми падна пломба и ходих в събоа да ми я направят. Макар че Пълнолунието ми попада в 3 дом.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Пълно лунно затъмнение 21.01.2019
« Отговор #24 -: Януари 21, 2019, 07:06:22 pm »
Рени,ще сложа моята карта в подкрепа на това ,което казваш.Дирекционен Меркурий стъпва на Венера.прогресивен Юпитер е на слънце....Венера и Марс сменят знак....събития нямам ,но може би е още рано.Само не знам дали най-накрая ще приключи и този квадрат на транзит от Уран към Венерата ми когато Марс влезе в Дева или да чакам трети  рунд? :72: :72:.Уран пък е на прогресивен Марс.......Колко събития да чакам?!?! :)По профекции Меркурий а по фирдарии съм Слънце Юпитер...

а, ти имаш очаквания за конкретни събития ли или като количество?
няма данни, а само по картинка натален статус на планети е трудоемко да се натамани, а от това зависи и резултатността им, и не само
прогресивен Юпитер още не е в действащ орбис на съвпад със Слънце, следва да е по-малко от 1 градус
прогресивни Венера и Марс имат още доста път докато сменят знак, зависи от скоростта им в радикса и фазите
вече отминава съвпад между прогресивна Венера и натален Марс - тук в последните години може да е имало събития, ако останалото го е предполагало
сега действащ е съвпад дирекционна Венера натален Меркурий


Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Пълно лунно затъмнение 21.01.2019
« Отговор #25 -: Януари 21, 2019, 08:37:53 pm »
Рени, не съм гледала ,после като намеря времe ще видя ,все се случва ,така че главата ми прелива от задачи ,когато тя ме пита нещо и напомни за картата, че не успявам да се съсредоточа .
Така, по въпросният казус,  видях с калкулатора за фридарии ,че сега е в 2годишен период Кету, като понастоящем тече втората година от периода. И бих казала има резон- с тежко подчертаната енергетика на Сатурн последната година, явно понякога влиянията на хороскопа са силно синхронични и си гърми- просто е посочено. Не съм гледала солар, може после и туй.. Преди една година е била в 4 годишен Раху .Проблемът с обратната връзка е поради нейната потайност, хем ме пита ,хем крие, не иска да казва ,а така знаем, че не става.. Онзи ден зададе хорарен въпрос и Луната беше в 12 ,май трябваше да и кажа че показва ,че питащият крие нещо и не е искрен, но се направих на луда ,че уж показва необходимостта от болнично лечение ,което съо е вярно, но ..Не знам защо хората питат нещо, когато не искат истината .

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Пълно лунно затъмнение 21.01.2019
« Отговор #26 -: Януари 21, 2019, 09:29:53 pm »
а, ти имаш очаквания за конкретни събития ли или като количество?
няма данни, а само по картинка натален статус на планети е трудоемко да се натамани, а от това зависи и резултатността им, и не само
прогресивен Юпитер още не е в действащ орбис на съвпад със Слънце, следва да е по-малко от 1 градус
прогресивни Венера и Марс имат още доста път докато сменят знак, зависи от скоростта им в радикса и фазите
вече отминава съвпад между прогресивна Венера и натален Марс - тук в последните години може да е имало събития, ако останалото го е предполагало
сега действащ е съвпад дирекционна Венера натален Меркурий


Аbroud,конкретни събития не очаквам,но винаги искам поне да мога да предвидя нещо за да няма изненади.Новолунието ми е в градус на натална Венера,а в един руски сайт четох,че сега е  завършека на онова Новолуние на 23.07.2017. Последствията ги видях след 3 месеца-почина майка ми-Венера дирекционна съвпад с натална  Луна......
И сега този Меркурий с Венера  и Новолунието пак  там какво може да даде?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълно лунно затъмнение 21.01.2019
« Отговор #27 -: Януари 22, 2019, 07:37:38 am »
О,Ванеса,съжалявам .......и дирекция Сатурн е бил на МЦ.Новолунието от 2017 и при мен много негативни събития ,затваря ми тао-то до голям квадрат,по-скоро на ментално ниво беше,убийствено.Сега и аз съм в очакване,по прогресия Венера е съвпад нат.Сатурн в телец,квадрат към пълнолунието и около Р.Д ми и Марс прави ингрес в телец.
При теб по оста 4/10 ,при мен 3/9.

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Пълно лунно затъмнение 21.01.2019
« Отговор #28 -: Януари 22, 2019, 09:38:55 am »
О,Ванеса,съжалявам .......и дирекция Сатурн е бил на МЦ.Новолунието от 2017 и при мен много негативни събития ,затваря ми тао-то до голям квадрат,по-скоро на ментално ниво беше,убийствено.Сега и аз съм в очакване,по прогресия Венера е съвпад нат.Сатурн в телец,квадрат към пълнолунието и около Р.Д ми и Марс прави ингрес в телец.
При теб по оста 4/10 ,при мен 3/9.

Благодаря Сафо!
При мен е пак на ос 4/10 Пълнолунието...И както Рени е писала че се задействат прогресии и дирекции ,от преминаването на дирекционен Меркурии върху Венера натална,значи нещо при мен ще бъде свързано с 9,12,2,1,8,4 домове от картата.Незнам дали при дирекции се гледат сила и слабост на планетите или само аспектите,дали е малефик или не за да мога да направя предположението къде и как ще се прояви.Венера ми е силна в картата а Меркурии е в изгнание.....

Kik

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Пълно лунно затъмнение 21.01.2019
« Отговор #29 -: Януари 22, 2019, 10:13:51 am »
Прояви се и при мен пълното лунно затъмнение. Попадаше в средата на 5 ти дом някъде, вчера късно вечерта взех категорично решение, касаещо синът ми. Имам чувство, че камък ми е паднал от сърцето. Дано съм категорична в решението си и да не се връщам вече назад.
M+A=VE/NE=JU/AD