Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 297906 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Транзити на Юпитер
« -: Юли 02, 2013, 10:25:53 am »
Цикълът е 12 години
Преди 12 години ми мина през мц и имаше доста промени, повечето положителни
Записах 2-ро висшо, стабилизирах една връзка
Сатурн тогава ми беше в девети, не мина без проблеми и в двете посоки, но нещата се развиха добре

Чудя се сега пак ли да отивам да уча :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1 -: Юли 02, 2013, 11:55:25 pm »
Четох някъде, че транзитите на юпитер през важни точки в картата, често водят до премествания и пътувания, особено ако в натала е ъглов

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #2 -: Юли 04, 2013, 10:52:11 am »
При Юпитер има склонност да се стига до крайност,да се очаква твърде много,да има свръхоптимизъм ,затова е добре винаги да разглеждаш транзитите му с всички останали през периода,с някои надеждни прогресии и натала ти разбира се.Без значение какво и къде докосва Юпитер при транзит,винаги емоционалното ти ,душевно съсътояние се променят в посока вдъхновение ,увереност да правиш нещо ,толкова силно ,че се стига до главозамаяност,възгордяване ,засилва се физическата енергия особено при съвпад  и квадратура с лични  планети и АСЦ.При Юпитер винаги има "ще" ,което означава ,че трябва да си готова за разширяване на на твоята перспектива по отношение на делата /сферата ,свързани с онова ,което по транзит Юпитер активира и то в момента ,в който се е "отворила" вратата и си сграбчила появилата се възможност ,да прогресираш на на някакво равнище .Той помага на активните авантюристи,но...научели се на търпение,упоритост и умереност ,които са резултат от "трябва" или -Сатурн.
Или ако искаш да имаш събитие сега ,когато Юпитер ти докосва МЦ ,АСЦ,Венера и ще "философства" през 10 -ти дом ,се връщаш 7 години назад и ако се питаш :"Трябва ли да правя ...? " ..."прозорецът" на възможността се се затваря ,защото Юпитер не е особено търпелив със страхливите хора .Ако се питаш :"Ще хвана ли влака на съдбата?"-тогава вече същия ще ти донесе стремеж,експанзия по делата ,свързани с 3/7-ми домове ,интуитивното разбиране за живота,подобряване на житейска ситуация ,свързана с дома,публичния живот ,пътуване с цел и ...спечелване на нещо като награда.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #3 -: Юли 04, 2013, 11:13:21 am »
Мерси, Рени :)
А защо 7 год назад?
Аз съм подтиснато-авантюристичен тип
Така че вече реших-ще се отдам на хюмън дизайна :)
Както се казва-всеки луд с номера си
Само да видим отде време ще се намери...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #4 -: Юли 04, 2013, 11:34:35 am »
Заради Сатурн,но ако ти е твърде  "далечен "за твоята Луна ,върни само 2 -2 1/2 години назад. ;)

Не си подтиснато -авантюристичен тип,страхотен оксиморон  ;D  ,а малко се страхуваш да покажеш какво желаеш ,какво ти доставя удоволствие .Иначе си достатъчно юпитерово "разпиляна"  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #5 -: Юли 04, 2013, 11:41:01 am »
Заради Сатурн,но ако ти е твърде  "далечен "за твоята Луна ,върни само 2 -2 1/2 години назад. ;)

Не си подтиснато -авантюристичен тип,страхотен оксиморон  ;D  ,а малко се страхуваш да покажеш какво желаеш ,какво ти доставя удоволствие .Иначе си достатъчно юпитерово "разпиляна"  ;)

Не бе-толкоз време и не ме опозна значии
Преди 7 год бях на върха на обществената си кариера, преди 2-3 год още се самозалъгвах какво ще правя занапред
И хич не се страхувам, просто имам противоречащи на желанията ми задължения

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #6 -: Юли 04, 2013, 12:03:32 pm »
Не е важно аз да те опознавам ,важно е ти да се ...
Ти си със Слънце във Водолей и АСЦ във Везни ,нали ?!? ...първото винаги е в контра,а втория винаги "вижда" нещата наопаки и кой с тежка планета на АСЦ и/или 1-ви дом е "познавателен" ,а пък Плутон особено не иска да го "познават"   ,така че мисля правилно подхождам към теб "неопознавателно" ,казвайки ти точно обратното ,за да се "сетиш" за себе си .Сега ще те изпреваря с един ход напред ,не е от Нептун ,нито от Меркурий /Марс -винаги да си нагласям нещата или да се измъквам от тях ,така че да звучат в моя полза . ;)
« Последна редакция: Юли 04, 2013, 12:27:33 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #7 -: Юли 04, 2013, 07:08:53 pm »
Мина ми през МЦ- нищо. Сега е в 12 дом.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #8 -: Юли 04, 2013, 08:40:19 pm »
Мина ми през МЦ- нищо. Сега е в 12 дом.

А натално къде е

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #9 -: Юли 04, 2013, 09:22:46 pm »
Мина ми през МЦ- нищо. Сега е в 12 дом.

А натално къде е

В 3 дом е гадината. Трябваше да си скъсам Д-то от пътувания, но тц.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #10 -: Юли 04, 2013, 09:49:22 pm »

В 3 дом е гадината. Трябваше да си скъсам Д-то от пътувания, но тц.

Може наистина само при натален ъглов-на мен през десц може и да ми донесе някое пътуване, но това не е чрезвичайно
Уж през асц давал повече кг, но това не е съвсем вярно-зависи от натала

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #11 -: Юли 05, 2013, 12:15:02 am »
Уж през асц давал повече кг, но това не е съвсем вярно-зависи от натала

в момента е там. плюс телешка про-луна. чревоугоднича определено. сатен каза обаче, че сатурн над луна вталявал, та се надявам да компенсира :D.

юпитер през МС не ме отпуши кой знае колко и мен, Уран. Юпитер държи МС и е в осми натален. При транзит през МС започнаха промени във фирмата, но по-скоро негативни. Смених си работата при Юпитер в 12-ти, пак по това време почина предишният ми шеф - страхотен човек и приятел.
De omnibus dubitandum est

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #12 -: Юли 05, 2013, 09:36:29 am »
тр.Сатурн над Венера и Луна/предстой/ -тцъ,качила съм мегабайти
сега тр.Юпитер в Рак ще ги тригонира Венера-Луна -Нептун ,още с влизането му в знака не мога да се спра ама и по рождение чичко Дупитер ми е опозе на тях,нямам феродо 8)
« Последна редакция: Октомври 08, 2023, 09:32:22 am от strelicka »

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #13 -: Юли 05, 2013, 07:38:52 pm »
Юпитер ми се води бенефик и щастлив според хороскопа
вече три цикъла съм забелязала, че докато транзитира в долната хемисфера не се отблагодарява откъм добрата си и благодородна природа, едва след преминаване в 9ти до съвпад с АС и малко след като влезе в 1ви дом
своеобразен пик - винаги на МС
при съвпад с АС и после със Слънце в 1ви - напротив, отслабвам, а не обратното

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #14 -: Юли 05, 2013, 09:34:46 pm »
щом чичко Юпитер влезе в Рак и правителството  на Орешарски тутакси за да му угоди вдигна майчинството от 240лв.на 310лв

http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2013-06-21&article=455295