Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 833652 пъти)

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Събития и транзити
« Отговор #45 -: Ноември 09, 2013, 08:57:36 pm »
Ти добре ли си?
Нямаш ли застраховка на колата? 

п.п. ще ударя едно за твое здраве тази вечер O:-)

добре съм, благодаря:)
имам застраховки - и двете, но нали се сещаш откъде ще се смени цяла една врата, че и още - от каското, а после щетата се включва с натрупване в следващата година

айде наздраве, да се почерпя и аз с едно :cheer:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Събития и транзити
« Отговор #46 -: Ноември 09, 2013, 09:02:42 pm »
Брейй, какъв солидарен форум излезе-един си удари колата-всички пият
Айде наздраве   :singing:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Събития и транзити
« Отговор #47 -: Ноември 10, 2013, 10:38:36 am »
Мене пък ми беше едно любовно.  :smile016:

Че какво по-хубаво от това

Kaya

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 170
Re: Събития и транзити
« Отговор #48 -: Ноември 10, 2013, 06:42:07 pm »
моя приятелка преживя доста сериозне шок затъмнението в 2 градуса орбис от слънцето й.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Събития и транзити
« Отговор #49 -: Ноември 10, 2013, 09:10:52 pm »
 Това затъмнение наистина беше по-различно, на мен ми беше във 2-ри, вече 6 различни човека имат пари в мен по различни поводи, трябва да ги похарча с цел, аз по принцип избягвам такива сируации

Сатен, надявам се приятелката не е сериозно пострадала?
Кая-твоята пеиятелка по кой дом е изживяла шок?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #50 -: Ноември 11, 2013, 10:44:56 am »
С какво точно свързвате различното в това слънчево затъмнение? След като всички така го усещате ,значи има някаква обща индикация?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #51 -: Ноември 11, 2013, 10:55:34 am »
Abroad,щом си родена по пълнолуние ,може да е не в точен градус ,винаги ще се чувстваш сигурна ,когато всичко около теб е "пълно" и щом Луната е в 8-ми,имаме двойно подчертаване .Какви аспекти има към Луна ?

точно така

Сатурн в момента щом ти държи Венера ,сякаш нямаш желание нито за любовни трепети ,нито за финансови операции ,нито за разкрасяване


ей за тия и трите, е точно наобратното:)

Да приемем ли ,това че Венера по натал при теб е в аспект с Юпитер,в знак приятел на Сатурн е неутрализирало ,така ограничаващо му действие по делата на аспектираната планета и тригона на Уран е разтоварил обстановката? :)))
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #52 -: Ноември 18, 2013, 09:22:23 am »
Имате ли наблюдения до колко действат транзити към прогресивни планети?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #53 -: Ноември 18, 2013, 09:38:07 am »
Имате ли наблюдения до колко действат транзити към прогресивни планети?

Доколкото ти им разрешиш,след като има контакт ,значи има и действие  ;)
Засилва се акцента върху делата на участващите по натал/прогресия планети от активирането на транзитните същи ,а динамиката се определя от аспекта и по натал ,и по транзит,значимостта от това какво е/са за теб участниците в цялата драма,дали ще усетиш влиянието в самият момент на "сблъсъка" или във времето ,от качеството на знаците (темперамента на натала).
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #54 -: Декември 03, 2013, 05:09:26 pm »
Новолуние в Стрелец ,тригон Уран -в  съвпад Марс квадрат Меркурий,тригон пр.Венера
-Марс ,секстил  Уран
-Меркурий  в Риби /заточение
-Венера в Овен,заточение ,ретро/стационарна /в критичен градус,съвпад Сатурн/Луна ,куинконс Нептун
По повод темата "Сбъднати прогнози" -до 14 дни трябва да имам нещо сбъднато,ако ми е направена прогноза.
Нарочно премахнах домовете ,които управляват и където са поставени планетите и къде активира Новолунието.

P.S. Две събития имам вече ,едно от вчера и едно от днес. ;)
« Последна редакция: Декември 03, 2013, 05:29:57 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #55 -: Декември 10, 2013, 01:06:56 am »
На 13.12 -Уран  спира в 8* градус на Овен ,за да тръгне директно на 17.12 .Който има планети на 8* особено в кардинални натални планети,прогресивни,главни оси ,натални и прогресивни,би трябвало да усети 'бум" по делата ,засягащи съответните дела на активирани същите.Проява може да има и по  всички други планети/точки в този градус ,особено на 30*,все пак е Уран.
Който има желание може да сподели ,все пак Уран  и лунация активират/събуждат картата на 17.12.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #56 -: Декември 10, 2013, 09:07:36 am »
На 13.12 -Уран  спира в 8* градус на Овен ,за да тръгне директно на 17.12 .Който има планети на 8* особено в кардинални натални планети,прогресивни,главни оси ,натални и прогресивни,би трябвало да усети 'бум" по делата ,засягащи съответните дела на активирани същите.

Прогресивна Венера в 8 гр. Овен - стои закотвена в този градус от няколко години, откакто стана директна по прогресия. Натално Слънце в 7 гр. 01 мин. Овен - само на един градус разстояние. Ще видим отде ще ме удари гръм.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #57 -: Декември 10, 2013, 09:37:57 am »
На 13.12 -Уран  спира в 8* градус на Овен ,за да тръгне директно на 17.12 .Който има планети на 8* особено в кардинални натални планети,прогресивни,главни оси ,натални и прогресивни,би трябвало да усети 'бум" по делата ,засягащи съответните дела на активирани същите.

Прогресивна Венера в 8 гр. Овен - стои закотвена в този градус от няколко години, откакто стана директна по прогресия. Натално Слънце в 7 гр. 01 мин. Овен - само на един градус разстояние. Ще видим отде ще ме удари гръм.  ;D

О,супер,тъкмо да проверим дали тежък транзит с лунация задвижва делата по активираната прогресивна планета ,нищео че е лекичко нетипична откъм прояви,но за Слънце трябва да задвижи всички планети ,които го активират,макар и Плутон да е там. ;)

При мен пр.Венера е с 2* напред ,не знам дали ще има толкова силно "бум" ,но пр.АСЦ е в 8* Козирог  )))
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #58 -: Декември 10, 2013, 09:43:42 am »
Следя го...следя го...точно той ми дава "ключ" да вярвям че картата ми не е ректифицирана ;D

Пробвай с Марс ,че той е по-бързичък .Изминалите месец и половина нямаше ли леки инциденти ,главоболие по-засилено,прекалена агресивност,напрегнатост,желание на всяка цена да се налагаш ,импулсивни контакти с марсови хора,конфронтация ,зрение ,поглед ,гледна точка изострени,Аз...;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #59 -: Декември 10, 2013, 11:01:58 am »
Не знам какво ще се задвижи, Рени, при мен и аспектите на прогресивната Луна трудно задвижват ситуацията... Но Марс вече е във Везни и мунданната опозиция Марс/Уран скоро ще ми застане върху Слънцето. Засега не смятам да вдигам революция.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui