Автор Тема: Ретрограден Юпитер  (Прочетена 58697 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12472
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #30 -: Декември 08, 2014, 04:14:45 pm »
Happy, ти имаш достатъчно необходими условия от посочените, но и Марс в огнен знак, значи трябва да се съобразиш и с това. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #31 -: Декември 08, 2014, 04:38:27 pm »
Happy, ти имаш достатъчно необходими условия от посочените, но и Марс в огнен знак, значи трябва да се съобразиш и с това. :)

точно разсъждавах по въпроса - да търся ли отворен тото-пункт :), щото той Юпитер в момента ми е във 2 дом, ама този Марс ми бърка работата май. :)

« Последна редакция: Декември 09, 2014, 09:00:01 am от Happy58 »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #32 -: Декември 08, 2014, 04:40:25 pm »
Eeee, Хепи, ти това парите за нищо ги нямаш  :85:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Happy58

  • Гост
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #33 -: Декември 08, 2014, 04:43:32 pm »
Eeee, Хепи, ти това парите за нищо ги нямаш  :85:



абе тотопунктовете работят ли в понеделник?
« Последна редакция: Декември 09, 2014, 09:00:13 am от Happy58 »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #34 -: Декември 08, 2014, 04:44:27 pm »
Мисля, че в понеделник не работят. Утре също е ден, до четвъртък следобяд можеш да пуснеш.  :08: И аз ще ходя май.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Happy58

  • Гост
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #35 -: Декември 08, 2014, 04:46:09 pm »
Мисля, че в понеделник не работят. Утре също е ден, до четвъртък следобяд можеш да пуснеш.  :08: И аз ще ходя май.

ама утре води ли се стационарен Юпитер? - нали това трябва да "хванем" :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12472
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #36 -: Декември 08, 2014, 04:56:40 pm »
Happy, твоят печеливш фиш не е в тотопункта, но заради авантюрата пусни си един фиш. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #37 -: Декември 08, 2014, 05:03:12 pm »
Happy, твоят печеливш фиш не е в тотопункта, но заради авантюрата пусни си един фиш. ;)

абе знам, че ти не даваш фишове :)

ей го, не дава и не дава някой да харча ... оказа се, че парната баня се развалила, моля ви се .... еее, да му се не види. Добре, ще трябва да се прехвърля на 9 дом - там пък може и да ме огрее, Юпито прави куинконс с ПФ там :)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #38 -: Декември 08, 2014, 05:13:28 pm »


абе тотопунктовете работят ли в понеделник?

Да. Аз си пуснах фиш днес и обрах дребните на касиерката - спечелих 10 кинта от лотарийни билетчета  :043: :043: :043:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #39 -: Декември 08, 2014, 09:12:36 pm »
Ако нямаш ретро планети в натала ,как искаш да пишеш преживяно от извора, ако пък имаш-трябва да си наясно по спецификата на същите и моля, да споделиш. :)
Имам ретро планети 3бр,но са транссатурновите.
Започване на особено важна връзка-Юпитер ретро в градуса на Слънце,начало опозиция нат Венера.В тези градуси няма ретро планета. Същата връзка започва и в градус,в който става ретро,правейки опоз на нат (ретро)Уран.Т.е. транзитните Венера и Юпитер стават ретроградни,като опозицията им попада върху Сл,Вен/Уран(Р)

В два други сюблимни моменти нямам нито една трз ретро планета,която аспектира ретро натална.

Друг важен момент:
Юпитер(+Венера) транзитира нат(Р) Плутон,
Марс трз нат(Р)Уран,
Ретро транзитен Нептун съвпад с К8
Сатурн квадрат нат Луна

***********************
Това беше между другото,за да подчертая,че в най-значимите моменти в живота ми транзитни ретро лични планети не са аспектирали ретро натални и ярките събития не са в резултат на ретро,а директно движение.Ако се е случвало нещо на такова е било толкова незначително,в сравнение с това,което искам,че не е могло да се открои и да го запомня като важно,съответно и транзита.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #40 -: Декември 08, 2014, 09:21:27 pm »
Няма такива филми, Дракониада. Аз лично ен съм забелязала голям келепир да го сполетява някой в ретро фаза на планета. Дори напротив. Жив пример е ретро Меркурия - при него няма значение какъв ти е в натала, все си намира начин да прецака пейзажа...
Имах предвид,че сега наблюдавам правилото ретро движение на произволна планета,прави аспект с ретропланета от натала.На мен ретро Меркурий никога не ми е действал(до сега),както и ред други неща.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12472
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #41 -: Декември 08, 2014, 09:35:30 pm »
Да. Аз си пуснах фиш днес и обрах дребните на касиерката - спечелих 10 кинта от лотарийни билетчета  :043: :043: :043:.

Вещичка, тези дни тригона Венера Стрелец-Юпитер Лъв активира ли натални или прогресивни Луна/ Венера/Юпитер/Нептун ,5-ти дом ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12472
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #42 -: Декември 08, 2014, 09:42:30 pm »
Дракониада,да приема ли ,че твоят  прочит на ретроградна фаза на дадена планета е свързан с очакване за нещо силно значимо излязло на повърхността , в частност за Юпитер- Да уловя Господ за шлифера ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #43 -: Декември 08, 2014, 10:32:10 pm »
Дракониада,да приема ли ,че твоят  прочит на ретроградна фаза на дадена планета е свързан с очакване за нещо силно значимо излязло на повърхността , в частност за Юпитер- Да уловя Господ за шлифера ?!?  :)
Не,Рени-очаквам просто да наблюдавам и отчета.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12472
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #44 -: Декември 08, 2014, 10:52:15 pm »
Не става само с наблюдения, иска се и  сблъсък със същите,тогава ще ти излезе отчета.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“