Автор Тема: Марс  (Прочетена 269200 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Марс
« Отговор #60 -: Юни 18, 2013, 10:26:43 pm »
Абе,  всичко е от ЕГН-то или по-точно от Наталната карта...

Какво искаш да кажеш за ЕГН-то  ???
Ами за наталната карта пък  :o

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Марс
« Отговор #61 -: Юни 18, 2013, 10:35:51 pm »
Няма лошо...Кармични задачи!

ам - извинявай, нали знаеш, че всъщност не съм те виждала, даже и на снимка, може моят марс да е по-червен от товя

Моите кармични са по 2/8-ми - аз съм от ония, дето си плевят градината, готвят по цял ден, и мият чинии и перат в свободното време  :D

така квит?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #62 -: Юни 18, 2013, 10:39:50 pm »
За моя Марс все се шегувах, че е хилав, докато не видях как е в Навамша. Тогава разбрах защо привличам марсови ситуации - при все това, че съм пацифист.  ;D

Не ми е червен краят на носа - вата/капха тип съм, но понякога питта минава в дисбаланс, под влияние на външни фактори.  :D
« Последна редакция: Юни 18, 2013, 10:42:10 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Марс
« Отговор #63 -: Юни 18, 2013, 10:59:42 pm »
веднъж едно момче - фотограф, ми направи такава снимка, че с години си я пазех, което е много нетипично за мен - не съм много суетна - единствената снимка, която си харесвам
не съм фотогенична и мразя да се снимам

а тогавашното ми гадже каза, че е преекспонирана, затова толкова съм я харесвала - рак - кво да го прайш :)

п.п. но бях и млада тогава :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #64 -: Юни 18, 2013, 11:05:09 pm »
А  грацилна ли си Лили,  в смисъл миньонче ли си?  В една от шастрите на Махариши Парашара срещнах едно тълкувание за твоето положение на  Ju...

Зависи от стандарта, по който ме разглеждат. В Б-я минавам за сравнително висока, в рускоговоряща държава мога да мина и за почти миньонче, там са доста по-високи.

Определено не съм миньонче, не съм и дебелана, но нали знаеш, повечето жени никога не се чувстват достатъчно слаби.  :D Около 170 съм, но килограмите варират - била съм и 54-55, и 50, и 60... Имам много тънки китки, глезени и слаби прасци, но като цяло трупам много в ханша и бедрата, с по-издължени крайници и пръсти съм - типична вата конституция, пухкавото дупе е по капха.  ;D



« Последна редакция: Юни 18, 2013, 11:07:30 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Марс
« Отговор #65 -: Юни 19, 2013, 12:13:25 am »
Ей, направо ме запалихте по ведическата, грам не знам, но идват отпуски...
западнярската някак е недостатъчна.Имам дебилитиран донякъде марс, но по джйотиш май ще се окаже друго. Понеже темата започна с израз:"а колко дами имат марс в подвижен знак и са добри шофьори.."
Ами той се възпитава този дивак.Значи в детството си бях марсова/в стрелец е с точна опозиция на меркурий и  по остта 4-10 и в критични градуси/.  Използвах и физическа саморазправа понякога ,чак до 15 годишна възраст. Имах пукнат череп в битка ,бях на на косъм да ми извадят окото с фунийка, зъболекар ме сряза под езика с машинка и ме ши без да е хирург. Но марсът ми е ретро и не е в половината на слънцето, това като че ли малко спасява.
Явно съм имала проблеми с агресията, спортът не ми беше достатъчен. В някакъв момент намерих интуитивно релация между-гняв, агресия-травми и се промених почти отведнъж.
Когато станах шофьор  , отстъпих марс на мъжете, е поне ми се иска да го направя, да не е лесно... :)
Нямам произшествия, освен 1-2 резки по бронята, но е факт че обичам високите скорости, на безлюдни места се отървам малко...иначе майчинския инстинкт ме кара да внимавам винаги когато возя деца-мое, чужди, стари хора...
Забелязала съм друго обаче, на гневните и агресивни хора колите им правят чалъми повече...
И понеже марс ми е ретро усещам много силно чуждия гняв, дори да е прикрит.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Марс
« Отговор #66 -: Юни 19, 2013, 01:08:37 am »
Ха-гневни хора и проблемни коли
И аз съм го виждала-ама при други :)
Мен колите ме обичат, и аз - тях
Като бях малка другите момичета си мечтаеха за рокли, екскурзии, аз исках кола-мноо яка :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Марс
« Отговор #67 -: Юли 10, 2013, 11:52:49 am »
Мерси, всички са много интересни
Разкажи ни за тия хора
Гледам 2-та карта-юпитер при слв в 12-ти-късметлия ли е?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #68 -: Юли 10, 2013, 12:07:23 pm »
Ха,ха -желателно е да стане късметлия ,защото това е СЛВ . ;)
И четиримата по някакъв начин са вечно недоволни и "бягат" в Луната си ,по нея се изразяват.Обаче успяват да стигнат до целта по много фин ,заобиколен начин и как омагьосват ,нещо от рода на "Многострадална Геновева" .Мъжете винаги получават по някакъв начин безвъзмездна помощ от жени или имат такива покровителки ,същото се отнася и за жените ,но от мъже.И четиримата се утвърждават с дейности по 12-дом и Рак .Ако са те набелязали като цел ,няма пускане 'forever together " ,даже и да не са близо до теб намират начин да ти покажат ,че си техен/я и винаги ти правят някакъв малък жест ,за да покажат ,че винаги ще се грижат за теб .
Това е общото ,иначе всеки си има своите специфики разбира се . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Марс
« Отговор #69 -: Юли 10, 2013, 12:38:55 pm »
Да-бях чела някъде, че марс в рак успява да се възползва в известна степен от противоположния пол, но и действа леко обсебващо, обаче нямах карти да проверя
А какви са дейностите-изявата?
Едната карта беше с аспект луна във везни, сега ще проверя пак, не е ли най-голямото мрънкало?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Марс
« Отговор #70 -: Юли 10, 2013, 12:44:03 pm »
Пуу, тъкмо се харесах втората карта да я сгаджосам с моята  ;D Ама вече не ми харесва  ;D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #71 -: Юли 10, 2013, 01:00:44 pm »
Да-бях чела някъде, че марс в рак успява да се възползва в известна степен от противоположния пол, но и действа леко обсебващо, обаче нямах карти да проверя
А какви са дейностите-изявата?
Едната карта беше с аспект луна във везни, сега ще проверя пак, не е ли най-голямото мрънкало?

Помисли малко и ще "отгатнеш"  ,за изявата . :)
Никой от тези "карти" не е мрънкало .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #72 -: Юли 10, 2013, 01:01:28 pm »
Пуу, тъкмо се харесах втората карта да я сгаджосам с моята  ;D Ама вече не ми харесва  ;D

Това много ми хареса  ;D ;D ;D
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Марс
« Отговор #73 -: Юли 10, 2013, 05:07:04 pm »
Да-бях чела някъде, че марс в рак успява да се възползва в известна степен от противоположния пол, но и действа леко обсебващо, обаче нямах карти да проверя
А какви са дейностите-изявата?
Едната карта беше с аспект луна във везни, сега ще проверя пак, не е ли най-голямото мрънкало?

Мой бивш любим има неаспектиран ретрограден Марс в Рак, в 12 дом, у 10.  ;D
Той беше обсебващ. И ревнив. Ако можеше да погълне душата ми, щеше да го направи без да се замисли. Не е действал директно, това би ме отвратило, но все намираше начин да ме ограничи, обикновено с геновевщина. Негова изпусната фраза - Ако можех, щях да те затворя у нас, за да не общуваш с никой друг, да си само за мен.

От позицията на миналото време виждам много неща, които преди не съм виждала.

Да, Рени правилно е описала за многострадалчеството. Колкото до изгодата, поне в този случай с бившия, при него не беше материална изгода, но определено се захранваше енергийно от мен, търсеше го съзнателно, признаваше го.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Марс
« Отговор #74 -: Юли 10, 2013, 05:25:35 pm »

Никой от тези "карти" не е мрънкало .

Как са многострадални гиновеви без да мрънкат?
За изявата-нямам представа коя е типичната за марс в 12-ти дом