Автор Тема: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница  (Прочетена 10074 пъти)

Ребека

• Hero Member
  • Публикации: 2514
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #480 -: юни 16, 2018, 12:29:04 pm »
И на мен, като ми изпушат бушоните и ударя червено вино в жегата не питай колко детелини виждам -главата ми бучи, като петзвезден хотел за бръмбари и стършели  :012: Мислите ли ,че времето в което ретрограден Марс е в 2ри дом на натива е добра идея да впрегне енергия и мисъл в използване на стари забравени ресурси, малко ретроградни ,да ги изкара на пазара, да ги предлага продава. Не е стока услуга е  :017: Аз няма да чакам края на ретрото нито мисля че ще забогатея от това, но главата ми бучи ,само дето шишарки не съм почнала да продавам, голяма дилема съм пак да подавам документи за работа.. а почна ли рутината ще ме убие, а така под наттиск бълвам сто идеи ежедневно -друг е въпроса до колко има хляб в тях  ;D

starinthenightsky

• Full Member
  • Публикации: 153
« Отговор #481 -: юни 17, 2018, 01:57:45 pm »
За пореден път се убеждавам, че когато нещо е с намалена цена, или не се продава добре, залежава, няма вече голямо търсене или нещо може да му куца, не е в изряден търговски вид.  За малко над 10 лв без доставката, кокошкарски номера.  :012:  Става въпрос за онлайн търговия.
« Последна редакция: юни 17, 2018, 01:59:52 pm от starinthenightsky »

Lilla

• Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13292
« Отговор #482 -: юни 17, 2018, 02:05:01 pm »
С евтини артикули в повечето случаи е така, има скрита уловка.
С един намален пендел така се прекарах през зимата. Дефекти няма, но се оказа китайски боклук. И го оставих за най-грозната стая, за основната ще вземам друг.

Иначе като пазарувам намалени скъпи стоки, досега проблеми не е имало. Идват качествени неща и отговарят на картинката.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui