Автор Тема: ⠀  (Прочетена 8709 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Старата Астрология / Ураническата Астрология
« Отговор #30 -: Март 02, 2019, 04:04:29 am »
Пералнята е в основата на моя живот ;)Всъщност това ни е бизнесът. :)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Старата Астрология / Ураническата Астрология
« Отговор #31 -: Март 02, 2019, 07:51:59 am »
Възможно ли е програмата да се ползва и за прогностика? Например, като солар, тъй като скоро имам РД и искам да знам за какво ще е подходяща предстоящата година.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Старата Астрология / Ураническата Астрология
« Отговор #32 -: Март 02, 2019, 11:16:51 am »
Къде да си изчисля за моята карта? Качена ли е някъде програмата ти? Здравей.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Старата Астрология / Ураническата Астрология
« Отговор #33 -: Март 02, 2019, 12:47:25 pm »
Първо,темата изглежда доста интересна,а и явно е - ако съдим по интереса на съфорумците,сигурно има и истинност. Аз сега ще дам и своята натална карта,за да видя до колко е истинен методът ви... И между другото прочетох всичко,което сте дали като информация тук -  но не разбрах много(за да не кажа нищо). Ако това ''ваше'' откритие наистина работи.. благодарности че ни запознавате с това.. Но аз лично бих помолил за по-подробно и ясно обяснение на нещата - да кажем обяснение като за идиот(визирам себе си).
Та ето я и моята карта,благодаря предварително!



art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Старата Астрология / Ураническата Астрология
« Отговор #34 -: Март 02, 2019, 01:12:46 pm »
Може ли и аз да видя натала ти?
(любопитна съм:Д)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Старата Астрология / Ураническата Астрология
« Отговор #35 -: Март 02, 2019, 06:30:45 pm »
Вие изобщо не сте идиот, ако съдим по наталната ви карта : )

VERTICAL POLARIZATION (Характер):
-------------------------
AP = KR - Извисен ум, учител, учен, високо развита същност. Водещ научен лидер. "този, който знае".
MA = KR - Автократичен характер работещ с власт. Висшопоставено лице, "последната дума", полиция.
KR = MA / AP - Независимост в научната и търговска дейност, водеща роля.
-------------------------
AP = CU / KR - Авторитетна личност в известен кръг от хора, различни социални събирания, популярност.
KR = MO / MA - Добър организатор, близко до авторитета. Полицай, власт, закон.
MA = AD / KR - Специална комисия, тежката дума.
MA = ME / KR - Мислител, който е встъпил на пост, правилно вземане на решения. Директен човек.
-------------------------

HORIZONTAL POLARIZATION (Проявление):
-------------------------
NN = MC - Доста ежедневни контакти, познанства "връзкар"
MA = ZE - Прилагане на сила и понякога груба сила, целенасоченост и устременост. Целенасочени действия свързани с постигането на определена цел.
-------------------------
NN = ME / MC - Мисли за нови връзки и взаимоотношения.
MA = AR / ZE - Енергична личност използваща сила, оръжия, машинна сила.
ZE = MO / MA - Работа изискваща огромно емоционално изтощение, креативна и конструктивна работа, военна служба, войник.
-------------------------


Всичко това е доста истинно. Разликата е,че не е проявено,някои неща - обстоятелства,потискат това нещо,този потенциал може би... поне за сега..

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Старата Астрология / Ураническата Астрология
« Отговор #36 -: Март 03, 2019, 10:13:11 am »
Стъпка по стъпка:

1. Инсталираме програма, която поддържа така наречения "dial". За целта ползвам SolarFire v9.0.25 която се намира в нета.
2. От менюто горе Chart Points > Displayed Points > Tradit3.pts > Edit избираме следните точки и запазваме:

+ Луна и Слънце ест.
3. Създаваме нова натална карта от менюто (това няма да го описвам подробно)
4. Отваряме наталната карта и от падащото меню в дясно избираме "Dial"

5. След което на лист(най-удобно) разписваме всички точки на отделни редове.

... следва продължение

http://grimuas.narod.ru/book/astro/astro2.pdf

@Ali_Lun - Това е основната ваша характеристика:

AP/KR

Принцип. Вершины свободы и знаний. Неограниченное влияние власти. Расши- рение самостоятельности. Огромное изобилие. Высота и широта.
Качества личности. (+) Успех в качестве руководителя. Высокий авторитет. Чувство собственного достоинства. Высочайшие способности. Талант. Гениальность. Большие самостоятельные познания или опыт. Мудрость. Влиятельность. Независи- мость.
(–) Авторитарность. Высокомерие. Властность. Своеволие. Надменность. Тще- славие. Гордыня. Чрезмерное стремление к независимости.

Социологическое соответствие. Успешные руководители. Лица, обладающие обширными возможностями и положением. Выдающиеся личности. Знаменитости. Ве- ликие ученые или экономисты. Академики. Крупные политики. Государственные дея- тели. Хорошие специалисты, знатоки и умельцы.

Событийное проявление. (+) Всеобъемлющий успех. Достижения через госу- дарство, начальство или высший свет. Большая возможность выбора. Успех в науке или экономике.
(–) Неудачи из–за излишней самонадеянности. Волнения. Потеря энергии по пустякам. Невозможность остановиться. Искушение успехом. Испытание известно- стью.
Медицина: Выздоровление. Вялотекущие заболевания (легкие, кровеносные со- суды, печень, мочевой пузырь). Рост клеток и ожирение. Уплотнения или камни в мо- чевом пузыре.
Природа. Большое изобилие. Свободный выбор.

Погода. Благоприятная.

Общество. Политический успех. Широкие возможности в политике. Действия властей, направленные на процветание и благополучие общества. Независимость (в т.ч. экономическая). Расцвет науки, коммерции, торговли. Бум в экономике. Научные дос- тижения.

Съгласен съм,но тези качества не са ми проявени,само че се усещат и от мен и от отсрещните. Един ден,ако се променят обстоятелствата,тоест ако ги променя,ако успея,може и да заблестя с целия си блясък.

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 208
Re: Старата Астрология / Ураническата Астрология
« Отговор #37 -: Март 03, 2019, 02:40:10 pm »
Али,проблема на отключването на потенциала ти е в Зевса-трябва сам да станеш лидер,да се научиш да управляваш хора и делата им,ти да си им съберателната точка когато става въпрос за взаимоотношения.
Никой не резонира с планетите, така както ти!

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Старата Астрология / Ураническата Астрология
« Отговор #38 -: Март 03, 2019, 02:43:35 pm »
Али,проблема на отключването на потенциала ти е в Зевса-трябва сам да станеш лидер,да се научиш да управляваш хора и делата им,ти да си им съберателната точка когато става въпрос за взаимоотношения.

Натам вървят нещата. Ха,дано се случи,че имам да... аз си знам.