Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 562153 пъти)

Wisteria

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 37
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2610 -: Февруари 25, 2019, 09:02:00 pm »
Здравейте! Може ли да погледнете моя солар за следващата година? Аз имам още 3 месеца до тогава. Но малко ме стресира  този Уран точна опозиция на наталния Уран, Сатурн в 6 -ти дом. Не съм сигурна планетите в 5 ти дом значат ли нещо? Благодаря предварително!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2611 -: Февруари 25, 2019, 10:28:23 pm »
Здравейте! Може ли да погледнете моя солар за следващата година? Аз имам още 3 месеца до тогава. Но малко ме стресира  този Уран точна опозиция на наталния Уран, Сатурн в 6 -ти дом. Не съм сигурна планетите в 5 ти дом значат ли нещо? Благодаря предварително!
Уранова опозиция имат всички около 40те години, този аспект провокира човек да разчупи оковите, може да намериш повече инфо какво носи този аспект и да го отработиш полезно.
Сатурн в 6д може да се обади стара болежка, а може просто да си натоварена с повече работа в ежедневието, Плутон  може да показва вманиачаване на тема здраве, а може да са промени в работата. Юпитер и Луна в 5д може да е бременност, леко раждане.

Wisteria

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 37
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2612 -: Февруари 26, 2019, 10:24:24 pm »
akruks, благодаря за включването  :engel016:!
Боя се, че това с бременността по 5-ти дом не е много вероятно ;)! Но пък от известно време ми се е зародило едно желание да рисувам- нещо, което от години не съм правила.
Надявам се събитията по 6-ти дом да са свързани с работата, при толкова планети в 10 дом.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2613 -: Февруари 27, 2019, 08:40:55 pm »

Здравейте.

Много ще бъда благодарна, ако коментирате предстоящият ми солар.  :-*
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2614 -: Март 02, 2019, 06:35:17 pm »
И аз ще помоля коментар по моя солар... макар че има време, но искам да ми се случва нещо хубаво вече или да съм подготвена поне... Освен, че ще съм самотна майка и ще раждам дете... Друго нещо интересно?

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2615 -: Март 03, 2019, 05:00:45 pm »
Според мен няма да си самотна майка , ще си изгладите отношенията и то скоро според мен. Може да се наложи цезарово сечение при раждането ... второ раждане ли е?

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2616 -: Март 04, 2019, 05:34:13 am »
Според мен няма да си самотна майка , ще си изгладите отношенията и то скоро според мен. Може да се наложи цезарово сечение при раждането ... второ раждане ли е?

Да, второ ще ми е ... Надявах се отново да раждам нормално, но може и с  епизиотомия:(

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2617 -: Март 04, 2019, 05:52:25 pm »
И аз ще помоля коментар по моя солар... макар че има време, но искам да ми се случва нещо хубаво вече или да съм подготвена поне... Освен, че ще съм самотна майка и ще раждам дете... Друго нещо интересно?
И аз не мисля,че ще си самотна майка и също мисля,че раждането няма да е естествено

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2618 -: Март 05, 2019, 03:45:21 pm »
Грег и Цвете,интервенция заради съвпада Меркурий/Уран ли?Може да роди по-рано от термина,изненадващо... :017:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2619 -: Март 05, 2019, 09:53:26 pm »
Марс в осми соларен , точно на наталния асцедент за какво ти говори ...

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2620 -: Март 05, 2019, 09:54:40 pm »
Грег и Цвете,интервенция заради съвпада Меркурий/Уран ли?Може да роди по-рано от термина,изненадващо... :017:
Марс 8 соларен съвпад асцендент и Венера

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2621 -: Март 07, 2019, 05:22:07 pm »
А нещо друго ще има ли? С висшето и с апартамента? Малката ще е първи клас тази година...

Иначе термина ми е на 23,08,2019г... Ще докладвам дали е цезарово сечение.. Макар че се моля да е нормално с епизиотомия... :( Аз пък с първото ми дете родих с две седмици по-рано ... Родена е на 02.07, вместо на 15.07г с тегло 2500г.

Много Ви благодаря, че отделихте време да погледнате картата ми :)

zora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2622 -: Март 11, 2019, 08:56:27 am »
ĥ
Много моля, ако има  някой от вас желание -  да погледне солара ми от март.т.г.
Четох ,че тригон на малефици към бенефик в солар е лош аспект .Този натоварен 5 дом на козирог- тригон към н.Юпитер в 10 е съвпад със соларен Марс. Упр.на Марс е Венера в 6 соларен.
Проф .управител тази година е Уран
.По дирекции Сатурн точен съвпад МС.Уран ще го активира съвсем скоро
.По фирдариий съм период Юпитер,подпериод - Марс, а от август започва подпериод - Слънце.
Това, с пътувания в чужбина - е ясно и планирано.Но стелиуми в 7 сол- 8 нат.и стелиума в 5 - не мога да го навържа ,та поне да погледна  малко откъм положителна страна и не ми харесва.
Сол.Луна в 12 - също.А 12 сол.в 12 натален - пише ,край на черен период,, ,  но тази Луна в 12 - пак не ми се връзва на добро.
Моля, за малко други гледни точки.
Сол.Ац и МЦ - в подвижни знаци,но пък сол .Ац- ретрограден....

Предполагам влиянието на солара да е проработило месец преди него - сол .Луна в Лъв,в 12 соларен( диспозитор в 7 соларен.А 7 сол.- в 8 нат.)- пристъп сърдечна аритмия ,тахикардия,бърза помощ,прегледи,изследвания,лекари,болнични ,следва и дълга отпуска по мое желание.Този ретрограден Меркурий в съответните домове може би е индикатор също.

Възможно ли е такава гледна точка?
Дано това да е, да минава и заминава.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2623 -: Март 11, 2019, 10:11:13 am »
Новолунието в риби е в твоят 8 дом,опозиция съвпада Марс/Плутон.
12 сол.е върху 1 ви натален,Слънце у1 нат.в риби,там к8 сол.
Родена си на пълнолуние,сега сол.у1 дом,Меркурий ретро съвпад Слънце,опозе Луна.
Много се е събрало....,да.Следи Меркурий тази година,като у на сол.ац.
« Последна редакция: Март 11, 2019, 10:24:08 am от Сафо »

zora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2624 -: Март 11, 2019, 11:58:54 am »
Да,Сафо- това го засякох.А и Марс мина квадрат АЦ.Лунар - очебиен натоварен козирожки 8 лун.почти на к6.
Откакто Нептун - у8 (4н- скорпион) влезе в мой 8 н. - активирайки гадния опозиционен стелиум - не ме отпуска за минута,не само мен,а и близки..
Меркурий го чакам да се махне оттам поне той,за да поолекне положението Интересно ,че Марс когато мина оттам скоро - беше една идея по - спокойно .
Благодаря!