Автор Тема: Енергийно взаимодействие  (Прочетена 18663 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Енергийно взаимодействие
« -: Ноември 19, 2015, 06:24:51 pm »
Без астро теми.
« Последна редакция: Юни 05, 2018, 06:13:19 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Енергийно взаимодействие
« Отговор #1 -: Ноември 19, 2015, 06:34:18 pm »
 :08: :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lora

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Енергийно взаимодействие
« Отговор #2 -: Февруари 13, 2018, 12:06:30 pm »
Как може да се прекъсне астрална пъпна връв с много близък човек-майка ми? Миналата година когато Плутон приближи максимално точния аспект с Луната, не разговаряхме с нея 3 месеца и ми беше приятно и спокойно. Сега аспектът е точен и този въпрос отново е на дневен ред.
Тя има доста неприятен характер от типа- "Аз съм права, всички грешат", желание за контрол до степен обсебване, обича да критикува и обижда и да се държи така сякаш хората и дължат нещо. Вечно е във войни и конфликти, в 90% от случаите безмислени. Когато ми звънне да се чуем (всеки ден задължително) аз трябва винаги да съм в добро настроение, търпеливо изслушваща, но и екзалтирано участваща в разговора. Трябва да обмислям какво да кажа, ако кажа, че чистя примерно следва: "Май не ти се говори с мен, а?"
Разбира се, всичко това ме напряга. Успях да изчистя, да поправя в някаква степен някои от личните си качества, които наподобяваха нейните и оттогава не привличам образи наподобяващи нейния. Но тя... Остава...
Не знам какво да правя, ситуацията е комплицирана, защото има много здравословни проблеми и не искам да бъда егоист, от друга страна пък и не искам да се напрягам излишно. Опитах се да и помогна да се промени, да разбере, че грешките са в нея, че тези битки и  агресия са безмислени, но не успявам. Човек може да се промени само ако съзнателно го желае.
« Последна редакция: Февруари 13, 2018, 12:08:25 pm от Lora »

Lora

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Енергийно взаимодействие
« Отговор #3 -: Февруари 13, 2018, 12:49:05 pm »
А тази въпросна енергийна зависимост как се прекъсва? Знам, че ако си свързан с някой по този начин ти пречи. Аз така го чувствам. Искам да не се нуждае от мен.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Енергийно взаимодействие
« Отговор #4 -: Февруари 13, 2018, 02:43:23 pm »
Лора, има две ситуации, задаваш си въпрос защо така се чувстваш в нейно присъствие и започваш да търсиш решение или не си задаваш въпроси и се гневиш. Може да има причини така да се изразява майка ти, върху това мислила ли си ? Всяко поколение си има собствен,личен Плутон- нали него изследваш, ами прави го , какво си забуксувала само  в твоите си разбирания, нужди, желания, чувства, той е надличностна планета не се занимава с теб и майка ти в частност ?!? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lora

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Енергийно взаимодействие
« Отговор #5 -: Февруари 13, 2018, 03:11:46 pm »
Не, Рени. Не си задавам въпрос защо не ми е приятна комуникацията с нея. А търся решение за прекъсване на енергийно ниво на желанието и да се вкопчва в мен.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Енергийно взаимодействие
« Отговор #6 -: Февруари 13, 2018, 03:16:40 pm »
Лора, взаимоотношенията винаги  са двупосочни, иначе всеки си играе (в) моноспектакъла. Сега на 06.03 . Юпитер е първата планета , когато бележи старта на ретро манифестцията и на останалите планети, така че, ако решиш ползвай момента за размисъл, може още сега след СЗ (след 17.02.) да промениш нещо в отношението си по казуса. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“