Автор Тема: Паранормални способности  (Прочетена 5581 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Паранормални способности
« Отговор #15 -: Август 10, 2013, 01:22:21 pm »
Uran ,да,  всеки по своя си начин е и лечител,права си. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Паранормални способности
« Отговор #16 -: Август 10, 2013, 08:26:24 pm »
ами всъщност въпросът беше към рени - картите са нейни, да ни разкаже повече за хората, няма куест тука :)

по нови управители ще извадим някое предположение, но само със стари, и по старите правила, още не мога да се ориентирам достатъчно

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Паранормални способности
« Отговор #17 -: Август 11, 2013, 12:55:17 am »
Papy,нека да дам още една дата .
Познавам лично само притежателят на последната карта и ще дам информация ,но в рамките на допустимото ,защото е обществена личност човека ,но нека да разгледаме и още една карта ,защото и аз досега не съм имала данните на същата ,а познавам притежателката и. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Паранормални способности
« Отговор #18 -: Август 11, 2013, 12:58:56 am »
Нека :)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Паранормални способности
« Отговор #19 -: Август 16, 2013, 10:46:17 pm »
Поставям обещаната карта  :)
Жената е гледачка,как се казва "вика " духове' на умрели роднини (дано правилно съм се изразила :-[) и така предава информация (гледа на хората),символично с чаша кафе .Удря я гръм и оттогава гледа ,поне така ми каза."Гледайки" на мен  ,е предричала събития на близки до мен хора и случки с минал характер,на/за мен -не .

Относно картата на мъжа ,той е първият човек ,който ми е гледал на кафе и на ръка.Бях ученичка в 10-ти клас и ми беше толкова интересно ,онова което ми каза тогава го разбрах преди няколко години ,но ми предрече и едно събитие .Той единствен ми е правил хороскоп ,но с акцент върху езотеричната астрология.

Papy,ти си любознателна в тази тема ,ако те интересува нещо по-конкретно питай. :)
това с първата жена, май му се казва медиум, имаш ли нейната карта?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Паранормални способности
« Отговор #20 -: Август 16, 2013, 10:59:22 pm »
Enigma,за коя жена става въпрос ,аз на всички съм поставила картите ,не те разбрах. ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Паранормални способности
« Отговор #21 -: Август 16, 2013, 11:03:27 pm »
Тази, която вика духове на умрели роднини

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Паранормални способности
« Отговор #22 -: Август 16, 2013, 11:10:06 pm »
Поставила съм я ,със стелиум в 12-ти дом ,това е картата .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“