Автор Тема: Самооценката и как тя влияе на взаимоотношенията ни  (Прочетена 27280 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906

Зима, минус 20 гр. (все пак слънчево време). Аз дойдох, той не. Било му студено. Вижда се колко много е искал да ме види. Аз като обичам някого, до Северния полюс ще отида

Момичета, моля ви
Ти ако обичаш някой, се съгласяваш да се видиш с него в удобно за теб време и място
Без жертви-няма кой да ги оценя
Виж ако помръзне 20мин на -20 да те чака, сигурна съм, че ще те помни цял живот
Така е устроен светът, аз мисля като мъж и можете да ми се доверите :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Ето сега Уран може да ми се разсърди, ама и нея не си я представям в ситуация тип-пърхам с мигли :)

Сатен, теб по- мога :)

На пръв поглед само изглежда, че пърхам с мигли  ;D Мила и добра съм, докато не се наложи да не съм мила и добра :)


abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Каза, че ще ги вземе на другия ден. Наистина беше буря- от тези, които пръскат снежни иглички в очите и поривите на вяръра те връщат с няколко крачки назад. Аз се обляках и излязах без да се разправям излишно.

поправям се тогава, понеже пропуснах да отбележа третия вариант - синастрично пасване, което те оставя с невероятното усещане за сигурност у другия - често не може да се обясни рационално, не е и нужно

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Това синастрично пасване обикновено леко изкривява нещата и на самом деле се получава леко неудовлетворение, което другата страна не може да проумее. :D

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Това синастрично пасване обикновено леко изкривява нещата и на самом деле се получава леко неудовлетворение, което другата страна не може да проумее. :D

Всъщност вероятно си много щастлива през повечето време, че си избрала рицар-който води битки и те защитава от натрапници и всички др рицарски неща
Но рицарите не купуват лекарства и не правят пилешка супа
А може просто да е бил грешния човек-и в онази зима да си го разбрала
И аз веднъж така се обърках :)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880

Зима, минус 20 гр. (все пак слънчево време). Аз дойдох, той не. Било му студено. Вижда се колко много е искал да ме види. Аз като обичам някого, до Северния полюс ще отида

Момичета, моля ви
Ти ако обичаш някой, се съгласяваш да се видиш с него в удобно за теб време и място
Без жертви-няма кой да ги оценя
Виж ако помръзне 20мин на -20 да те чака, сигурна съм, че ще те помни цял живот
Така е устроен светът, аз мисля като мъж и можете да ми се доверите :)

Голямото нещо, дето съм искала от него. Той искаше да се видим. Не съм го карала да мръзне. Можеше да вземе пари от техните и да се качи на такси. Аз нямах такъв лукс, използвах градския транспорт. Като студентка мръзнех редовно по спирките. И колата на нашите не палеше. :D
Просто ти става толкова гадно, когато можеш да направиш нещо за някого, а той за теб - не. Затова ти написах, че си права за по-егоистичното поведение.
« Последна редакция: Август 21, 2013, 10:36:02 pm от Mirabella »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Веднъж и аз се прецаках
Станах рано-6ч (това е много гадно за мен) и отидох във фитнеса в 7, щото имахме уговорка
А той се успа
Е-не простих лесно, трябваше да ми прави супа за извинение (нарочно избрах това, щото не може да готви :) )

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Веднъж и аз се прецаках
Станах рано-6ч (това е много гадно за мен) и отидох във фитнеса в 7, щото имахме уговорка
А той се успа
Е-не простих лесно, трябваше да ми прави супа за извинение (нарочно избрах това, щото не може да готви :) )

Да му е гадно. ;D
Аз съм ларш докато не ми избият чивиите, но пък с този фикс ми е дълъг фитилът.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Аз всъщност не се ядосвам наистина
Ако съм се ядосала, няма следваща среща, няма смисъл да се занимавам с някой, който веднъж ми е паднал в очите
Сега с възрастта давам до три опита :) - по принцип, не само на мъжете
После и да ми е мъчно и трудно-ходя си, животът е кратък

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
И аз съм изяла дървото, от всички възможни мъже аз се влюбих в точно такъв ;D Тези номерца са му запазена марка, как само ме е вбесявал  :) Естествено винаги беше наказан  :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Както виждаш-всеки се е прецаквал поне веднъж
Младост :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Рени, как мислиш дали самооценката е постоянна величина, която е зададена по фабрични настройки и не търпи развитие? Дали стрелката не е двупосочна - самооценка <-> взаимоотношения ?

За мен постоянна величина е само ...промяната. :)

Сигнификаторът като указание за дадена област,състояние,категория и т.н. е постоянен,в случая това е Венера,която е "една" за всички натални карти.Индивидуалното възприемане на собствената ни ценност с е определя от знак,дом ,аспекти към Венера в собствения натал,оказващо влияние върху самочувствието и самоуважението. Всяко активиране по транзит,прогресия на наталната съща ,предразполага развитие,както споделяш, Starinthenightsky в тази посока.
Нали и аз върху това акцентирам-"огледалният принцип " на Венера?!? Каква оценка ми трябва от другите за собствената ми вътрешна любов ,а без да се свържем с другия ,няма как да разберем?!?
Понеже се задава интересна "звездна" конфигурация в тази посока ,любознателността ми ме отведе в тази посока.Би било полезно някой да сподели ,какво се случва по темата ,ако мунданната конфигурация активира  Венера ,упр.2 дом ,К2 и въобще всичко в картата.
Аз рядко се впускам в теми по Венера ,поради логични причини,но в момента космическият кръст ми е 'стъпил" върху всички МП-ти с участието на планетите  участници в същия.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Мирабела, точно преди два дена си говорих с една близка по същия въпрос - как мъжът й не я обича достатъчно. Бях забравила картата й, но сега погледнах. Венера в козирог, в квадрат с марс и сатурн във везни
Той пък ми е приятел и за нещастие - водолей. Та си говорихме, че просто някои мъже (хора) са по-студени, някои жени (хора) - по-топли, и като се случи да са заедно - по-топлите страдат
Като спомена луната и венерата - аз нямам нужда от любовни обяснения и съм един от най-неромантичните хора, които познавам, но това въобще не означава, че съм лесен характер, или пък - че се живее лесно с мен

Просто в тия отношения май е по-добре да се запази едно по-егостично отношение, поне да момента, до който не ти се струва, че давате еднакво във връзката, или - бихте дали еднакво

Papy,астрологично може ли за "студените" и 'топлите" хора и как страдат "по-топлите",от "студените"?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654

Papy,астрологично може ли за "студените" и 'топлите" хора и как страдат "по-топлите",от "студените"?

много благодаря за въпроса:)
Papy?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Мога да отговоря само откъм по-студените, за другите предполагам
Астрологично-сатурн както се очаква
Може и просто пасивна изява-например въздушен марс, но не е равностойно

Ами на студените не им и хрумва, че примерно вечер гаджето/партньорът като се прибере вкъщи, трябва да ги прегърне, да ги целуне, "мила, как беше денят" и т.н. Нито го правят, нито го очакват
Ако някой се държи показно любвеобилно, пък не са в настроение, най-много да го ощипят-толкоз

Аз нали съм главно с въздушни наобиколена, това го възприемам за нормално, не страдам, не го забелязвам, не го правя и не го искам. И дори ми е малко странно примерно двама с осем-годишна връзка да се целуват и прегръщат по заведения-съвсем сериозно го казвам
Обаче една венера в риби ще види доста зор, или пък луна в телец-то да се пипне, да се усети, да се сподели емоция-много е важно