Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233248 пъти)

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1230 -: Февруари 06, 2019, 09:23:25 pm »
Болката в корема ми индикатор за нещо сериозно ли е?(по-различна е от всички други, които съм имала и от 2 дена постепенно се увеличава)

Имаш ли някакви храносмилателни проблеми по принцип? Може би се изострят периодично - би трябвало да отшумят засега. Все пак си обърни внимание, вероятно има и други симптоми, които подсказват. Прочети за пропускливи черва. Може да не съм във форма за хорари, просто насока.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1231 -: Февруари 07, 2019, 03:50:53 pm »
Имаш ли някакви храносмилателни проблеми по принцип? Може би се изострят периодично - би трябвало да отшумят засега. Все пак си обърни внимание, вероятно има и други симптоми, които подсказват. Прочети за пропускливи черва. Може да не съм във форма за хорари, просто насока.
Благодаря за отговора! Нямам храносмилателни проблеми по-принцип. Ще видя и ще се опитам да не забравя да дам ОВ за хорара.

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1232 -: Февруари 11, 2019, 07:50:06 pm »
Според мен ще се наложи някаква интервенция/операция
мимсс, какво стана на прегледа?

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1233 -: Февруари 24, 2019, 02:09:06 pm »
Давам ОВ:Както каза и Сафо от прегледа не останах доволна..Някак набързо,и при диагноза изтъняла ретина,оставят нещата само за  наблюдение засега.......
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1234 -: Февруари 24, 2019, 02:29:38 pm »
Давам ОВ:Както каза и Сафо от прегледа не останах доволна..Някак набързо,и при диагноза изтъняла ретина,оставят нещата само за  наблюдение засега.......
Благодаря за обратната връзка!
Въпросът ми е : Всичко ще мине ли добре утре?
Всичко не, Слънцето у1 в сходящ квадрат с Уран У8 в 10д, а Луната У12 (12д показва крайния резултат на въпроси по 9д, по който са лекарите специалисти, какъвто е твоят случай) е в сходящ квадрат с твоя У1 в 6д, и с последен аспект съвпад с Уран У8 в 10д- може да избегнеш операцията в нейния класически вариант, но лечението да включва някаква иновация, да има все някаква интервенция, резултат на нещо ново в науката, в тази област.

petra

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1235 -: Април 03, 2019, 09:14:59 am »
Здравейте, надявам се да не ме упреквате, ако бъркам мястото на въпроса. Още не мога да набера смелост за разговор, и реших първо Вас да попитам.
 От преумора ли е нежеланието за секс на приятеля ми ? В последните месеци има промяна в сексуалните ни отношения и се чудя дали пък аз не съм  проблема? ::)

petra

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1236 -: Април 03, 2019, 03:59:27 pm »
Стелиум Луна, Венера, Меркурий, Нептун оквадратени Юпитер и Марс - станал е агресивен, ядосан и зъл, това му изпива енергията. Няма щастие, вероятно битово-работни проблеми. Сатурн съвпад Плутон, сексуалността е смазана поради ангажименти, стрес от отговорност, задължения.

Тagetes, благодаря, до известна степен е така, но не знам всичко за работния му ден и навярно затова си "правя филми".

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1237 -: Април 04, 2019, 04:44:42 pm »
Здравейте, надявам се да не ме упреквате, ако бъркам мястото на въпроса. Още не мога да набера смелост за разговор, и реших първо Вас да попитам.
 От преумора ли е нежеланието за секс на приятеля ми ? В последните месеци има промяна в сексуалните ни отношения и се чудя дали пък аз не съм  проблема? ::)
Не е от преумора, по мое виждане има тайна любов с друга жена, тъй че може и да не се филмираш, а да си надушила вярната следа. Може да няма интимност с нея, а само да е влюбен, да си мисли за нея и мастурбира, но ако поставиш въпроса директно едва ли ще ти каже, дори може да се разсърди, затова си трай, още повече нещата в интимен план между вас ще се оправят.

petra

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1238 -: Април 05, 2019, 09:25:10 am »
Akruks, благодаря за отделеното време. Познавайки го, се насочих повече към тази версия. Но без да го питам той казва, че просто е мн. уморен, затова и допусках умора, та и се притесних за него  :57:

dob

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1239 -: Април 05, 2019, 09:51:55 am »
Здравейте, спорим със съпруга ми и вече съм безсилна, затова търся помощ тук.Той има кожни проблеми. Имам два въпроса, а една карта. Ще отиде ли изобщо днес на лекар? Ще му назначат ли лазерна терапия?
Благодаря предварително

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1240 -: Април 05, 2019, 11:38:28 am »
Здравейте, спорим със съпруга ми и вече съм безсилна, затова търся помощ тук.Той има кожни проблеми. Имам два въпроса, а една карта. Ще отиде ли изобщо днес на лекар? Ще му назначат ли лазерна терапия?
Благодаря предварително
Може би ще обещае,но или няма да иде или директно ще излъже. Марс е 1 дом,ще опита да ти угоди,но във въртеливите близнаци,а и нямате хармоничен аспект,нито ти се намираш  в знак,където Марс е ок. Луната и нея никаква я няма

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1241 -: Април 05, 2019, 03:48:39 pm »
Предвид, че Слънцето, Лъв управляват гръдната клетка, сърцето, на Асц. е Лъв, У Слънцето е с нехармоничен аспект Плутон. Съвпада с Юпитер в Рак за мен идва от неправилно хранене, да, не непременно много  или сладко, да речем стари, набутани храни, не и обезателно вредни - възможно е в конкретния случай да са неподходящи. Плутон май беше в Козирог - идва от стрес, напрежение свързано с работата, отговорности.
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

dob

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1242 -: Април 05, 2019, 03:50:28 pm »
Благодаря ти Flower from Venera, и на мен така ми се струва, че ще ме излъже.
Надявам се да успея да разбера и да дам обратна връзка.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1243 -: Април 06, 2019, 04:36:23 pm »
Здравейте, спорим със съпруга ми и вече съм безсилна, затова търся помощ тук.Той има кожни проблеми. Имам два въпроса, а една карта. Ще отиде ли изобщо днес на лекар? Ще му назначат ли лазерна терапия?
Благодаря предварително
Когато си построила картата излиза, че вече е посетил лекар специалист- Луната У9 за него в знака на Марс, в разходящ хармоничен аспект с него. По втория въпрос - Да, ще му бъде назначена лазерна терапия, 10 дом описва лечението, а при него е представен от Слънцето, в екзалтация в знака на Марс, но това е само, ако гледаме мъжа ти по стария управител- Марс, ако го гледаме по Плутон, и по двата въпроса отговорите са не.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1244 -: Май 29, 2019, 11:42:16 pm »
На майката на моя приятелка откриха туморни образувания, а я приеха за операция на жлъчка. От миналата сряда е приета със сериозно възпаление, което трябваше да се овладее и да я оперират в понеделник. Не са я оперирали, защото искат биопсия след новооткрития проблем.
Въпросът задавам аз, дали тези туморни образувания са злокачествени? Доколкото разбирам по картата излиза отговор не, но моля за вашето тълкуване, тъй като нямам нужните знания. Благодаря ви предварително!
« Последна редакция: Май 29, 2019, 11:45:04 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг