Автор Тема: Ретроградни планети  (Прочетена 31878 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретроградни планети
« Отговор #60 -: Февруари 19, 2016, 01:45:08 pm »
Или да го оставиш да прави каквото си иска, ако искаш добри резултати. Но пак е въпрос на осъзнатост и лична отговорност. Има случаи, когато отлично се справят при самостоятелна работа, но силно им куца взаимодействието с другите, има и случаи, когато ако го оставиш да си върши работата безконтролно, рискуваш да ти провали бизнеса. Работила съм с трима акцентирани и това, което мога да кажа, е уникално самогъзие. Но в първия случай поне имаше високи резултати, кадърност, отговорност. Другите два не коментирам, там положението е много зле. И в трите случая силно куцаше усещането за екипност, никакво го нямаше.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12472
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретроградни планети
« Отговор #61 -: Февруари 19, 2016, 08:41:35 pm »
Моите наблюдения в/у ретро юпитер не са добри-не съм видяла бенефическа сила

Наблюдавай мен.  :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Ретроградни планети
« Отговор #62 -: Февруари 19, 2016, 08:46:26 pm »
Защо Юпитер който прав е недъгав да  бъде наопаки чуден а  :012:

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Ретроградни планети
« Отговор #63 -: Февруари 19, 2016, 08:53:57 pm »
Аз ги имам тъкмо четири броя ретроградни. Всичките тежкари са ми наопаки.  :012:   И наистина по темите на домовете, управлявани от тях, има забавяне и проблеми , ситуации за каляване на психиката и физиката.  :)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Ретроградни планети
« Отговор #64 -: Април 17, 2016, 02:48:25 pm »
След половин час Марс става ретро :) А утре и Плутон ..... бях го забравила него  ::) ...  вчера преглеждах картата за понеделник и видях, че е стационарен  :29: И какво  ::) господарите на 8 дом обръщат гръб?  :29:

Цикълът им е започнал със Слънце в Скорпион, сега пък при синхронното ретроградие е в Овен, тези по-специфични моменти ми изглеждат някак подчертани от Слънцето  ::)
« Последна редакция: Април 17, 2016, 02:53:35 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Ретроградни планети
« Отговор #65 -: Април 17, 2016, 02:51:15 pm »
Тъкмо това четох преди малко, гледам че и аз съм от тези със засегнатите градуси.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=496543290553299&id=225943197613311&substory_index=0
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Ретроградни планети
« Отговор #66 -: Април 17, 2016, 03:02:07 pm »
Аз откакто забелязах, че циклите при мен работят - веднага се справочнах каква е била картинката при началото на цикъла Марс-Плутон. Изобщо не се и учудих - точно върху натален Меркурий - У4, У7 на К11. А слънцето пък тогава е върху натална венера в 8 дом. Е, не случайно ми се разбутаха тези теми .... Обаче сега към края на цикъла мога да кажа, че и по двете засегнати теми има преобръщане за добро :)

Сега ще видя кога започва новия им цикъл и какво предлага  :)

Синхронното ретроградие ми звучи, като последен преговор на наученото преди изпит :) А изпита - като станат директни и докато са в сянката на излизане :) :)
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретроградни планети
« Отговор #67 -: Април 17, 2016, 03:31:42 pm »
След половин час Марс става ретро :) А утре и Плутон ..... бях го забравила него  ::) ...  вчера преглеждах картата за понеделник и видях, че е стационарен  :29: И какво  ::) господарите на 8 дом обръщат гръб? 
Под гърба нали знаеш какво се намира- та обръщат и него  :012:
И аз снощи погледнах за Плутон кога ще тръгва назад и видях, че отново ще прегази моя ЮЛВ в началото на 5д. Понеже Плутон е У3 при мен, предполагам ще възобновим комуникацията с голямото дете, с което наскоро прекъснах всякакъв контакт, че ме извади от равновесие с нейния кози Марс  :(

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Ретроградни планети
« Отговор #68 -: Април 17, 2016, 03:36:35 pm »
Защо Юпитер който прав е недъгав да  бъде наопаки чуден а  :012:
Защото Линда Гудман го е казала!  :D И аз не съм забелязала особен просперитет на ретро Юпитер.  :012:
Майка ми има ретро Юпитер във Водолей,в 5Д и да не мислите,че на всяко ретро движение печели 6 от тотото.Аспектира и Везнишки стелиум в 1Д,а тя дори не знае къде е тотото  :043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Ретроградни планети
« Отговор #69 -: Април 17, 2016, 03:40:00 pm »
Цялата съм в нетърпеливо очакване на ретроградието на Марс и Плутон,сериозно.  :72:
Дано има събития за ОВ.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретроградни планети
« Отговор #70 -: Април 17, 2016, 03:46:36 pm »
Аз ги имам тъкмо четири броя ретроградни. Всичките тежкари са ми наопаки.  :012:   И наистина по темите на домовете, управлявани от тях, има забавяне и проблеми , ситуации за каляване на психиката и физиката.  :)
така е и при мен, с моя ретро Юпитер У4, съУ7, който е все още ретро по прогресия, за разлика от натален ретро Сатурн у5 в 5д, който по прогресия е директен откакто съм завършила 8-ми клас, когато се отприщи спортния ми дух, а заедно с това и наградите в тази област, на по-късен етап пък в творечеството, но 4д си е все още проблемен, пр Юпитер ще тръгне напред като прехвърля 60г, бая каляване ще падне  :012:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Ретроградни планети
« Отговор #71 -: Април 17, 2016, 04:15:31 pm »
И аз съм с 4 бр. ретро-задсатурновите и марс. Сега марс ми се върти около наталния градус и имам енергия, вдъхновение, нали е възврат. Обикновено съм по-статична.Обаче ми затваря едно тау от У 2 и тр. нептун, У 8, та хванах финансови злоупотреби към мен. Попитах счетоводителя на новото, второ за мен работно място, сервираха ми скандал. Аз пък не обичам да крещя и никак не реагирах, но направих справка с юридическо лице, нарушенията са сериозни и -в мой ущърб. Чакам да ми възстановят надвзетото. От цялата предстояща ретро-сюрия ми се струва, че ще им наизлязат бакиите. Това не ме интересува, но ще си искам моето. Лошото е че марс назад ще ми подритне и нептун в скорпион и ми се струва, че няма да взема всичко дължимо.
 В солара имах новолуние върху слънцето в съвпад с марс, диспозиторът им меркурий има квадрат с нептун от 8 дом- ;) Сега марс се самоопозира спрямо солара.Писна ми от тези евтини български простотии-колкото и да искаш да работиш, все намират как да те цакат.
Аз се усмихвам, шефката ме гледа в очите и за момент ме смразява рентгеново :57:, вече 3 пъти така ми праща суб-послания. Със шефове скорпиони си отработвам кармата аз, където и да отида. :012:
Тези, крадливите работодатели не са добре.....
« Последна редакция: Април 17, 2016, 04:25:29 pm от enigma »

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Ретроградни планети
« Отговор #72 -: Април 17, 2016, 04:53:29 pm »
Марс вече се е обърнал ретро. А що такава истерия покрай четирите ретро планети? Ето нещо по темата http://rubyslipper.ca/ruby-slipper-astrology/2016/4/mars-retrograde-in-sagittarius-questioning-the-fire-of-the-journey

Освен малко блокаж или забавяне не виждам какво толкова ще дадат.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Ретроградни планети
« Отговор #73 -: Април 17, 2016, 05:00:07 pm »
Аз откакто се занимавам с астрология - Венера и Уран са били ретро - лятото, Меркурий - няколки пъти и Юпитер май помня. За мен всичко е за първи път в осъзнато наблюдение :) Интересно ми е - кое дърпа спусъка, как действа и т.н.

На Марс и Сатурн им се радвам, защото са ми ретро в натала и вибрацията им трябва да ми е позната и лична :) И на Щпитер му се зарадвах, че тръгна ретро да се върне в 6 дом, защото по ми е У1 и по темите на 6 дом имаше работа да довърши  :) Днес тъкмо го гледах - кога става директен и кога излиза от сянката си. Много точно следва плана ми за лечение  ;D

Интересно ми стана за Марс и Плутон, че като стар и нов господари на 8 дом - едновременно тръгват, все едно нещо са намислили :)
Над силата е само умението да я владеем!

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Ретроградни планети
« Отговор #74 -: Април 17, 2016, 05:06:47 pm »
2-3 дни след обръщането им е новолунието в Скорпион, на което са диспозитори. Има интересни съвпадения, но този път нищо не ми говорят.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.