Автор Тема: Регресия и прогресия  (Прочетена 22268 пъти)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Регресия и прогресия
« Отговор #15 -: Февруари 26, 2016, 12:10:25 pm »
Ей, много интересно! Аз обмислях да правя регресия при Христо Нанев, понеже той не я прави с хипноза. Но после разбрах, че иска човек да има причина, за да се направи, не е много съгласен така за обща информация. И се поотказах. Засега. Ти при кого мислиш да ходиш, ако имаш желание да споделиш?

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Регресия и прогресия
« Отговор #16 -: Февруари 29, 2016, 07:00:54 pm »
Само да вметна, че ми излезе спешна командировка и регресията отпадна. Въпросът обаче стои на дневен ред :-)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Регресия и прогресия
« Отговор #17 -: Февруари 29, 2016, 07:14:05 pm »
Ей, много интересно! Аз обмислях да правя регресия при Христо Нанев, понеже той не я прави с хипноза. Но после разбрах, че иска човек да има причина, за да се направи, не е много съгласен така за обща информация. И се поотказах. Засега. Ти при кого мислиш да ходиш, ако имаш желание да споделиш?
Не си струва да ходиш точно при Христо Нанев.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Регресия и прогресия
« Отговор #18 -: Февруари 29, 2016, 07:58:31 pm »
Не си струва да ходиш точно при Христо Нанев.

Защо???  :o

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Регресия и прогресия
« Отговор #19 -: Февруари 29, 2016, 08:00:47 pm »
Ходил съм при него и видях как работи. Ако ти се занимава, потърси някоя от книжките му за прераждането, зачети се и ще разбереш.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Регресия и прогресия
« Отговор #20 -: Февруари 29, 2016, 08:54:51 pm »
Слушала съм му всичките интервюта при Стойчо Керев, както и няколко записа от презентации и много ми допада като излъчване, като мислене... Безкрайно ще се изненадам в книгите му да има нещо, което да ми е проблем, но задължително ще проверя. Теб какво по-точно те смущава, ако ти се говори за това?

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Регресия и прогресия
« Отговор #21 -: Март 03, 2016, 02:30:14 am »
Защо???  :o

Защото прочете 5 книги от езотеричната литература и от тях си пренаписа своя...Не се лъжи да ходиш при Х.Нанев.Първо защото този човек не прави разлика между душа и дух.И второ :моя приятелка беше при него.След сеанса все още не е на себе си.Уговорката и с него е била,че ако стигне до момента на смъртта в прераждането,той да не и позволи да го види.Естествено той я е изпуснал и тя се е видяла заровена в земята жива,драскала е с нокти пръстта и е искала да излезе.Мъчението и болката е била неописуема,задушавала се е.....Ужас ....Сега е затворена в себе си и не иска да контактува с никой...Коренно се промени живота и.......Аз много се интересувах,при кого ще може да отиде сега за да се оправи положението и ,но ми казаха,че единственият човек, който може да го направи не е вече в България,работи в Америка.А другият сред светилата практикуващи ,знаещи и можещи вече е много стар и не работи...
Имах и личен контакт с г.Нанев,бях си уредила среща с него по повод на едно момиче,което е парализирано,Разбра,че случаят е много сериозен и беше така достоен да си каже ,че не се наема,за което аз му благодарих за откровенноста.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Регресия и прогресия
« Отговор #22 -: Март 03, 2016, 02:45:15 pm »
Яя, преди месец правих регресия. Не знам дали мога да си позволя личен и непоискан съвет, но...ако нямаш конкретен въпрос и идея защо отиваш - по-добре недей.

Регресията ти дава повече въпроси, отколкото отговори. Отделно стои и голямата въпросителна доколко реално е това и доколко е фикция на въобръжението. Дори при силни преживявания при регресия после пак се питаш "това случило ли се е наистина?"
Няколко дни си объркан. Да...получаваш хипотетично обяснение защо си такъв, какъвто си, защо ти се случва нещо. И все пак - не бих посъветвала някого да отиде,  ако не е наистина необходимо.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Регресия и прогресия
« Отговор #23 -: Март 03, 2016, 02:48:06 pm »
Регресията ти дава повече въпроси, отколкото отговори. Отделно стои и голямата въпросителна доколко реално е това и доколко е фикция на въобръжението. Дори при силни преживявания при регресия после пак се питаш "това случило ли се е наистина?"
Няколко дни си объркан. Да...получаваш хипотетично обяснение защо си такъв, какъвто си, защо ти се случва нещо. И все пак - не бих посъветвала някого да отиде,  ако не е наистина необходимо.
И аз бих казал същото. Трябва да имаш наистина много сериозна причина, за да се подложиш на регресия.
А това за книгите на Христо Нанев също е вярно.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Регресия и прогресия
« Отговор #24 -: Март 03, 2016, 02:57:09 pm »
Не съм си общувала с Нанев, но впечатленията ми от него от интервютата му са...айде, да не бъда много цветуща - ще кажа само неприятни.
Има едно момче, за което съм чувала добри отзиви - Петър Колев. Бях при негова ученичка - Гери Доцева. Предразположи ме, има отношение, подход. Загрижена е, гледа да ти помогне и с разговор след регресията. Моя приятелка също ходи при нея.

Веско, разкажи как беше при теб. Помня, че сподели, че не е било, каквото очакваш.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Регресия и прогресия
« Отговор #25 -: Юни 09, 2017, 04:12:04 pm »
Повдигам темата, за да попитам тези, които сте ходили на такъв сеанс, как оценяте ситуацията сега - повече от година по-късно?
Над силата е само умението да я владеем!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Регресия и прогресия
« Отговор #26 -: Юни 09, 2017, 09:15:47 pm »
Повдигам темата, за да попитам тези, които сте ходили на такъв сеанс, как оценяте ситуацията сега - повече от година по-късно?
Не ми помогна по никакъв начин, според мен е по-добре човек да не знае какво е било преди.