Автор Тема: Предколедно - вярвате ли в чудеса :)  (Прочетена 16104 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Предколедно - вярвате ли в чудеса :)
« Отговор #15 -: Декември 03, 2016, 07:44:10 am »
Днес Венера е много ярка, вижда се до новата Луна. Можете да си намислите любовно или романтично желание – съвпадът Луна/Венера се случва непосредствено след новолуние, когато Луната стана видима.  ;D

заради високосната година го изтървах този съвпад в солара,който е в сила един ден по-рано от рд
аз вярвам и чудеса стават всеки ден,не само по Коледа
невидимият свят прави видими точните хора-на точното място и в точното време, синхроничност, която е аналогична на симпатията на съответствията
« Последна редакция: Декември 03, 2016, 08:06:40 am от strelicka »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Предколедно - вярвате ли в чудеса :)
« Отговор #16 -: Декември 03, 2016, 08:34:44 am »
Този съвпад ми е в точен квадрат с наталната венера, тъй че май съм пас :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предколедно - вярвате ли в чудеса :)
« Отговор #17 -: Декември 03, 2016, 01:15:48 pm »
При мен е в тригон с Вертекс
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предколедно - вярвате ли в чудеса :)
« Отговор #18 -: Декември 03, 2016, 01:19:59 pm »
Вчера малко след 6 вечерта гледах съвпада, беше много красива гледка в небето. Но въобще не се сетих да поискам нещо от Дядо Коледа.  :banghead:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Предколедно - вярвате ли в чудеса :)
« Отговор #19 -: Декември 03, 2016, 01:22:20 pm »
Бих си пожелал простите хора да станат по-интелигентни и възпитани, такова желание обаче би граничило с лудостта.  :012:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предколедно - вярвате ли в чудеса :)
« Отговор #20 -: Декември 03, 2016, 01:28:09 pm »
Вчера малко след 6 вечерта гледах съвпада, беше много красива гледка в небето. Но въобще не се сетих да поискам нещо от Дядо Коледа.  :banghead:

Мисля, че не е късно - разходящ е - на 30 минути с, но все пак :)

Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предколедно - вярвате ли в чудеса :)
« Отговор #21 -: Декември 03, 2016, 01:38:47 pm »
Бих си пожелал простите хора да станат по-интелигентни и възпитани, такова желание обаче би граничило с лудостта.  :012:

Весо, много са ти скромни желанията! Все пак не можеш да определяш чужда съдба, имай го предвид. На някои простотията им е житейски път, трябва да се изживее.  :D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Предколедно - вярвате ли в чудеса :)
« Отговор #22 -: Декември 03, 2016, 03:35:17 pm »
Специално в предколедни и задколедни пък, изобщо не вярвам, но и аз се навих да си купя иригатор и ел четка щото нямам. Колан страпон няма да си взема щото чак такава йога не съм да си го сложа и сама да се опъна. ;D  Но Алена моля да споделиш дали си доволна и силна ли е струята на уредчето, защото и аз в момента събирам оферти -просто не се бях сещала да сега  :012:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предколедно - вярвате ли в чудеса :)
« Отговор #23 -: Декември 03, 2016, 05:20:41 pm »
Моето не полива, като маркуч, а стреля, като пистолет - ето едно видео, в което се вижда силата: https://youtu.be/EyZ81ijRtYI?t=1m23s Направила съм линка да тръгне от мястото и не го гледай до край, че е малко гадно накрая :) Ето и официалния клип https://youtu.be/dqEmKM03BZw?t=50s  но там е анимирано, по-скоро е указано как да се ползва  :)

Аз съм доволна, харесва ми, не ме олива :) Всички зъболекари много го хвалят :) Мисля и ел. четка да си взема - взела съм на децата и е супер за тях :) И на парочистачката съм вдигнала мерник, че моята предаде Богу дух  :012:
Над силата е само умението да я владеем!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Предколедно - вярвате ли в чудеса :)
« Отговор #24 -: Декември 03, 2016, 05:30:20 pm »
Весо, много са ти скромни желанията! Все пак не можеш да определяш чужда съдба, имай го предвид. На някои простотията им е житейски път, трябва да се изживее.  :D
Знам, знам. А и ако я нямаше простотията, как щяхме да знаем, че има и по-културно поведение?  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предколедно - вярвате ли в чудеса :)
« Отговор #25 -: Декември 03, 2016, 09:35:58 pm »
Днеска Венера се вижда под Луната, вчера беше точно вляво, доста близо.

Визуално изглеждаше като изваден от книжка с приказки.  :D

https://www.youtube.com/watch?v=M_CZTi8L29c
« Последна редакция: Декември 04, 2016, 12:46:37 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предколедно - вярвате ли в чудеса :)
« Отговор #26 -: Декември 06, 2016, 12:18:44 pm »
Майтап няма, но някъде четох, че изначално образът на Санта Клаус е бил асоцииран със Сатурн, някакъв прегърбен зъл старец. Обаче после го хванали добрите, или пък се е понапил предколедно, и решил да си отпусне кесията, по веднъж годишно и само за послушни деца. Аз все не слушкам, затова подаръци йок.  :lol_hitting:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предколедно - вярвате ли в чудеса :)
« Отговор #27 -: Декември 06, 2016, 12:22:43 pm »
Гледах едно филмче - скандинавско. Дядо Коледа, като дете остава без родители и там традицията била - всяко семейство да взима сирачето за 1 година да го отглежда. Вече пораснал - той започва да прави подаръци - абе трябва да си припомня точно как беше "легендата" по онези земи :) Дали целта беше да радва децата или да се отблагодарява на семействата, които са го отглеждали ....
Над силата е само умението да я владеем!

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Предколедно - вярвате ли в чудеса :)
« Отговор #28 -: Декември 06, 2016, 02:49:04 pm »
Лили, какви са тези от Ленинград -актьорска трупа ли ,какви са, май ще ми станат любимци-страхотни са, баш са ми в кръвната група  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предколедно - вярвате ли в чудеса :)
« Отговор #29 -: Декември 06, 2016, 02:54:14 pm »
Лили, какви са тези от Ленинград -актьорска трупа ли ,какви са, май ще ми станат любимци-страхотни са, баш са ми в кръвната група  :012:

Досега не бях обръщала внимание на тяхното творчество. Пак са им пиперливи текстовете, но не така брутално просташки като на Хиподил. А вокалистката е голяма актриса. Но наскоро прочетох, че се е насочила към соло изяви.

Най-много "ЗОЖ" ме кефи, пускам си я по няколко пъти на ден за смехотерапия.  :D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui