Автор Тема: мнения за астролози  (Прочетена 52106 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: .
« Отговор #30 -: Май 08, 2017, 10:17:57 pm »
Не е вярно
Чака се две седмици, макс-три
Не се е случвало при познати да препраща
Консултира по скайп, казва ти какво да инсталираш, за да направиш запис

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: .
« Отговор #31 -: Май 08, 2017, 10:35:44 pm »
Кое не е вярно? Че Вотей препраща при Магерова, ако си от София? При други не съм чувала да пращат, само една на друга. Но мисля, че и двете са достатъчно добри, може да им се има доверие. Аз лично не бих отишла, няма да ми кажат нещо много по–различно от това, което сама мога да видя.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: .
« Отговор #32 -: Май 09, 2017, 10:17:18 am »
Мен точно при Магерова ме прати, беше мисля 2015 г.
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: .
« Отговор #33 -: Май 09, 2017, 10:30:51 am »
Те и двете са добри, но ми се струва, че Магерова е по–силна в прогностиката, а Вотей в наталния анализ, особено в кармичната и родова астрология.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: .
« Отговор #34 -: Май 09, 2017, 08:20:12 pm »
Те и двете са добри, но ми се струва, че Магерова е по–силна в прогностиката, а Вотей в наталния анализ, особено в кармичната и родова астрология.
Една позната се беше консултирала с Вотей по скайп- 100лв за час, не е доволна никак
каза, че говорила машинално, все едно чете интерпретация от програмата си на компютъра, не подходила лично , а колкото до личния живот, който е бил основен акцент на ползващата услугата, като сподели какво ѝ е казала , стигнахме до извода, че се уповавала само на един транзитен Юпитер през 7-ми дом, щом е казала, че ще срещне подходящия есента, точно в месеца когато Юпитер влиза в нен 7д. Нищо от това не се случи, изостави този,  който я водеше на почивки, за да чака есента подходящия, който така и не се появи за три години  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мнения за астролози
« Отговор #35 -: Май 09, 2017, 08:22:09 pm »
Би ли ми дал координатите на Вотей?  :)
ама теб те мързи дори да чукнеш името ѝ в гугле

http://astro-logia.com/astro-lichno-s-adriana-votei/

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: мнения за астролози
« Отговор #36 -: Май 09, 2017, 08:26:47 pm »
Доколкото знам, по 1,5–2 часа говори за тия пари и е доста обстоятелствена. Но, разбира се, един продължителен и напоителен разговор не е гаранция за познаваемост. А и процентът познаваемост спрямо всеки може да бъде различен, много фактори играят роля по време на консултация. Аз затова изобщо не съм фен на устните консултации, има съществен риск астрологът да се отплесне в посока общи приказки, особено когато е по скайп. Но такава консултация отнема много по–малко време и енергия, отколкото един писмен анализ. И не е така задълбочена, освен ако астрологът не се е подготвил предварително по хороскопа. Импровизациите не винаги са удачни, нужно е време да се огледат по–детайлно нещата.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: мнения за астролози
« Отговор #37 -: Май 09, 2017, 08:43:44 pm »
Преди няколко години се запознах с един мъж, който каза, че му разглеждала ороскопчето, като мандала един вид, нещо медитирала над него и   боравела не толкова с астрологична информация, колкото с други методики  :012: Той по принцип бе супер зашеметен от дългогодишно веганство и тежки индийски йогистки-сектантски практики, та не беше баш показателен масов клиент, но се беше запалил и купил книга за ведическа астрология. Тя му беше правила върху ведическата карта транс, не ву западната  .

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: мнения за астролози
« Отговор #38 -: Май 09, 2017, 08:49:50 pm »
Бека, за пръв път чувам за такива практики при нашенски астролози. Тя и на мен преди 3–4 години ми беше предсказала само с бегъл поглед /без хороскоп/ поява на "достолепен" партньор, ама още го чакам. Разни неща била видяла в аурата ми. Доколко вижда и разчита аури вече е друг въпрос, не съм запозната с ясновидските ѝ способности.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: мнения за астролози
« Отговор #39 -: Май 09, 2017, 09:08:15 pm »
Бека, за пръв път чувам за такива практики при нашенски астролози. Тя и на мен преди 3–4 години ми беше предсказала само с бегъл поглед /без хороскоп/ поява на "достолепен" партньор, ама още го чакам. Разни неща била видяла в аурата ми. Доколко вижда и разчита аури вече е друг въпрос, не съм запозната с ясновидските ѝ способности.  :)
за случая, който споменах жената е дала точни данни на раждане на нея и този, с когото движеше- астроложката казала, че не са си подходящи, че септември идвал подходящия и моята позната зарязала този, който я водеше на море на два пъти само за едно лято, доверила се на професионалния съвет, а след  като е осъзнала грешката си ме потърси, зада ми каже, че съм познавала повече, все едно сме врачки  :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: мнения за астролози
« Отговор #40 -: Май 09, 2017, 09:12:33 pm »
Лили, момчето мъж, беше наистина силно промит от тонове здравословен- нездравословен окултизъм ,но все пак беше нормален и напълно му се доверявам, че не си е измислил или внушил. Но не зная точно какво е правила, според него вид медитация, може би с ясновидски или други прозрения . И аз си бях предрекла преди няколко години висок рус мъж с черна обувка, ма на - дори невидимия ме остави сама с ангелите  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: мнения за астролози
« Отговор #41 -: Май 09, 2017, 09:13:41 pm »
Това, че някой те води на море по няколко пъти в годината и ти задоволява финансовите нужди, все още не е гаранция за бъдещ щастлив живот, нито за подходящ партньор за брак и семейство. Но и прекаленото уповаване на астрологични и гадателски предсказания също понякога може да навреди. Грешката е на твоята позната – не е оценила възможността, която има с настоящия си парньор, а е повярвала на астроложката, че предстои да кацне още по–късметлийско птиче, с още по–златни яйчица. Имаше един виц за жените и магазин на няколко етажа, в който на последния етаж чичо Господ се беше сгаврил с женските очаквания за г–н Перфектния.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: мнения за астролози
« Отговор #42 -: Май 09, 2017, 09:22:19 pm »
Ами явно и обратният вариант е валиден, защото снощи, като се повдигна темата и зачетoх писанията относно въпросната дама в бг мама, та там една особа се жалваше, че мъжът и ходил на консултация и астроложката била изключила съпругата от общото им бъдеще, та съпругът да оправдае прогнозата, след седмица беше зарязал жена си  :D То е ясно, че не я е зарязал седмица след консултацията, заради прогнозата а защото вече са се сговнили ама айде.  :012: Освен оня да е бил рядък тъпир уникат и да я е зарязал наистина само заради предреченото ново светло бъдеще  :D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: мнения за астролози
« Отговор #43 -: Май 09, 2017, 09:30:16 pm »
То е ясно, че не я е зарязал седмица след консултацията, заради прогнозата а защото вече са се сговнили ама айде.  :012:

Да бе, и после астроложката била виновна. Такова решение винаги има някаква предистория и рядко една прогноза, каквато и да било, може да преобърне каруцата, ако нещата дотогава са вървели що–годе благополучно.

Абе то вече трябва да гледаш хороскопа на клиентката относно това доколко е склонна да лъже и да изопачава чужди думи и действия. Има астрологични сигнатури, с които трябва да се пипа по–внимателно, че после цяла бъчва фекалии ще излеят зад гърба ти.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: мнения за астролози
« Отговор #44 -: Май 09, 2017, 11:04:11 pm »
Аз лично съм доволна от моя хороскоп при Вотей. Над 2 часа и половина запис, с възможност да задавам и допълнителни въпроси, включително и касаещи мои отношения с конкретни хора около мен. Нямах усещане за общи приказки - конкретно за мен, с ректификация, с прогностика, с кармичност, изглеждаше като да е гледала картата предварително, но все пак не мога да съм сигурна. Ако успява толкова подробно и обстойно на момента да й тече мисълта, браво на нея. Чаках я около месец за свободен час. После ми изпрати по пощата ръчно чертана карта. Което не знам защо, при наличието на толкова софтуер винаги мога да си видя натала. Това беше преди няколко години. Сега може и различно да работи.