Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1021615 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7395 -: Юли 02, 2019, 10:24:12 pm »
Когато имаме опозиция между У1 в 1ви  и Луната, както и между сигнификатор на темата- отговорът отрицателен ли е? И когато липсва контакт между У1 и управител на 1ви производен за другия човек?
така на парче не се гледа
поставяш картата, въпроса и отговаряме

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Общи хорари
« Отговор #7396 -: Юли 02, 2019, 10:28:50 pm »
Да, разбира се, но не искам да го задавам публично и затова попитах, ако е възможно да се каже нещо така. Т.е. не винаги е отрицателен отговорът при тези показатели?
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7397 -: Юли 03, 2019, 05:54:07 pm »
Да, разбира се, но не искам да го задавам публично и затова попитах, ако е възможно да се каже нещо така. Т.е. не винаги е отрицателен отговорът при тези показатели?
Разбира се, че само тези показатели не показват отговора, затова писах, че не се гледа на парче, а комплексно. Опозицията между У1 на двамата може да е противопоставяне, отдалечаване, но не и край на връзката.

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Общи хорари
« Отговор #7398 -: Юли 06, 2019, 08:37:19 pm »
Здравейте, отскоро се интересувам от хорар и  ми е много интересно, в повечето случаи виждам каквото искам :85:и мие трудно да бъда обективна. Първо искам да попитам дали наистина отговора важи за 3—6 месеца? И ако не е нахално да прикача един хорар. Въпроса е Ще остарея ли с този човек?
от кога сте заедно и доколко му вярвате?

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Общи хорари
« Отговор #7399 -: Юли 06, 2019, 09:57:43 pm »
Здравейте,
Нещата вкъщата станаха непоносими, след като в сряда свекърва ми откачи, но този път цялата драма с обидите, заплахите, заяждането, крещенето и  лъжите стана пред очите на мъжътжми. Няма да обяснявам какво се случи за поредните истерични и демонясали действия, но резултатът е следният: мъжът ми, който никога до сега не се е ядосвал, повишавал тон, удари мъжката по масата и каза че се изнасяме.
А ние на другия ден изчезнахме на почивка в балкана. И сега от телефона се мъчим да търсим квартири. Само, че се притесняваме дали ще си намерим много скоро, бързо и дали ще отговаря на изискванията ни като цена, обзавеждане и локация.
Зададох си днес въпросът "Ще си намерим ли апартамент под наем до края на месец юли "?
Много ще ви бъда благодарна, ако коментирате.
Даже не съм сигурна, че ще издържа и една седмица там. Кой знае какво е сътворила и какво ще измисли.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #7400 -: Юли 06, 2019, 11:21:45 pm »
 Според мен ще се върнете в къщата

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Общи хорари
« Отговор #7401 -: Юли 07, 2019, 09:53:49 am »
Според мен ще се върнете в къщата
Satin,
Благодаря ти.
Ние още не сме се изнесли, защото не сме намерили квартира. Но определено сме твърдо решени да се изнесем. Ако позволят, ще си оставим обзавеждането та и най-вероятно ще го пуснем за продажба. Ще пиша, като има резултат.
Ще използвам момента да докажа истинноста на полусумите:


Cupido - семейство, изкуство, социалност
Hades - хаус, дисбаланс, тъмно, тайно, отсяване
Кронос - високо, висше, качествено

Преди беше само купидо и хадес, но сега кронос се е появил, това са тълкуванията:


Ясно се вижда, че става въпрос за семейни проблеми в различни спектри. Неслучайно човека е добавил подзаглавие на книгата си "The Astrology of Tomorrow"

Ще мине, стискай зъби и смело напред.
От стискане на зъби, си ги счупих.
Този Хадес...наистина извади скритото наяве. Но добре, че стана така, защото аз ги знаех тези неща, а мъжът ми не искаше да повярва. И нормално: майка му е. Ако иска да остава в този зверилник, аз не мога.
Съпругът ми ми каза : тя се държи така с теб, защото не може да те контролира и по този начин не си и угодна. Иска да има внук, без да има снаха.
А аз си й казах, че докато нещата в къщата са такова, деца няма да имаме. Няма да ае тъпчем като скотове в 1 стайче, 5 на 5, в което има мухъл, с който се боря от 2015-та година. Или да спи в северния хол, където е супер-студ!
Уж двамата й сина са и най-скъпото, а за внука си защо не иска същото? Аз искам моето дете също да има всичко. Ама тя беше толкова демонясала, самл дето не бълваше огън :D
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Общи хорари
« Отговор #7402 -: Юли 07, 2019, 12:36:18 pm »
Ами не може да се каже, че връзката пълноценна в истинския смисъл, от 1 год, но сме в различни градове, но има някаква странно дълбока връзка, сякаш се познаваме много отдавна. Вярвам му, чисто интуитивно,  но има някаква задръжка. Като сродна душа го усещам, много положителни промени се стартираха при мен в този период

Карта за 2019? Със слънчева революция, в Хорари?

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Общи хорари
« Отговор #7403 -: Юли 07, 2019, 03:08:06 pm »
Не, баща ти няма да пътува, нека си гледа неговите обекти, откъдето ще изкара пари, а свекърва ти да си оправя банята, не я мисли- никой няма да ти признае след време.
akruks,
Искам да ти благодаря, защото в самият спор за текущата ситуация в къщи, свекърва ми и нейната свекърва си признаха че не харесват банята и че е станала много тясна. Сега се е разтревожила за нейната свекърва( а да не кажа как я обижда че била проста, че не чистила, че миришело в нейната стая и т.н. ) как щяла да се къпе в тази тясна баня и че от страх  да не счупи нещо се къпела горе при тях.
Всяко зло за добро : )) радвам се че нещата си идват на мястото.

CUPIDO The community, social groupings, family, belonging (семейните отношения се случват тук, благодарение на тази планета са открити останалите)

HADES Decomposition, defect, disintegration, analysis to the core components (най-трудното тълкувание, хаос, тъмно, тайно, скрито, откроено, границата между видим и невидим свят, метафизика, дисбаланс, дефект) стрели във всички посоки отвътре навън, и "под"


ZEUS Directed energy, targets and goals, ambition, creation (сила, огън, цел, фокус, Тръмп е Марс/Зевс) стрела напред


KRONOS Authority, mastery, ability, perfection, the professional (високо, качествено, висше, славно) стрела нагоре


ADMETUS Condensation, focus, compression, termination, obstruction (стрели отвън навътре, компресия, нито горе, нито долу, консерватизъм)


VULCANUS Great amounts of sustained force, great strength, intense power  (точка на резонанс, усилсване на всичко до което се "докосне")


POSEIDON Spiritual enlightenment, illumination, propaganda, truth (истина, чистота, светлина, високо, структурирано, ред, хармония, перфектност, ако се приложи Зевс става пропаганда, както е този пост  :012:)


При теб формулата е

SU = CU/KR
SU = CU/HA

Когато ги сумираме се получава

SU = CU =KR/HA

Личност = Семейство = Перфектна / Декомпозиция (разпад)

Ако не беше свекървата, вероятно тези енергии щяха да минат през вас, тоест да се отразят на личните ви взаимоотношения. В случая тя играе ролята на бушон, през нея минава всичко и тя е носи товара, което е супер, защото по-добре да се скарате с нея отколкото по между си.
За всяко нещо има причина да се случи. И аз си мисля че съм родена под щастлива звезда, тъй като се създават ситуации в които се разкрива и разбира истината. Но до тогава...виждам голям зор, завист, обиди, лъжи и подмолни игрички.
Може би за това има пръст сатурн и Уран в 7ми дом...
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7404 -: Юли 07, 2019, 08:29:17 pm »
Ами не може да се каже, че връзката пълноценна в истинския смисъл, от 1 год, но сме в различни градове, но има някаква странно дълбока връзка, сякаш се познаваме много отдавна. Вярвам му, чисто интуитивно,  но има някаква задръжка. Като сродна душа го усещам, много положителни промени се стартираха при мен в този период
Въпросът е: ѝе остарея ли с този човек?
ранният асцендент и Луната в началото на знака показват само едно- прекалено рано е за този въпрос. та вие дори нямате връзка, а питаш вече за остаряване. По хорарна карта може да се да се отговор за години напред, не само за 3м. Друг въпрос е, че въпросът ти е от тези, които не трябва да се задават. Един отговор "няма да остареете заедно" може да не е еднозначен, т.е. по различни причини да не остареете заедно. По тази карта може да имате любовна връзка, но до съжителство да не стигнете.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #7405 -: Юли 07, 2019, 08:29:33 pm »
Всяко зло за добро : )) радвам се че нещата си идват на мястото.

CUPIDO The community, social groupings, family, belonging (семейните отношения се случват тук, благодарение на тази планета са открити останалите)

HADES Decomposition, defect, disintegration, analysis to the core components (най-трудното тълкувание, хаос, тъмно, тайно, скрито, откроено, границата между видим и невидим свят, метафизика, дисбаланс, дефект) стрели във всички посоки отвътре навън, и "под"


ZEUS Directed energy, targets and goals, ambition, creation (сила, огън, цел, фокус, Тръмп е Марс/Зевс) стрела напред


KRONOS Authority, mastery, ability, perfection, the professional (високо, качествено, висше, славно) стрела нагоре


ADMETUS Condensation, focus, compression, termination, obstruction (стрели отвън навътре, компресия, нито горе, нито долу, консерватизъм)


VULCANUS Great amounts of sustained force, great strength, intense power  (точка на резонанс, усилсване на всичко до което се "докосне")


POSEIDON Spiritual enlightenment, illumination, propaganda, truth (истина, чистота, светлина, високо, структурирано, ред, хармония, перфектност, ако се приложи Зевс става пропаганда, както е този пост  :012:)


При теб формулата е

SU = CU/KR
SU = CU/HA

Когато ги сумираме се получава

SU = CU =KR/HA

Личност = Семейство = Перфектна / Декомпозиция (разпад)

Ако не беше свекървата, вероятно тези енергии щяха да минат през вас, тоест да се отразят на личните ви взаимоотношения. В случая тя играе ролята на бушон, през нея минава всичко и тя е носи товара, което е супер, защото по-добре да се скарате с нея отколкото по между си.

Какви са тези картинки?

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Общи хорари
« Отговор #7406 -: Юли 11, 2019, 12:53:07 pm »
Ще почиваме ли в Бяла края на месеца?
Дали сме доста пари за това пътуване.Детето е на лагер там.Ние със съпруга ми ще бъдем също там,но в друг хотел.Лагера е от 30-ти.Чудя се дали да не питам в нашия хотел дали стаята ни е свободна и можем да я наемем от по-рано.Нещо ме кара да не се обаждам за по-ранна резервация...
Ех...от няколко дни се каня да ви го задам този въпрос и как точно сега събрах смелост на Луна в Скорпион...

Луната е във Виа Комбуста...
И все пак...за квезит/квезитет кой дом се гледа в моя случай? Първо Луната и АС и после 3-ти за близкото пътуване,5-ти като удоволствие,4-ти ,че сме семейно?
« Последна редакция: Юли 11, 2019, 03:34:35 pm от Магика »

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Общи хорари
« Отговор #7407 -: Юли 11, 2019, 03:46:14 pm »
Според мен ще се върнете в къщата

Satin,

Позна, за сега оставаме. Ще търсим парцел да строим къща, защото наемите са безбожни! 700лева за 2 сайчета, това ще ми е вноската за кредита за 10 години. И пак след 10 години няма да имам мой дом, а само пари дадени на наем.

Благодаря ти, че се включи.
Още веднъж се удивлявам на точността на астрологията!  :-*
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Общи хорари
« Отговор #7408 -: Юли 11, 2019, 10:13:05 pm »
Разбира се, че само тези показатели не показват отговора, затова писах, че не се гледа на парче, а комплексно. Опозицията между У1 на двамата може да е противопоставяне, отдалечаване, но не и край на връзката.

Благодаря!  Хорари построени в деня на СЗ не дават ли винаги отрицателен отговор?
« Последна редакция: Юли 11, 2019, 10:27:23 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Общи хорари
« Отговор #7409 -: Юли 13, 2019, 03:12:42 pm »
Много лош между съседски спор, интриги..Неверни приказки, клюки. Ще се разреши ли.
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.