Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 436924 пъти)

Ива

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1020 -: Октомври 30, 2018, 06:31:02 pm »
Имам питане,кога тр.Юпитер Г 10, през 9 нат.дом,дава излизане/пребиваване,работа в чужбина,или работа,в страната/в друго населено място...В нат. карта е в Лъв в 6 дом -29* в съвпад с Регул,тригон с Марс К10,Г2.Тригон/секстил с 2/ 8 домове и квадрат с 3/9 домове.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1021 -: Октомври 30, 2018, 10:18:47 pm »
Имам питане,кога тр.Юпитер Г 10, през 9 нат.дом,дава излизане/пребиваване,работа в чужбина,или работа,в страната/в друго населено място...В нат. карта е в Лъв в 6 дом -29* в съвпад с Регул,тригон с Марс К10,Г2.Тригон/секстил с 2/ 8 домове и квадрат с 3/9 домове.
Регул отдавна е на 1гр Дева, а тр.Юпитер минава на всеки 12г през твоя 9д. и само един транзид не е достатъчен за коренни промени на местожителство, работа и др.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1022 -: Октомври 31, 2018, 07:43:26 pm »
Здравейте,

Минах през темата за хорарите за здраве, но не успях да намеря това което търсих.
Интересува ме, при жените къде гледаме за заболяване на женска полова система и дали е залокачествено?
Например дали дадена жена е болна от рак и ако е, как се разбира дали е злокачествен или не е.
Знам, че темата е обширна, но ще съм ви благодарна да ме насочите.
Благодаря.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1023 -: Ноември 01, 2018, 09:50:38 am »
Здравейте,

Минах през темата за хорарите за здраве, но не успях да намеря това което търсих.
Интересува ме, при жените къде гледаме за заболяване на женска полова система и дали е залокачествено?
Например дали дадена жена е болна от рак и ако е, как се разбира дали е злокачествен или не е.
Знам, че темата е обширна, но ще съм ви благодарна да ме насочите.
Благодаря.
В натала,или в хорар?Гледаш 1ви,6ти,12ти домове.Знаците скорпион и рак се свързват с ракови заболявания.Половата система е по скорпион с упр.Марс и Плутон.При жена се гледа Луна(матка) ,Венера (яйчници) ранени ли са,с какъв статус са и т.н.Осми дом също.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1024 -: Ноември 01, 2018, 10:09:58 am »
В натала,или в хорар?Гледаш 1ви,6ти,12ти домове.Знаците скорпион и рак се свързват с ракови заболявания.Половата система е по скорпион с упр.Марс и Плутон.При жена се гледа Луна(матка) ,Венера (яйчници) ранени ли са,с какъв статус са и т.н.Осми дом също.
Здравей Сафо,

Сега се интересувам за хорар, но е добре и да знам и в натала.
Благодаря ти.
Какво имаш предвид статус?
За ранени знам, ако са съвпад с някой малефик или са в лош дом, знак и т.н.
Ако можеш още да ме насочиш, ще съм ти благодарна.
Поздрави.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1025 -: Ноември 01, 2018, 10:57:18 am »
"Медицинска астрология на Рафаел с коментари на А.Н.Рижов-превод и частична адаптация" намери в Интернет,не зная как да пусна линк към страницата.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1026 -: Ноември 01, 2018, 02:59:57 pm »
Хирон  тригон Юпитер.Има ли събитие при някой с лични планети в 28*риби?

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1027 -: Ноември 01, 2018, 06:23:33 pm »
"Медицинска астрология на Рафаел с коментари на А.Н.Рижов-превод и частична адаптация" намери в Интернет,не зная как да пусна линк към страницата.
Сафо,
Благодаря ти, намерих я.  :38:
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2096
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1028 -: Ноември 15, 2018, 08:20:12 am »
Качвам карта за часа на развод по взаимно съгласие.
Притесняват ме аспектите на Марс, иначе мисля, че с Юпитер/Мерк ще мине добре.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1029 -: Ноември 15, 2018, 03:04:50 pm »
Качвам карта за часа на развод по взаимно съгласие.
Притесняват ме аспектите на Марс, иначе мисля, че с Юпитер/Мерк ще мине добре.
Меркурий У9 и Нептун У9 за отсрещната страна са в квадрат, едва ли ще се разведат точно в този час или поне няма да мине гладко, ще има неизяснени неща, удари под кръста

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1030 -: Ноември 17, 2018, 06:20:04 pm »
иска ми се да споделя ,че следя един хорар(мой) от миналата година и по него се опитвах да прогнозирам събития,които се случват вече......хорарната карта си работи като натална и дава информация за развитието на въпроса като всички планети придвижвам напред без значение коя е по-бърза,или ги връщам  назад до точни аспекти и така определям приблизително време(в кой месец,или години)при кого какво съществено събитие се е случило

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1031 -: Ноември 17, 2018, 07:34:40 pm »
По картата качена от Корея- час на Сатурн е добър за юридически дела и трябва да се получи официално заключение по даден въпрос. Сатурн е добре поставен и има секстил с Луна. Луната е растяща би трябвало делото по развода да "има бъдеше", т.е. да се случи.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1032 -: Ноември 18, 2018, 11:39:07 am »
Здравейте,

Някой знае ли как и къде мога да видя аспектите на синастрия+транзит за деня.
Например искам да видя на датата ни на сватбата ни, какви аспекти сме имали като синастрия. Дали композитната карта и транзитите за деня, могат да покажат това.Май можеше в астро.ком?
Поздрави.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1033 -: Ноември 18, 2018, 11:57:54 am »
Fortunades, пускаш транзитна карта към двете натални карти  за определен час и ден, година и транзитна към композитна ако искаш. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1034 -: Ноември 18, 2018, 12:06:35 pm »
Fortunades, пускаш транзитна карта към двете натални карти  за определен час и ден, година и транзитна към композитна ако искаш. :)
Рени, благодатя ти.
Аз двете натални ги разгледах, но се чудех дали композитната ще покаже правилно аспектите при които сме скючили брак.
И друго питане, в коя софтуерна програма мога да видя пепеляшковите аспекти, по-скоро паралели и контрапаралели. Знам че в астрото има деклинация.
Поздрави
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.