Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 429816 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1005 -: Октомври 17, 2018, 05:24:53 am »
Съвпад Юпитер/Сатурн добре ли е в синастрия?Без да знаем в кой дом,знакът е телец.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1006 -: Октомври 17, 2018, 08:22:52 am »
Защо някои си слагат/слагаме винаги снимки(истински)на профилите?Може би у1 е високо в хороскопа,или е тронов?
Къде изчезна Лили?
Това едва ли е от значение. При мен У1 е високо, имал съм профил преди във фейса, без мои снимки, сега имам своя снимка на профила, затова пък в почти всички форуми съм влизал с истинското си име.
Къде да е Лили, нали с Папи се скараха и тя спря да влиза вече?..

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1007 -: Октомври 17, 2018, 11:43:58 am »
Съвпад Юпитер/Сатурн добре ли е в синастрия?Без да знаем в кой дом,знакът е телец.
Юпитер на мъжа в съвпад със Сатурн на жената ли да гледаме?
http://pims.ucoz.net/publ/87-1-0-227
« Последна редакция: Октомври 17, 2018, 11:48:50 am от akruks »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1008 -: Октомври 17, 2018, 11:48:45 am »
Може би не е от значение,но все пак трябва да има астрологично обяснение.Защо някои го правят,а други -не.Аз не съм с истинското си име,когато се регистрирах астероида Сафо е бил съвпад със сатурнА ми,след това видях.Казвам се Рени.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1009 -: Октомври 17, 2018, 11:52:45 am »
Юпитер на мъжа в съвпад със Сатурн на жената ли да гледаме?
http://pims.ucoz.net/publ/87-1-0-227
Акрукс, обратното.Благодаря!

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1010 -: Октомври 17, 2018, 05:09:22 pm »
Защо някои си слагат/слагаме винаги снимки(истински)на профилите?Може би у1 е високо в хороскопа,или е тронов?
Къде изчезна Лили?
Сафо, аз съм с истинската снимка, но името ми е част от прякора с който съм тук.
Може да видиш моята карта.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1011 -: Октомври 17, 2018, 07:18:26 pm »
Сафо, аз съм с истинската снимка, но името ми е част от прякора с който съм тук.
Може да видиш моята карта.
Аха,у1 Меркурий в 10 дом(риби).Луна у3 дом и тя в 10(водолей).По 3 дом са имената,прякорите,псевдонимите,подписите....Луна във въздушен знак,И ти "фортуна".Но някъде беше написала и името си,помня,да.
Fortuna е богиня на щастието .Защо го свързах с ураган,незнам.Дядо казваше :"Фъртуна вие навън" в люта зима. :)
Къде ти е фортуна в натала,градус и знак?Когато се регистрира къде е била транзитната?
« Последна редакция: Октомври 17, 2018, 07:26:31 pm от Сафо »

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1012 -: Октомври 17, 2018, 07:37:50 pm »
Аха,у1 Меркурий в 10 дом(риби).Луна у3 дом и тя в 10(водолей).По 3 дом са имената,прякорите,псевдонимите,подписите....Луна във въздушен знак,И ти "фортуна".Но някъде беше написала и името си,помня,да.
Fortuna е богиня на щастието .Защо го свързах с ураган,незнам.Дядо казваше :"Фъртуна вие навън" в люта зима. :)
Къде ти е фортуна в натала,градус и знак?Когато се регистрира къде е била транзитната?
Сафо,
Деси се казвам. Фортуна (от Локус Фортуна или точката на щастието)+Дес(първите три букви от името ми и прякор в училище). Ще трябва да си разгледам аспектите по това време и да видя кога съм се регистрирала, че беше преди време. Но тогава четях за точката на щастието :)
Не бих казала че съм фортуна, а по-скоро се противопоставям на вече установените норми и правила, търся да съм хем спретната и хем различна, да имам свой стил и не се водя по модата, хич не обичам раздърпани и парцаливи къси дрехи :D и винаги нося грим, но не тежък, спретната коса и т.н. Много пробивна и борбена и с високо его от съвпада на Слънце в Овен с Юпитера. Не понасям несправедливостта, ето това може да ме запали. И най-вече не понасям фактът, че държавата не може да се погрижи за хората и бездомните животинчета в нея.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1013 -: Октомври 24, 2018, 09:27:27 am »
Сатурн в 12 дом винаги ли дава затвор според вас?При мен е у9,у10 домове.Кой е лежал в затвора?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1014 -: Октомври 24, 2018, 09:48:34 am »
Сатурн в 12 дом винаги ли дава затвор според вас?При мен е у9,у10 домове.Кой е лежал в затвора?
В натала ли или в солара? Ти лежала ли си?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1015 -: Октомври 24, 2018, 10:02:11 am »
В натала ли или в солара? Ти лежала ли си?
В натала.Аз не съм лежала в затвора,не съм осъждана,не съм водила дела през живота си,което е странно с Меркурий у1,у2,у5 в 9дом,квадрат към диспзитора си Сатурн,квадрат Юпитер.Може би по-нататък във времето нещо да се случва в този план.УжасТ.Но някой е бил в затвора.Кой?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1016 -: Октомври 24, 2018, 10:05:35 am »
Според мен това са пълни глупости. Все едно да кажеш, че Сатурн в 5 дом винаги дава бездетие.
Аз не съм лежал, преди 2 години се опитаха да ме обвинят за кражба на телефон, който никога не бях виждал, но естествено, нямаха доказателства и не ме задържаха. Тогава вдигнах голям шум, писах дори и тук във форума, но от тогава останах с убеждението, че в България нямаш ли пари, винаги може да те набедят за нещо и да те тикнат в пандиза за нищо.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1017 -: Октомври 25, 2018, 05:56:31 am »
Според мен това са пълни глупости. Все едно да кажеш, че Сатурн в 5 дом винаги дава бездетие.
Аз не съм лежал, преди 2 години се опитаха да ме обвинят за кражба на телефон, който никога не бях виждал, но естествено, нямаха доказателства и не ме задържаха. Тогава вдигнах голям шум, писах дори и тук във форума, но от тогава останах с убеждението, че в България нямаш ли пари, винаги може да те набедят за нещо и да те тикнат в пандиза за нищо.
Трябва да питаме някой със Сатурн в 5 дом.Аз имам Плутон и Уран в 5дом.Нали си чел какво дават?Разбира се,от значение е куспидата на дома ,управителите как са аспектирани и т.н.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1018 -: Октомври 25, 2018, 08:43:32 am »
Бившият ми съпруг има Сатурн в пети в квадрат с луната в първи. Има три деца :012:

Аз съм със Сатурн в лъв в 12 ти, като Сатурн е У6 и съм работила все в големи институции. Нямащи общо със затворите :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1019 -: Октомври 25, 2018, 09:39:42 am »
Тери,благодаря!На моя леля,(по майчина линия)мъжа е лежал в затвор.Шофьор на автобус,при катастрофа умират много хора,но той е оцелял.Било е преди аз да се родя.Баща ми е работил в затвор.Прадядо е бил в затвор,помилван е от Цар Борис.Дядо по майчина линия е бил съден от бившата си жена за имоти.
« Последна редакция: Октомври 25, 2018, 09:44:02 am от Сафо »