Автор Тема: На живот или на смърт  (Прочетена 9245 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: На живот или на смърт
« Отговор #15 -: Ноември 26, 2018, 02:51:37 pm »
:'( Благодаря, някакви насоки?

Първо-трябва да се разбере точния час, второ-всичката възможна налична информация-от кога е с оплаквания, какви, точна диагноза, съпътстващи, така между другото, няма да стане

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: На живот или на смърт
« Отговор #16 -: Ноември 26, 2018, 05:02:46 pm »
Няма оплаквания, изследването е направено при профилактичен преглед. Нищо не я боли, диагноза още не и е поставена, просто са я хвърлили в 10 глуха и тя е в шах.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: На живот или на смърт
« Отговор #17 -: Ноември 26, 2018, 06:50:02 pm »
Няма оплаквания, изследването е направено при профилактичен преглед. Нищо не я боли, диагноза още не и е поставена, просто са я хвърлили в 10 глуха и тя е в шах.

Ми тогава какво търсим под вола теле

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: На живот или на смърт
« Отговор #18 -: Ноември 27, 2018, 10:24:57 am »
Всяко мнение при стационарно-директен Нептун и ретро Меркурий в подвижни знаци е повод да се потвърди. Ако е имало съмнения  по време на ретро периода на Нептун, който има отношение към 6-ти дом, сега след 28.12 . може да се потвърдят. В периода има дирекции към к8, К6, К12 към и от техните управители; ПР Марс е съвпад с К8, ПР К8 е бил активиран от стационарен Нептун месец юни и в следващите 4 месеца пак ще мине през него, Тр. Уран ще квадрита ПР Луна у К1, Профекционния АСЦ е в 4-ти дом съвпад с Венера у4 и Уран уК8; Транзитния Юпитер у 6 ще задейства квадратурата Сатурн у8 и Меркурий у12, ще направи тригон с Меркурий К12, ще спре със секстил към Луна у1 месец април 2019 г; Плутон ще спре с квадрат към Луна, а по натал имат съвпад. В период Слънце/Слънце, а нейното не е в силна позиция.
По натал : Слънце по-скоро приема ролята на Хилег, а Марс има най-много сила в знака Козирог, с тригон към Сатурн у Слънце и е в дом на радост. Сега Марс е този, който по дирекция квадратира Уран втори у 8-ми, п прогресия е съвпад с К8, ще транзитира през 9,10, 11, 12 домове , у на профекционен  АСЦ, в момента държи прогресивна Луна, значи е във възможност и при наличие на неблагоприятна диагноза, в следствие интервенция, премахване на ненужното да оцелее (силно е задействан 8-ми дом).
Сатурн в тази карта е стационарен, фазов и неговите транзити ще са важни, цикъла Слънце/Сатурн януари е на 2* от Марс, което още веднъж потвърждава, че се налага промяна в ежедневието на натива, което ще се отрази на статуса й ( Марс у10-ти). Юпитер у 6-ти е сравнително добре поставен и сега ще транзитира  през 6-ти дом, но не знам тази квадратура със Сатурн какво ще "освободи". Хубавото е, че ПР Луна в следващите 5 месец прави единствено сходящ тригон с Венера у4-ти, чак след 6 месеца ще направи следващия си аспект със Слънце тригон и квадрат ПР Юпитер у6. Сега януари тр.Уран ук8 ще съвпадне с ПР Луна, момента, когато нещо може да се обърне-как , може да споделите.
Има  заложено по натал здравословни проблеми с по-сериозни последствия, но мисля, че Марс , макар и "зловредна" планета тук  действа с добри резултати.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: На живот или на смърт
« Отговор #19 -: Ноември 27, 2018, 11:04:37 am »
Слънцето в тази карта не може да бъде хилег, хилег най-вероятно е LoF, сизигията по груба сметка е в близнаци, точката на щастието е в дева, което прави меркурий много важен, а сега е на дсц по дирекции, натално заточен, с апликиращ десен квадрат от сатурн. Дир сатурн (активен малефик) съвпада със светилото от сектата, все показатели за проблеми, не знам дали и дир LoF не е в квадрат с юпитер

Профекционен управител марс, в революцията в риби, един т-квадрат се заформя-тр юпитер/марс/нат сатурн (с дир юпитер там). Та..този юпитер може да завърши по един добър начин нещата, явяващ се свидетел по няколко начина
« Последна редакция: Ноември 27, 2018, 12:23:03 pm от Papy »

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: На живот или на смърт
« Отговор #20 -: Ноември 27, 2018, 11:28:19 am »
Ми тогава какво търсим под вола теле
Папи казали се и че и остава 6м живот, търсим има ли истина е това или е поредния лекар който прибързва с заключенията. Жената е на 40 с две малки деца.Нека бъдем хора, никой не иска да чуе това. Хубавото е че ако е истина проблемът и,то го хваща в ранен стадии при все че дори оплаквания и симптоми няма.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: На живот или на смърт
« Отговор #21 -: Ноември 27, 2018, 11:31:11 am »
Възможно ли е лекарите да са я излъгали, за да измъкнат парички от нея или от Здравна каса? В България това е много срещан проблем и не бих се учудил, ако е така.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: На живот или на смърт
« Отговор #22 -: Ноември 27, 2018, 11:49:54 am »
Папи, Слънцето може да бъде Хилег в нощна карта, когато попада в един от следните домове : 5,6,7 във всеки от знаците, или в 1,2 домове, но в мъжки знаци.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: На живот или на смърт
« Отговор #23 -: Ноември 27, 2018, 12:10:07 pm »
Папи, Слънцето може да бъде Хилег в нощна карта, когато попада в един от следните домове : 5,6,7 във всеки от знаците, или в 1,2 домове, но в мъжки знаци.

Къде го четеш това? Примерно виж тук:
Цитат
The Aphetic places were from the 25th degree of the Eighth House to the 25th degree of the Eleventh House; from the 25th degree of the Twelfth House to the 25th degree of the First House; and from the 25th degree of the Sixth House to the 25th degree of the Seventh House. If the Sun occupied any of these arcs, it became Hyleg. If not, the Moon was the next choice.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: На живот или на смърт
« Отговор #24 -: Ноември 27, 2018, 12:11:47 pm »
Според Андрусар и други арабски автори.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: На живот или на смърт
« Отговор #25 -: Ноември 27, 2018, 12:13:14 pm »
Папи, Слънцето може да бъде Хилег в нощна карта, когато попада в един от следните домове : 5,6,7 във всеки от знаците, или в 1,2 домове, но в мъжки знаци.

Слънцето не е Хилег в тази карта, то е под хоризонта, при това самата карта е нощна, Луната също не става, защото е извън секта и в мъжки знак,
картата е сложна и Хилег може да бъде АСЦ или Фортуна, но не бих рискувала да определям Хилег, без да съм сигурна в часа.
Дамата да ходи на лекар, започва Фирдар на Сатурн и може да има здравословни проблеми....

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: На живот или на смърт
« Отговор #26 -: Ноември 27, 2018, 12:13:31 pm »
Ето ги правилата


Според Андрусар и други арабски автори.
Някакъв цитат/източник?
« Последна редакция: Ноември 27, 2018, 12:21:28 pm от Papy »

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: На живот или на смърт
« Отговор #27 -: Ноември 27, 2018, 12:46:03 pm »
Да са я излъгали,не, но се съмняваме в точноста на апаратурата с която са и правили изследване.Показал е течност малко над нормата, та това малко може далеч да не е животозастрашаващото и после "норма" за едни е едно за други друго. Надеждата ни е да не е серйозно,да е грешка, хванато в началото да е лесно лечимо и тн

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: На живот или на смърт
« Отговор #28 -: Ноември 27, 2018, 12:58:33 pm »
А докато си бърборим тука, тя насрочи ли нов преглед?

Има органи, в които течност въобще не трябва да има, наличието на такава вече е проблем, но много често съвсем очакван (дори при грип) и лечим.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: На живот или на смърт
« Отговор #29 -: Ноември 27, 2018, 01:18:21 pm »
Ето ги правилата

Някакъв цитат/източник?

Фьодор Грузинов.

Останалите са според, Птолемей.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“