Автор Тема: Натална карта-Помощ  (Прочетена 5865 пъти)

Stoyan879

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Натална карта-Помощ
« -: Май 12, 2018, 02:40:50 pm »
Здравейте може ли да ми помогнете с разчитането на наталната ми карта.
Благодаря ви предварително.

http://www.prikachi.com/images.php?images/208/9325208k.png

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7262
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #1 -: Май 12, 2018, 03:32:59 pm »
Здравейте може ли да ми помогнете с разчитането на наталната ми карта.
Благодаря ви предварително.

http://www.prikachi.com/images.php?images/208/9325208k.png
Бъди по -конкретен Стоян.Разчитането на натална карта е много дълъг и сложен процес.И тези,които се занимават  с астрология отварят все нови страници от своя живот.
Какво точно те интересува за момента,освен това ,което се забелязва като реклама в линка?

Stoyan879

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #2 -: Май 12, 2018, 03:45:26 pm »
За тази реклама съжалявам просто така излиза в сайта.Интересувам се от аспектите между планетите какво влияние оказват в живота ми и също доста интересно ми е да разбера асцендента си защото е в последните градуси 27 дали следващият знак в 2 дом оказва някакво влияние върху асцендента.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7262
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #3 -: Май 12, 2018, 03:56:36 pm »
За тази реклама съжалявам просто така излиза в сайта.Интересувам се от аспектите между планетите какво влияние оказват в живота ми и също доста интересно ми е да разбера асцендента си защото е в последните градуси 27 дали следващият знак в 2 дом оказва някакво влияние върху асцендента.
Асц.в последните градуси (според мен) указва на това,че част от живота си ще изживееш по един начин,а в по-следващ етап нещата ще се променят,ще настъпи някакъв обрат,например,изведнъж ще станеш популярен.Аспектите между планетите са действията,или как комуникират по между си,например дали има напрежение между теб и родителите,или всичко върви гладко.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #4 -: Май 12, 2018, 04:51:22 pm »
Най-силно влияние оказват на първо място аспектите към Асцендента.
Тук има квадратура на Упр. АСЦ Венера към АСЦ, Луна, Нептун,Слънце и тригон към АСЦ от Юпитер.
 По-изявени са сходящите аспекти, а тук са Луна опозиция Нептун/Венера, Марс съвпад Юпитер.
Най-точния аспект  е Венера съвпад Нептун.
 Фокуса в картата са  Венера- единствената ретроградна планета, която е специфична и Луна, като планета единствена в горната хемисфера.
Планета, която води избора на Слънцето- Меркурий е неаспектирана, търсейки да се изявят психични и артистични способности или човек да е силно зависим емоционално от чувството си за хармония, семейство, които ограничават спонтанността му, да развива вербалното представяне на информация и изразяване на същността си.
Две планетни ядра в 3-ти и 4-ти дом
Добре е да се развие съвпада Марс-Юпитер за Слънчев Козирог.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Stoyan879

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #5 -: Май 12, 2018, 06:32:26 pm »
Благодаря за отговорите може ли само да попитам какво показва наталната картата за любовта в живота ми?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #6 -: Май 12, 2018, 06:49:47 pm »
Венера, Венера- Марс, 5-ти дом, неговия управител, аспектите между тях ще ти покажат за любовта в живота ти като ги изследваш, разглеждайки ги с пишещ инструмент и лист хартия.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Stoyan879

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #7 -: Май 12, 2018, 08:33:24 pm »
А за външният вид влияе ли това, че асцендента е 27 градуса.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7262
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #8 -: Май 12, 2018, 09:47:28 pm »
А за външният вид влияе ли това, че асцендента е 27 градуса.
Ами да,в меркуриева терма,дакада на меркурий,триплицитетен уп.меркурий  и т..н.
Транзитен Уран е на дц. квадрат Венера,цикъл Слънце/Уран е в тази точка също,да не си се влюбил неочаквано?
« Последна редакция: Май 12, 2018, 10:12:37 pm от Сафо »

Stoyan879

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #9 -: Май 12, 2018, 10:18:06 pm »
Да аз попринцип съм от по бързо влюбчивите но и бързо ми минава

Stoyan879

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #10 -: Май 12, 2018, 10:26:55 pm »
Имал съм доста на брой връзки повече от 10 но всяка една от тях не издържа повече от 1 месец. Може ли в мен да е проблема

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7262
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #11 -: Май 12, 2018, 10:44:19 pm »
Имал съм доста на брой връзки повече от 10 но всяка една от тях не издържа повече от 1 месец. Може ли в мен да е проблема
Възможно е.Ти какво мислиш?Имаш  Венера/Нептун опозиция Луна.

Stoyan879

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #12 -: Май 12, 2018, 10:46:54 pm »
Мисля че след 1 месец чувствата в мен изстиват но все пак искам да остана с даденото момиче

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #13 -: Май 13, 2018, 08:53:48 pm »
Идеализираш/намечтаваш си + си взискателен/свръхизискващ.

Ретроградна Венера изпитва трудности да изразява любовта си, често, защото чувства, че не е получавала любов и съответно – няма зададен модел, който да следва. Опозицията с Луната, която вече ти посочиха, също не помага – отвътре си топъл и силно емоционален, но не го изразяваш адекватно навън. Това, което искаш и това, от което се нуждаеш, са две противоположни неща. //искам да си обясня тази опозиция. Любяща майка, може би дори твърде емоционална и обгрижваща, но по някаква причина е държана настрана от теб? Със сигурност нестандартна семейна среда и детство, разкажи повече по въпроса.

Нептун те прави романтичен, приказки, ромкомедии, поезия, музика, всякакво изкуство, и д е а л и з ъ м, идеализиране на любовта дори, любов заради самата любов. Идеята ти за любовта и любовния обект са пи-силни/красиви/опияняващи от всяка действителност.
Моят съвет е – компенсирай си желанието в изкуство, вярвам, че се занимаваш с такова под една или друга форма.

едит:
А това, че искаш да останеш, дори след дизилюзията е от козирога, който цени времето и ресурсите си и не му се иска никак да се е хабил напразно. Тъпо, но факт.
« Последна редакция: Май 13, 2018, 08:56:08 pm от art7ess »

Stoyan879

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #14 -: Май 14, 2018, 12:22:18 am »
Семейството ми е от патриархален тип по затворено майка ми е свръх амбициозна особенно към образование,тук леко се разминаваме защото аз съм свръх ехтровертен тип за мен образованието не е чак толкова важно.Обичам компании партита дори и това работя което не се харесва много на моите родители.А относно любовта наистина имам идеализирано мнение за любовта,но в живота ми преобладават времените отношения,хем ми е приятно нещо неангажиращо хем искам и любов.