Автор Тема: Бабини лекове  (Прочетена 157789 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Бабини лекове
« Отговор #270 -: Юни 06, 2016, 10:01:49 am »
abroad, ако желаеш, бих погледнала картата ти заради безсънието, което те мъчи.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Бабини лекове
« Отговор #271 -: Юни 06, 2016, 02:35:13 pm »
Аброуд, май е от много мислене твоето безсъние ;D Уран и Плутон са ти далеч от Луната още, обаче са нагазили Меркурий, разтоварвай си мозъка и по-лесно ще заспиваш  :)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Бабини лекове
« Отговор #272 -: Юни 06, 2016, 06:13:00 pm »
Аз успешно се приспивам с аромат на чаено дърво, много хора го смятат за неприятен и остър , но на мен ми действа освежаващо и релаксиращо.
Другото- хубав секс и/или нежна музика.
Не мога да заспя от глад, студ и много мислене.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Бабини лекове
« Отговор #273 -: Юни 06, 2016, 06:28:32 pm »
Аброуд, май е от много мислене твоето безсъние ;D Уран и Плутон са ти далеч от Луната още, обаче са нагазили Меркурий, разтоварвай си мозъка и по-лесно ще заспиваш  :)
Уран в кофти аспект с Мерка дава безсъние.

Откакто Мерка е в телец и тригон с моя Уран- голямото спане, дори гръмотевиците проспивам.

Когато тр Уран в риби беше в опозиция на моя Уран, моя мъж ми прати една пъстра памучна торбичка с ароматни треви от прованса, за да я държа до мен на възглавницата- много упойващ аромат, все едно спях на сено, купил я от езотеричен магазин в Сан Себастиан, заедно с един компакт диск с релаксираща музика. След 14г торбичката още е ароматна, като се раздвижи вътре съдържанието, но напоследък ползвам един турски парфюм, доста силен- Vip elegance- едно пръскане в ъгълчето на родопското одеало ми стига няколко дни да ме приспива.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Бабини лекове
« Отговор #274 -: Юни 06, 2016, 06:40:37 pm »
Уран в кофти аспект с Мерка дава безсъние.

Мда, щото Уран държи ума непрекъснато буден и го кара непрекъснато да мисли нещо  :)

Днеска бързах, но Аброуд и по натал си има нервен ум, а сега Уран и Плутон са ѝ задействали тао квадрата. Ще продължи доста време, трябва да му свикне на енергията и да се опита да е колкото се може по-спокойно, за да може да заспива, тоест никакво мислене преди лягане :)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Бабини лекове
« Отговор #275 -: Юни 17, 2016, 10:39:43 pm »
Дано помогне и на друг, за катаракта, сухо око, очи раздразнени от взиране в компютъра: В 150 гр преварена, хладка вода се слагат 30 гр мед и се разбърква до разтварянето на меда. Капва се в очите 3 пъти на ден по 2 капки. Това се прави 20 дена, после се почива 10.
Много зле си осветих очите с часове писане на лаптопа, само това ми помогна, приписват рецептат да е на  Ванга, моя позната каза че така си поддържа глаукомата да не се развивиа.

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Бабини лекове
« Отговор #276 -: Юни 23, 2016, 07:42:24 pm »
да, умът е нервен, психиката също, ако може за кратко време да се свърши огромен обем работа, а черните мисли благодарение на Сатурн са естествен спътник
ароматите идват малко слабички за целта

сега-засега ей това свърши работа, макар да има пропуски в тежките дни


trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Бабини лекове
« Отговор #277 -: Юни 30, 2016, 11:28:01 am »
От епилатора кожата на краката ми е на петна. Мазах ги с масло от ший, с бебешко мляко, с крем Здраве, еми не помагат. С какво мога да ги махна?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Бабини лекове
« Отговор #278 -: Юни 30, 2016, 11:31:06 am »
В какъв смисъл "на петна"? Раздразнена кожа?

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Бабини лекове
« Отговор #279 -: Юни 30, 2016, 11:32:30 am »
Пигментни петна.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Бабини лекове
« Отговор #280 -: Юни 30, 2016, 12:06:41 pm »
За да стане пигментно петно, първо трябва  да има раничка, нарушение на кожата, а не вярвам от едно скубане чак рани да се отворят.
Сигурна ли си, че не е от слънцето и си просто предразположена към тях?
Мажи силна слънцезащита, по- малко навън .
Ако си имала слънчево изгаряне миналото лято, може сега да е защитна реакция на кожата.
« Последна редакция: Юни 30, 2016, 12:11:17 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Бабини лекове
« Отговор #281 -: Юни 30, 2016, 12:13:29 pm »
Преди ги нямах, но тогава използвах кола маска. Откакто ги дърпам с епилатор се появиха. Миналото лято също ги имах. Ама и аз много се чопля.

Все си мисля, че като хвана тен, ще избледнеят.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Бабини лекове
« Отговор #282 -: Юни 30, 2016, 02:00:06 pm »
Значи са от чопленето, а слънцето влошава проблема, прави ги по- тъмни.
Лек срещу пигментацията няма, освен ако не е на хормонално ниво и се нормализира после.
По- матовите кожи са склонни, аз имам и по рождение, и от слънцето, и белези след изгаряне, порязване,пъпки и т.н., които с години стоят и личат. Зимата избледняват, лятото потъмняват и така.
Зависи от способността на кожата да се регенерира.
« Последна редакция: Юни 30, 2016, 02:02:07 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Бабини лекове
« Отговор #283 -: Юни 30, 2016, 03:50:38 pm »
След епилация не трябва на слънце
Природни избелващи-краставица, картоф
Аз лятото имам лунички и като правя разни салати и подобни, редовно се мажа с обелките
« Последна редакция: Юни 30, 2016, 04:35:54 pm от Papy »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Бабини лекове
« Отговор #284 -: Юни 30, 2016, 04:16:02 pm »
Да, Папи е права, никакво слънце след епилация или поне се мажи с по-висок фактор.

Малко слънце и веднага съм станала луничава, пигментни петна и нови бенки също ми излизат, на плаж с 50 фактор и никакво печене, след море се връщам толкова мъртво бяла, колкото съм отишла  :)

Ама на мен и мустаци от лунички ми се появяват, една година след морето бях като Хитър Петър ;D