Автор Тема: Видимото и невидимото  (Прочетена 35077 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #15 -: Април 19, 2015, 09:10:46 pm »
Ама сериозно ли всички сме 11-ки  ;D

да, всички вие имате на важно място 11 - без Рептил.

Уранче, благодаря :) - ти си от отбора на Рени и Тренди :)

Под важно място визирам - самата дата, ЖП или така наречените "кармични цифри", които се получават след определени математически операции.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #16 -: Април 19, 2015, 09:11:05 pm »
02.02.1969 16 часа и 15 мин

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #17 -: Април 19, 2015, 09:13:10 pm »
Хепи, ще разясниш ли тези спирки? :)

Защо го игнорира Рептил? :)

Happy58

  • Гост
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #18 -: Април 19, 2015, 09:21:48 pm »
Хепи, ще разясниш ли тези спирки? :)

Защо го игнорира Рептил? :)

Рептил няма 11 :)

ами аз съм ги описвала двете от тях - датата и ЖП.

Датата - това е наш талант един вид, носим си го от минал живот, познаваме го, но има още какво да се учи по него. Значи, хора, родени на 11/22/29 (с вариации естествено) знаят какво е интуиция (нали в момента за нея говорим), и в предишен живот са си имали работа с нея, но в този живот трябва да продължат да учат - какво представлява, как/кога/защо и т.н. се използва

ЖП - интуицията е нещо ново за тях, те сега я изучават

При датата и ЖП интуицията се дава с цел, човек да има някакъв вид помощ от вселената, защото задачите, които имат за вършене, не са леки и ако стъпнат накриво, поправителен няма.

Кармична 11 - тук е тежката артилерия - това са хора, които в продължение на много животи са работили с тази енергия, познават я много добре, и сега вече е дошло време да я използват за други цели. Тя не им е задача, а база, на която стъпват.

Естествено, 11 означава и много други неща, но тук си говорим за интуиция, затова визирам само нея.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #19 -: Април 19, 2015, 09:25:34 pm »
А номерологията може ли да ни разкрие какви сме били в миналия си живот,Хепи?  :) Аз преди да разбера,че съм 11-ка винаги ми е харесвало това число  :)

Happy58

  • Гост
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #20 -: Април 19, 2015, 09:26:08 pm »
И какво сега, нас неединайстките без интуиция ли ни остави  ::)
Имам си пък  :P

а ти защо си мислиш, че нямаш 11 :) - имаш си :)

между другото, 11 е засилена интуиция - тази, която не всеки притежава - това са сънища, предсказания, знаеш нещо, но не знаеш откъде го знаеш, това са видения и т.н. Не е лека вибрация в никакъв случай - иска се сила, за да работиш с нея в живота. Освен това, тя се дава на човек, но и се изисква от него. Така че, не е чак толкова голямо преимущество да я имаш :) тази 11-ка :)
« Последна редакция: Април 19, 2015, 09:33:02 pm от Happy58 »

Happy58

  • Гост
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #21 -: Април 19, 2015, 09:28:52 pm »
А номерологията може ли да ни разкрие какви сме били в миналия си живот,Хепи?  :) Аз преди да разбера,че съм 11-ка винаги ми е харесвало това число  :)

Това зависи от нумерологията. Тази, която примерно използва кабала може би да (поне аз така мисля), а тази, която използвам аз, ти дава сведение, какво от минал живот ще използваш в този - какви грехове ще плащаш, какви минали добри дела сега ще ти бъдат овъзмездени, какви таланти евентуално имаш (които ще са важни в този живот).

Но, примерно, била си иконом в Германия, мъж - това не, не може.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #22 -: Април 19, 2015, 09:41:40 pm »
 Аз съм с известни резерви към преражданията. Вярвам в "котката на Шрьодингер"  :012:

п.п. Все пак, имам известен страх от остри, режещи предмети и инструменти за мъчения, който пък.. :017: може да се е пръкнал от киното и книгите.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #23 -: Април 19, 2015, 09:42:50 pm »
Витцхе, явно по сметките нещо набавяш 11-ката. Аз съм боса в материята.

Преди много години ми попадна книга с арабска нумерология. От четеното в нея видях, че 11 и 22 не се сборували, защото били кралски числа. Нещо от сорта беше.
Имам приятелка родена на 22 число и я намирам за много интересна. Следила съм я, защото ми е било любопитно как при нея се изразява това. И сякаш, ако да е имала знания някакви, то добре ги прилага сега чрез помощ. Лекар е. С много интересна карта - интересна за мен.

Слънце и Меркурий в 29 градус в Дева, в точен съвпад с Иц. Луна в 6 дом в съвпад с Нептун - в Козирог. Асц Рак. Да не изброявам. Хирон на к12 и Юпитер на к8. Водните домове все заковани с планети на куспиди.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #24 -: Април 19, 2015, 09:46:31 pm »
Аз от дете вярвам в прераждането   :) ,винаги се отличавах от другите деца,търсех усамотението,някак си не ме разбираха,защото все бърборех за зодии някак си бях доста по-зряла за възрастта си,което ме притесняваше тогава.11 я свързвам със Справедливостта в Таро,а тя е доста тежка и кармична карта

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #25 -: Април 19, 2015, 09:51:05 pm »
И аз се усамотявах. Харесваха ми църквите и умиротворението, което усещах от тях, тогава, ако и да не бяха популярни.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #26 -: Април 19, 2015, 10:02:09 pm »
Датата ми се редуцира до 10/1, ама не знам това ЖП ли е, какво е…

Happy58

  • Гост
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #27 -: Април 19, 2015, 10:06:19 pm »
Да, 11 и 22 не се редуцират, но при мен както и да ги въртя 11 не мога да изкарам  :012:
Та чакам Хепи да каже, къде ми е скрита 11-та  :017:

Уич, при теб е скрита, кармична е - получава се от определени пресмятания, които не са известни в общоизвестната в нета нумерология. Знам, че звучи смешно, егоистично и т.н., но дамата, която преподава, точно този модул не желае да бъде разпространяван. И аз смятам да уважа това ѝ желание. Но пък нямам ограничение да предавам информацията, която този въпросен модул носи. :) Което и правя тук, в този форум.

Happy58

  • Гост
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #28 -: Април 19, 2015, 10:07:53 pm »
Датата ми се редуцира до 10/1, ама не знам това ЖП ли е, какво е…

Да, това е ЖП - жизнен път, така го наричат доста хора. А някои го наричат по друг начин.

Но в твоята нумерологична карта няма 11. Освен ако името ти не я съдържа - но това пък вече има съвсем друго значение и няма общо с интуицията.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #29 -: Април 19, 2015, 10:08:24 pm »
Предавай го, Хепи. :)