Автор Тема: Книга  (Прочетена 5435 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Книга
« Отговор #30 -: Ноември 16, 2018, 06:34:58 am »
Добрее писах на 2 астролога да направят елективнен хороскоп, единия не предлагал такива услуги, другия не отговаря. Препоръчайте моля такъв.
Сафо още нищо не се е случило,че да ходя на процедури и въобще нещо с външния вид,даже засега обратното,едва намирам време веждите да си оскубя. От 5 минаха вече 10 дни
Не са минали 2 седмици ,а и това ,че са ти обрасли веждите си е промяна на вида.........ами мисълта ми е не търсете кой знае какво събитие съдбовно,може да е нещо дребно,може при мъжа ти,нещо с пари

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Книга
« Отговор #31 -: Март 12, 2019, 01:02:20 pm »
Ето ме мен отново по същия въпрос. Така и не намерих кой да ми направи елективен хороскоп. Затова си поръчах прогресия,но понеже е компютърен анализ така и не ми казва какво аджеба се случва. Накратко така и не издадох сама книгата ,а на 4 март точно преди страта на ретро меркурии я пуснах на агенти. Дават ми 3 месеца за отговор, мисля след 25 март да пусна на още.Вчера обаче се свърза с мен една издателска къща с интерес към книгата ми и в последствие разбрах,че са измамници или по точно че имат порочни практики които са в ущърб на писателя. От начало така се зарадвах а после като видях за практиките им и направо се почувствах изкормена. Много неприятно. Повече отвсякога имам нужда от съвет и надежда, и все я търся в астрологията. Книгата ми се преведе и редактира на английски, сюжета е динамичен и засяга проблем който касае много жени по света,а именно изнасилванията. Вярвам,че книгата ми има потенциал,защото освен всичко предлага решения за проблема. Но имам нужда от малко кураж,от малко поглед в бъдещето. Моля ви погледнете пак, все пак мина много време от както пуснах темата и никой не стигна по далеч от март месец в прогнозите си. Ще кача моята карта а също ще кача карта на готовата книга в английски варянт, защото реално в момента я представям на английски в Англия и търся пазар тук, тази карта е с различна дата на раждане от картата която бях качила преди като рожденна на книгата, защото съответно превода и редакцията отнеха време и то цели 6м. Моля който има желание да даде някакво инфо,какво да очаквам и тази вяра коята имам,че нещата наистина ще се случат дали е основателна или напразна.

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Книга
« Отговор #32 -: Март 12, 2019, 01:03:02 pm »
ето и карата на книгата

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Книга
« Отговор #33 -: Март 13, 2019, 08:29:47 am »
В старите постове се обсъждаше твоята карта с асц близнаци или стрелец, сега гледам-везни, в крайна сметка кой ти е най-предполагаемият час на раждане? А картата на книгата как е построена?

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Книга
« Отговор #34 -: Март 13, 2019, 10:48:08 am »
Винаги съм ви давала тази карта, другите бяха мой предположения. Картата на книгата е построена по точен час в който съм получила редактирания вариант от редактора на анг копие. Реално него пращам на агентите. Преди разглеждате картата на бг варианта, но той в момента не се търгува. Иначе в първия пост има и неговата карта, той е по час на завършване на книгата.
« Последна редакция: Март 13, 2019, 10:50:16 am от eses »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Книга
« Отговор #35 -: Март 13, 2019, 08:12:12 pm »
Много зле разположен Меркурий за карта на книга.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Книга
« Отговор #36 -: Март 13, 2019, 09:13:24 pm »
Като се има предвид неяснотите с часа, най-общо да кажем така: юпитер е най-силната планета след марс, но е ретрограден, което по принцип ще рече да имаш търпение, за големите успехи ще трябва да гониш целите на малки крачки, но не се отказвай, имаш достатъчно стимули да успееш, щеше ми се мц да е в следващия знак, но така или иначе-не знаем, един силен ъглов марс може да произведе доста злини, така че може и да е близо до истината тази карта. Та гледай юпитер и се съобразявай с него, за да го използваш като трамплин, и в тая връзка анаретните градуси не са най-добрите. Също добрите мунданни положения слънце/юпитер, макар че наталното ти слънце изглежда доста самотно.

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Книга
« Отговор #37 -: Март 14, 2019, 12:05:18 pm »
Благодаря Папи, може ли да кажеш какво имаш предвид добри стимули за успех? След като пратих книгата на агенти се успокоих и заредих с търпение и измамниците ми разказаха играта, всичкото ми търпение се изпари и почнах да се сдухвам. От написването до сега минаха 6м, направих всичко което можах за нея, защото имах непоколебимо чувство и вяра  че книгата ще има успех. Мечтите ми даваха криле, до преди да се появят измамници те. Имам чувството че тоя мой Нептун в 2 дом само си прави шеги с мен. Наскоро прочетох че разположен там е най проблемен и че само вярата че всичко със материалното ми състояние е добре, е правилна, само дето почнах да я губя 😢. И последно, кажи ми някаква дата за евентуален напредък, имам нужда от дата, така поне до нея ще се чувствам обнадеждена. Благодаря ти за всичко.

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Книга
« Отговор #38 -: Март 14, 2019, 12:12:59 pm »
Много зле разположен Меркурий за карта на книга.
Честно казано не знам коя карта на книгата трябва да се гледа. Реално имам няколко дати, една на написването и, една на превод, една на редакция но с грешно поставени част в нея и последната която е финална за сега. Обаче ако се стигне до издаване с агент определено ще има още корекции, винаги има. Затова че може би най вярна е картата която съм сложила първо, а именно когато е написана на български, все пак тя е първоизточника на книгата.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Книга
« Отговор #39 -: Март 14, 2019, 10:58:59 pm »
...И последно, кажи ми някаква дата за евентуален напредък, имам нужда от дата, така поне до нея ще се чувствам обнадеждена. Благодаря ти за всичко.

Ами аз ти подсказах достатъчно, може и сама да намериш датите.
Виж сега, малко не мога да разбера как човек пише книга и се надява на успех, а допуска толкова правописни грешки. Някак си в моята глава един писател трябва да владее инструмента си ако не съвършено, то достатъчно добре. И това го казвам най-вече заради квадрат меркурий(стрелец)/сатурн-ти винаги знаеш всичко най-добре, ама знанията не са постигнати методично и изчерпателно, на настроения я караме, че и на вяра. Някакви хора ни лъжат, обаче умеем да преценяме кое е истината и т.н. Просто малко по-обективно и на малки крачки, потърси си ментор. И ако си писател по душа, като не става с първата книга, ще напишеш втора. На Стивън Кинг знаеш ли колко пъти са му отказвали

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Книга
« Отговор #40 -: Март 14, 2019, 11:47:34 pm »
Що така с лошо реши, незнам, все тая, щом питам значи не мога сама. Иначе щях да знам всичко, нали така  :72: мер/сат  ::)
Благодаря все пак

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Книга
« Отговор #41 -: Март 15, 2019, 08:54:21 am »
Ами в прав текст-най-лесното-транзитите на юпитер, сега предстои към слънцето