Автор Тема: ⠀  (Прочетена 8704 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Старата Астрология / Ураническата Астрология
« Отговор #15 -: Март 01, 2019, 02:40:58 pm »
wiserneuron,да разбирам ли,че планетите се гледат като сигнификатори само,а не като управители на домове?Но,да,имам приятели на високи позиции. :)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Старата Астрология / Ураническата Астрология
« Отговор #16 -: Март 01, 2019, 05:45:38 pm »
Интересна тема!

wiserneuron, може ли да помоля и за мен да погледнете?

Благодаря!

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Старата Астрология / Ураническата Астрология
« Отговор #17 -: Март 01, 2019, 08:59:45 pm »
wiserneuron, очаквам вашия анализ по картите, които постнах тази сутрин. По едната е много неясно и разпиляно. Може ли по нея повече за психичното здраве, любов. По другата карта също ми е много важен по-конкретен анализ спрямо възрастта. Благодаря!
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Старата Астрология
« Отговор #18 -: Март 01, 2019, 09:06:19 pm »
Karlovo:

VERTICAL POLARIZATION:
-------------------------
MC = UR  - Експлозивен характер, рязко вземане на решения. Нетърпеливост към правила, закони и ограничения.
SA = KR - Раздяла с бащата, загуби или ограничения свързани с власт имащите. Тази комбинация има много широк спектър.
SA = HA - Меланхолия, тъжно настроение, бедност и трудно намиране на работа, сериозни ограничения.
-------------------------
SA = UR / HA - Лични и внезапни трудности "да те сложат на тъмно", "загасяне на лампата и губене на посоката"
HA = AS / SA - Да си заедно с тъжни, нещастни и ограничени хора
MC = KR / UR - Зареден с енергия, диктаторски маниери, обект на контрол спрямо властта
UR = SN / MC - Внезапни връзки, действия и емоции
SA = JU / KR - Да изгубиш лидерство, падение
KR = VE / SA - Нарушена хармония свързана с властта, предаване на правата на някой друг. Ограничение наложено от закона.

HORIZONTAL POLARIZATION:
-------------------------
SN = MC
AS = MA
JU = MA
-------------------------
AS = ZE / MA
MA = VE / AS
JU = AR / MA
MA = VE / JU
SN = ZE / MC
MC = NN / SN
-------------------------

Нежни, обичливи приятели, жени. Ще допълня тълкуванията по-късно...

Само в подчертаното има нещо вярно. Всичко друго ми е странно, непълно. Не съм аз, приятелка.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Старата Астрология
« Отговор #19 -: Март 01, 2019, 09:31:42 pm »
Аз приветствам всичко ново,нестандартно,не доказано..........Дори Айнщайн с неговата теория на относителността е бил усмиван от велики учени умове.

Всичко разбирм, но когато не съм изучила до основи това, което има досега, за мен няма реален път напред. Вярвам и че има хора, които търсят единствено слава. Когато искаш да помагаш го правиш както трябва. С много труд и усилия изучаваш първите стъпки, а не на парчета. Така на парчета има много по-точно описание в египетските терми.
« Последна редакция: Март 01, 2019, 09:42:30 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Старата Астрология
« Отговор #20 -: Март 01, 2019, 09:57:50 pm »
Ъпдейтнах поста с отговора за първата натална карта. Ето и втората:


Личност:
-------------------------
PL = NE - Личност, която се променя и това не се забелязва отвън.
MO = AR - Жена в чужбина, или на висока позиция в държавата.
-------------------------
NE = MC / PL - Мистериозен, променящ се човек
MO = KR / AR - Независима, авторитетна позиция, административно лице, брей  :clap:
AR = UR / MO - Впечатлява, възхищава се доста често, нестандартна деликатна личност  :72:
-------------------------

Проявление:
-------------------------
MC = VU - Доописвам...
MO = AR
-------------------------
MC = AD / VU
VU = NN / MC
MO = KR / AR
AR = UR / MO
-------------------------

Това е картата за 1.10.1960г, така ли? Даа, определено има ужасно много попадения. Това е майка ми. Само да допълня, че изобщо не е деликатна личност, точно обратното. Не е административно лице, но има опит.
« Последна редакция: Март 02, 2019, 12:51:55 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Старата Астрология
« Отговор #21 -: Март 01, 2019, 10:02:47 pm »
Karlovo:

Личност, това което не се вижда с просто око:
Свободолюбив характер, който не може да търпи дълго време и иска всичко "тук и сега". Импулсивен е и претърпява загуби заради правителството/властта/авторитета, които не си спазват обещанията, внезапно го ограничават - това може да са глоби или съдебни дела. Ограничава си познанствата на сила, което го прави тъжен, депресиран, има диктаторски и заповеднически маниери. Успеха му в обществото като лидер е ограничен, спъван, неуспешен като авторитет. Този е много принципен човек, който дори си ограничава чувствата и емоциите за да успее на обществено ниво.

Взаимоотношение и влечение, проявление:
Търси сродни души, борец е и не отстъпва, гони успехи в работата и парите. Срещу другите понякога е войнствен, използва огън, като военен. Физически желан при който успеха му е свързан с работа със земята, вероятно и обработка на земята, ниви, полета, от там му идват парите и щастието. Но държавник трудно ще стане, води щастлив интимен живот и има приятели, отборен играч е и иска да се обедини с другите по дух. Има доста приятели жени в обкръжението си.

Не, тук не отговаря за Взаимоотношение и влечение, проявление. И без това часът е ректифициран от мен. Но за майка ми също аз съм го ректифицирала с помощта на пренатална сезигия и отговаря, както и за един друг мой приятел. Възможно ли е още една карта, за да затвърдя вярата си?
« Последна редакция: Март 01, 2019, 10:17:53 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Старата Астрология
« Отговор #22 -: Март 01, 2019, 10:10:23 pm »
Да, нека да тестваме. :)

Страх ме е за моята, ще дам друга.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Старата Астрология
« Отговор #23 -: Март 01, 2019, 10:16:14 pm »
@ряпатакоренявеенабялатрева

Това някакъв бъзик ли е?
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Старата Астрология
« Отговор #24 -: Март 01, 2019, 10:20:56 pm »
не точно, но не е към вас :) днес в работа страшно много се натоварих и... трудно си подреждам мислите.

Време е за релакс!  :)
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Старата Астрология / Ураническата Астрология
« Отговор #25 -: Март 01, 2019, 11:00:37 pm »
Да, разбира се, нека да тестваме до колко изчисленията отговарят на реалността. В следващите постове ще опиша цялата процедура, която в основата си е елементарна. Не знам конкретно поради каква причнина, но работи и досега сметките не са грешали.

.......

Часът не ми е точен, варира............
« Последна редакция: Март 01, 2019, 11:28:38 pm от romantica »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Старата Астрология / Ураническата Астрология
« Отговор #26 -: Март 01, 2019, 11:27:40 pm »
Благодаря за отделеното време!

Има попадения! Звучи позитивно и това е супер! Но до момента на приятели не съм случила... :)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Старата Астрология / Ураническата Астрология
« Отговор #27 -: Март 01, 2019, 11:39:22 pm »
Няма нужда. Благодаря ви! И аз сънувам и почти всичко е вярно! Има ли го в моята карта?
« Последна редакция: Март 02, 2019, 01:34:02 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Старата Астрология / Ураническата Астрология
« Отговор #28 -: Март 01, 2019, 11:45:26 pm »
Аз бих сметнала сама, но не ме влече новото толкова, колкото старото. Бих ви разгледала картата по традиционния начин, за да върна жестът за труда. Ако имате желание?
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Старата Астрология / Ураническата Астрология
« Отговор #29 -: Март 02, 2019, 01:09:55 am »
Нямам думи, всичко е така.
Благодаря отново и ще върна жеста!  :38:
« Последна редакция: Март 02, 2019, 01:26:50 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг