Автор Тема: Пълнолуние 4-ти ноември 2017г  (Прочетена 6706 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Пълнолуние 4-ти ноември 2017г
« -: Октомври 18, 2017, 08:39:32 pm »
Пълнолуние на 11* в знака Телец

При мен попада в 9-ти дом и в опозиция с Марс У3, 8 и Нептун У7

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние 4-ти ноември 2017г
« Отговор #1 -: Октомври 19, 2017, 03:49:26 pm »
Хайде още една точна лунация върху Венерата в 7д, с транзитна Венера върху АЦ  :85: вече им претръпнах. След като СЗ ми беше върху У7, какво друго да очаквам тази година.

При детето е точно върху МЦ, а тр. СЛВ му е върху АЦ и в точна опозиция на Нептун У8. Тоест, тр ЮЛВ съвпада с У8. Неприятното е, че точно тогава му се налага да пътува и 2 дни ще се притеснявам, защото при мен Венера е У12 и 8, а пълнолунието съвпада с наталната ми Венера. Ако в картата на детето нямаше такива точни аспекти, щях да се замисля, че нещо любовно ме чака.

А пък следващото новолуние на 18 ноември ми е върху Уран У4, докато транзитната Венера ми е в опозиция на наталната. Въобще, имам чувството, че тази зима лунациите ми обикалят конкретни планети, докато междувременно си карам Сатурн квадрат Сатурн и Слънце, Уран върху Луната и някои квадрати по дирекции. Цирк!!!!
« Последна редакция: Октомври 19, 2017, 03:57:41 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 4-ти ноември 2017г
« Отговор #2 -: Октомври 20, 2017, 12:48:48 am »
При детето е точно върху МЦ, а тр. СЛВ му е върху АЦ и в точна опозиция на Нептун У8. Тоест, тр ЮЛВ съвпада с У8. Неприятното е, че точно тогава му се налага да пътува и 2 дни ще се притеснявам, защото при мен Венера е У12 и 8, а пълнолунието съвпада с наталната ми Венера. Ако в картата на детето нямаше такива точни аспекти, щях да се замисля, че нещо любовно ме чака.
Ами ти пак може да си отработиш лунацията любовно, за детето няма какво да се притесняваш- тр Юпитер ще го подкрепя със секстил към Венера У3, У10 в 1д.
С детето ти имаме съвпад на оси- негов АС съвпада с моя антивертекс в 12д, а моя Уран в 12д съвпада с неговия ЮЛВ

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълнолуние 4-ти ноември 2017г
« Отговор #3 -: Октомври 20, 2017, 04:14:24 pm »
При мен на пръв прочит е в тригон с Меркурий на К11 и в секстил с К5 :)
Над силата е само умението да я владеем!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Пълнолуние 4-ти ноември 2017г
« Отговор #4 -: Октомври 21, 2017, 08:59:56 pm »
Това ми се пада в 11-ти дом, в секстил с Луната.
Ден преди това имам отдавна планирана среща с двете ми най- добри приятелки, ден само за нас.
Направо ще е сбъдната мечта..
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Пълнолуние 4-ти ноември 2017г
« Отговор #5 -: Октомври 23, 2017, 09:54:09 am »
При мен Лунацията е в партилен съвпад с Марс в 9 дом, управител на 9 дом като активира наталните тригон/секстил към нодалната ос.
Луната ще бъде и на 4* от натален Сатурн, управител на 6 и 7 дом.

Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 4-ти ноември 2017г
« Отговор #6 -: Октомври 28, 2017, 11:56:23 pm »
При мен е в партилна опозиция/съвпад с Уран. Очаквам контакт с извънземни.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Пълнолуние 4-ти ноември 2017г
« Отговор #7 -: Октомври 29, 2017, 12:50:25 am »
Почети, точен до секунди точен квадрат към наталното Слънце в 10-ти, опозиция Плутон в 6-ти. В радикса Луната е упр на 4-ти и се намира в 12-ти. Ако имам важно събитие, скоро ще споделя. Имам предположение, как може да се прояви, но едва ли ще е само едно. Очаквам и положителни, и отрицателни такива. По натал нямам връзка м/у Слънце и Луна, но пълнолунието е в същия дом, както и при моята Луна(но в следващия знак). Транзит на нейния диспозитор, Венера е същите градуси(Везни, 6д), почети до секунда с натален Уран(Стрелец, 8д). По натал Венера и Уран са в съвпад, разлика 1,5 гр.
« Последна редакция: Октомври 29, 2017, 12:53:56 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние 4-ти ноември 2017г
« Отговор #8 -: Октомври 30, 2017, 09:02:22 am »
В Д 12,активира натални възли тригон/секстил.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 4-ти ноември 2017г
« Отговор #9 -: Октомври 30, 2017, 02:54:50 pm »
11 ноября 2017 года в 18:27 мск.вр. – срединная точка между затмениями Солнечным 21.08.2017 и Лунным 31.01.2018, в 20-м градусе Скорпиона.
Олег Залутин

Това е полезна и вълнуваща информация, върху която  може да се разсъждава ? Последна четвърт.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 4-ти ноември 2017г
« Отговор #10 -: Октомври 30, 2017, 08:41:05 pm »
Да не би да са гледали датата – да се пада по средата между двете затъмнения?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Пълнолуние 4-ти ноември 2017г
« Отговор #11 -: Ноември 05, 2017, 07:28:44 am »
Пълнолудието при мен е в 9-ти дом, пуска тригон към АСЦ и Венера и секстил с Марс.
Изненадващо снощи се засякох с приятелка, която не съм виждала отдавна и дори успяхме да поседнем в столично заведение и наистина прекарахме чудесно. Виждаме се рядко поради натовареното ни ежедневие и тази среща вчера беше страхотна изненада за мен. Въпросната ми приятелка също така ми беше и състудентка.  :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние 4-ти ноември 2017г
« Отговор #12 -: Ноември 05, 2017, 07:12:59 pm »
Хайде още една точна лунация върху Венерата в 7д, с транзитна Венера върху АЦ  :85: вече им претръпнах. След като СЗ ми беше върху У7, какво друго да очаквам тази година.

При детето е точно върху МЦ, а тр. СЛВ му е върху АЦ и в точна опозиция на Нептун У8. Тоест, тр ЮЛВ съвпада с У8. Неприятното е, че точно тогава му се налага да пътува и 2 дни ще се притеснявам, защото при мен Венера е У12 и 8, а пълнолунието съвпада с наталната ми Венера. Ако в картата на детето нямаше такива точни аспекти, щях да се замисля, че нещо любовно ме чака.

А пък следващото новолуние на 18 ноември ми е върху Уран У4, докато транзитната Венера ми е в опозиция на наталната. Въобще, имам чувството, че тази зима лунациите ми обикалят конкретни планети, докато междувременно си карам Сатурн квадрат Сатурн и Слънце, Уран върху Луната и някои квадрати по дирекции. Цирк!!!!

Тъй, да рапортувам:
Както неведнъж съм казвала, а някои може и да са ми обърнали внимание, Венера ми е финансова планета. Първо, катастрофирах (и трябва да оправя колата, докато ми изплатят обезщетението след месец, защото колата ми трябва). Понеже Венера ми е У1, предполагам също участва по някакъв начин, заедно с Уран, който ми е на ДЦ, а транзитна Венера върху АЦ - в падането на щора в офиса върху главата ми  :D имах си 2 дни цицина, че и още ме боли. Като капак, телефонът ми се развали и утре ще трябва да купувам нов.
А при детето - тригон на Сатурн, но не знам защо при тригон стана - прибра се със счупено кутре. Да ни е честито :))) поне е само това!
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Пълнолуние 4-ти ноември 2017г
« Отговор #13 -: Ноември 07, 2017, 11:21:04 pm »
Почети, точен до секунди точен квадрат към наталното Слънце в 10-ти, опозиция Плутон в 6-ти. В радикса Луната е упр на 4-ти и се намира в 12-ти. Ако имам важно събитие, скоро ще споделя. Имам предположение, как може да се прояви, но едва ли ще е само едно. Очаквам и положителни, и отрицателни такива. По натал нямам връзка м/у Слънце и Луна, но пълнолунието е в същия дом, както и при моята Луна(но в следващия знак). Транзит на нейния диспозитор, Венера е същите градуси(Везни, 6д), почети до секунда с натален Уран(Стрелец, 8д). По натал Венера и Уран са в съвпад, разлика 1,5 гр.
Счупих пломба точно на пълнолунието,  доста голяма дупка стана. Последно не бях доволна от зъболекарката и сега търся друг, понеже зъбите са ми слабо място. Пълнолуние квадрат слънце, което по натал квадратира Плутон в 6-ти, а пълнолунието е в опозиция на Плутон. Който е управител на 7-ми.
« Последна редакция: Ноември 07, 2017, 11:39:23 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Пълнолуние 4-ти ноември 2017г
« Отговор #14 -: Ноември 08, 2017, 02:36:06 pm »
Пълнолунието ми беше във 2 дом в опозиция на Сатурн У12 в 8 дом - развали ми се мп3 плеъра, който ми бяха подарили преди време.  :(