Автор Тема: Годишни подредби  (Прочетена 69094 пъти)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Годишни подредби
« Отговор #75 -: Февруари 21, 2016, 11:23:39 am »
И аз мислех, че Таро-то предсказва за по-кратък период от време. Но за моя огромна изненада неща, предсказани ми с общо гледане на Таро преди няколко години (!!!) и за които и през ум не ми е минавало, че ще се случат, ми се случват сега. Става въпрос за големи събития, които ако изобщо се случват, се случват 1-2 пъти в живота, не за събития с редовна повтаряемост или звучащи отнесено и даващи поле за тълкуване.
« Последна редакция: Февруари 21, 2016, 11:26:13 am от Bobolina »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Годишни подредби
« Отговор #76 -: Февруари 21, 2016, 11:59:44 am »
Аз си изтеглих една подредба за следващите 6 месеца. Гледах едно видео , където момичето казваше, че енергията на картите не може да се предскаже за 1 година напред. Един вид е по -удачно да теглим карти за по- кратък период от време.

Март  светът

Април  Кралица чаши

Май     Асо жезли

Юни     Рицар чаши

Юли     2 мечове

Август  Рицар пентакли

Ще се радвам на коментари.  :)

Флора, като цяло по картите мисля, че ти предстои отваряне на нова страница в твоя живот. Това до някъде ще те потопи в свят на емоции и мечти, но в един момент разумът ще надделее и в резултат на това действията ти ще донесат сигурен и бавен напредък.
Не е изключено това да е съпътствано и от любовни обяснения. А може точно любовта да те тласне да действаш.

 :-*
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Годишни подредби
« Отговор #77 -: Февруари 21, 2016, 12:27:44 pm »
Цитат
Флора, като цяло по картите мисля, че ти предстои отваряне на нова страница в твоя живот. Това до някъде ще те потопи в свят на емоции и мечти, но в един момент разумът ще надделее и в резултат на това действията ти ще донесат сигурен и бавен напредък.
Не е изключено това да е съпътствано и от любовни обяснения. А може точно любовта да те тласне да действаш.

Скорпи, мерси.  :58: :-*  И аз  мисля, че е  така. Първо, от април навлизам в нов жизнен цикъл. До рд то ми  съм в лична година 9. След това започвам с новото броене. И Happy  ми беше споменала за този период, че ще е е доста по различен от досегашните 9 години (и дано) !  :012:. За любовта си права. Тази година ми се очертава от звездите да е доста любоФФна  :012:, поне на първо четене. Човек, който доста разбира от астрология потвърди това, като май нещата ще станат по -сриозно към лятото, а началото може би и да е през пролетта.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Годишни подредби
« Отговор #78 -: Февруари 22, 2016, 04:22:18 pm »
Аз си изтеглих една подредба за следващите 6 месеца. Гледах едно видео , където момичето казваше, че енергията на картите не може да се предскаже за 1 година напред. Един вид е по -удачно да теглим карти за по- кратък период от време.

Март  светът

Април  Кралица чаши

Май     Асо жезли

Юни     Рицар чаши

Юли     2 мечове

Август  Рицар пентакли

Ще се радвам на коментари.  :)

Март - може да приключиш някакъв проект или да се представиш пред публика. Ще искаш да покажеш знанията си, особено натрупаните в последните месеци, година.

Април - ще искаш да си нечия кралица, но и самата ти ще си чувствена, с желание да твориш, да обгрижваш другите. На моите карти има два гълъба в кошничка пред кралицата - много любовно. Но и може да получиш вест, която да те разчувства.

Май - продължаваме с творческата и креативна енергия. Ако в предходен месец са ти дошли въдхновени идеи, си имала муза, но е било скрито в теб, то през май ще имаш повече хъс и самочувствие да дадеш форма на идеите си. Ще си енергична, вдъхновена, с жажда да усещаш аромата на живота.

Юни - ще чакаме някой да ти поднесе своите чувства, любов. Някой по-чувствен мъж, идеалист, романтик. Който е отделил време да те наблюдава. Може да е притеснителен, не му търси кусури, ако чувства повече, а показва по-малко.  :08: Страхува се да не бъде наранен. Може да е постъпил прекалено емоционално, романтично, идеалистично в предходни отношения. И сега да е внимателен как заявява своите чувства.

Юли - ух, след толкоз хубави карти и в началото на лятото да ти е дилемско, раздвоено, да се чудиш какво да правиш. Ще си нерешителна и това може да те кара да се чувстваш сякаш си в застой. Но причината ще е по-скоро, че не знаеш какво решение да вземеш. Може да си предизвикана от някой, нещо.

Август - В крайна сметка ще заложиш на сигурността. Август ще си практична и ще мислиш за бъдещето. Каквото предприемеш, ще е с идея да ти носи дълго време облаги, да има развитие, надграждане.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Годишни подредби
« Отговор #79 -: Февруари 22, 2016, 07:20:31 pm »
Отново да помоля Емма и Делфи за годишни, но като ви връхлети вдъхновението.  :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Годишни подредби
« Отговор #80 -: Февруари 22, 2016, 10:56:23 pm »
Емче  :-* :58: Благодаря много  :). Много точно, както винаги. Ще дам през септември  обратна връзка.  :29:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Годишни подредби
« Отговор #81 -: Юли 18, 2016, 01:38:50 pm »
Здравейте, имам въпрос относно годишната подредба. Може ли да тегля карти по всяко време на календарната година, или само в началото на всяка такава(януари). Ако е възможно, как би било по удачно да се тълкува :за месеците , които са отминали и тези които предстоят от календарната година или за 12 месеца напред(т.е. и месеците от следващата календарна година)
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Годишни подредби
« Отговор #82 -: Юли 18, 2016, 03:25:51 pm »
Ако скоро имаш рожден ден, може от рождения ден до следващ. А може и да си ги нарочиш за месеци.
Направи според усещанията си.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Годишни подредби
« Отговор #83 -: Юли 18, 2016, 03:43:30 pm »
Благодаря  :). Аз сега започвам да разучавам Таро, въпреки че от години имам 2 колоди,които стоят в шкафа, но явно е дошло и тяхното време. Предпочитам Таро Друиди и Уика, т.к ми допадат картините му-самите карти носят емоция с изображенията върху тях. Ще ви чета със сигурност и ще уча от вас  ;) :-*
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Годишни подредби
« Отговор #84 -: Юли 18, 2016, 03:46:23 pm »
Може да се включваш в тегленето на подредби. Ще се учим взаимно.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Годишни подредби
« Отговор #85 -: Юли 18, 2016, 03:57:24 pm »
Благодаря  :). Имаш предвид да качвам изтеглени от мен карти, в съответните теми , с опит за тълкуване, както и дискутиране във връзка с ваши тегления  :08:
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Годишни подредби
« Отговор #86 -: Юли 18, 2016, 11:59:58 pm »
Точно това имам предвид. Да не се свениш да участваш с мнения и подредби.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Годишни подредби
« Отговор #87 -: Август 01, 2016, 09:53:42 pm »
Емс, нашите годишни подредби .... да не са се загубили някъде по пътя  :-* - тя годината преполови, ама си я търся ... като наследство  :57: :57:

Шегата настрана ... ще ни зарадваш ли? Или поне мен  ;)

Happy58

  • Гост
Re: Годишни подредби
« Отговор #88 -: Август 02, 2016, 09:09:02 am »
Чрез нахалство към прогрес.
Ако някой на мен ми държи такъв тон моментално ще го отсвиря.  :57:

Поста е към Ема, не към теб. Позволяваш си повече от нормалното.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Годишни подредби
« Отговор #89 -: Август 02, 2016, 09:48:00 am »
Аз не съм от сръдливите.  :08:

Още повече, че съм разсеяна и съм забравила.
Ще ти направя подредба, Хепи. С удоволствие.  :08: :58: :38:

Стар, ако живееш в моя дом и с моите домашни, ще си перманентно сърдита.  :012: Част от тях нямат цедка на устата.  :D
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.