Автор Тема: Годишни подредби  (Прочетена 69131 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Годишни подредби
« Отговор #45 -: Януари 14, 2016, 02:33:07 pm »
Хепи, това е Артурово.


А това Дзен.

Избери си.  :-*

Дзен ми харесва повече като картинки - все пак имам Девишки стелиум :)

Happy58

  • Гост
Re: Годишни подредби
« Отговор #46 -: Януари 14, 2016, 02:34:17 pm »
А аз ще дръпна карти на Боболина. Не смея да си поискам от Делф едно фалшиво таро. Ако случайно намериш време, аз не бързам, може и през февруари.  :012:

това означава ли, че останалите сме ощетени от твоите виждания? На мен ми харесва да имам различни гледни точки :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Годишни подредби
« Отговор #47 -: Януари 14, 2016, 02:35:54 pm »
 :38:

Тогава и аз ще изтегля на пожелалите.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Годишни подредби
« Отговор #48 -: Януари 14, 2016, 02:37:49 pm »
:38:

Тогава и аз ще изтегля на пожелалите.  :08:

Емс, аз досега си мислех, че просто ти и момичетата нямате свободно време ..... но днес реших да се "обадя" за всеки случай :)

Хайде, момичета, дайте свобода на интуициите си  :-* :-* - освободете ги тези 5-ци (и производни) и 11-ки

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Годишни подредби
« Отговор #49 -: Януари 14, 2016, 02:46:21 pm »
:38:

Тогава и аз ще изтегля на пожелалите.  :08:

И аз, и аз.  :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Годишни подредби
« Отговор #50 -: Януари 14, 2016, 02:49:50 pm »
Хепи, това е Артурово.
Избери си.  :-*
След като ги видях се спирам на Артуровите  :)

Happy58

  • Гост
Re: Годишни подредби
« Отговор #51 -: Януари 14, 2016, 02:51:14 pm »
Аз ще си поръчам на таро страничка :38:
Ще се възползвам да сложа и тук линк на нова страничка на Емс :-*

https://www.facebook.com/KartiteNaEmma/?fref=ts


 :08: :08: :08: :08: Браво :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Годишни подредби
« Отговор #52 -: Януари 14, 2016, 02:52:14 pm »
И аз, и аз.  :012:
чакам си реда- след Уранчето бях аз на опашката  :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Годишни подредби
« Отговор #53 -: Януари 14, 2016, 04:42:39 pm »
Емс, аз досега си мислех, че просто ти и момичетата нямате свободно време ..... но днес реших да се "обадя" за всеки случай :)

Хайде, момичета, дайте свобода на интуициите си  :-* :-* - освободете ги тези 5-ци (и производни) и 11-ки

Аз нали съм много зле със себеизявата, та чак талисманчето ми е глашатай.  :012:
Аз си чакам някой да си поиска. И с моите мисли да не се натрапвам или пресичам желанията на другите теглещи с прекомерна изява в темите... Сложно е.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Годишни подредби
« Отговор #54 -: Януари 14, 2016, 06:37:21 pm »
Аз нямам време  :57:  7-цата ме напуска и работата ме е обсебила. Май започвам да загубвам усета си към Таро, което ме принуждава да оставям картите. Просто материалното надделява напоследък.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Годишни подредби
« Отговор #55 -: Януари 14, 2016, 07:25:41 pm »
Годишна за Акрукс:

1 дом - дама меч
Поведението ти ще бъде дистанцирано откъм емоции, разумно - останалите ще виждат заплаха в теб, защото няма да има пречка, която да не може да преодолееш. Ще проявяваш твърде много критичност в обкръжението ти. Но това има и един минус - ще се чувстваш на моменти доста самотна.

2 дом - 8 чаши
Във финансов план ще имаш нов източник на доходи. 8ч говори, че обръщаш гръб на досегашния начин на действие и поемаш към нови хоризонти. Другата ми идея - да харчиш пари за хоби/ начинание.

3 дом - паж пентакли
Обучение? Но понеже този паж е и нещо, което ти се случва за първи път, казвам че може да има изненади по третодомните дела.
През годината близките ще имат огромна нужда от теб и ти ще  ги обгрижваш.

4 дом - 10 пентакли
Укрепване на семейни връзки; сигурност и стабилност; може да се наложи да се грижиш за родител. От друга страна и получаване на наследство не е изключено.

5 дом - отшелника
Предвид и дамата меч на първа, през годината няма да си никак любвеобвилна.
В един момент може да почувстваш, че децата се отдалечават от теб - вероятно заради обучение.

6 дом - 7 чаши
Хм, много възможности, и трудно вземане на решение. Или надомна работа? И предпазливост при изкушаващи предложения за работа.

7 дом - 6 чаши
Половинката често пъти ще ти прави изненади - я подаръци, я цветя.
В отношенията ви не виждам някаква промяна; нещата ще се развиват, както до сега. В разговорите ви често ще се връщате към миналото.

8 дом - дама пентакли
Пак се връщам към втори дом и заедно с тази дама си мисля, че през годината често ще даваш заеми. Разумно ще разпределяш парите си и това ще спомогне за натрупване на спестявания.
Възможно ли е да започнеш собствен бизнес?

9 дом - силата
Някой ще иска да заминеш за чужбина, но твоето желание е друго? Тук може да има събития по линия роднини  на партньора - едната страна може да прави опити да опитоми другата. Да има някакво намерение, но бавно, бавно и внимателно да го осъществява.

10 дом - жрицата
В комуникацията си с авторитети бъди максимално сдържана и разумна. Ще има неизвестни за теб неща, затова казвам да внимаваш.

11 дом -4 пентакли
През годината ще осъществиш всичките си планове. 4п - пак казвам, че ще спестяваш.
Може да се вкопчиш в някое приятелство.

12 дом - императрицата
Въпреки всичко, ще получаваш необходимото за теб внимание.
Като допълнение към императрицата - черпи сили от природата и дейности свързани със земята.
« Последна редакция: Януари 15, 2016, 09:43:59 pm от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Годишни подредби
« Отговор #56 -: Януари 14, 2016, 09:35:50 pm »
Ами 8 дом-дама пентакли -мадам Помпадур, историята на една куртизанка,  или просто секс за пари :D

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Годишни подредби
« Отговор #57 -: Януари 14, 2016, 11:31:36 pm »
Ето годишната подредба за Акрукс.

1.  10 пентакли - стабилно се изразяваш и си материално ориентирана тази година. Може да имаш придобивки и то сериозни. Освен това ще се чувстваш спокойна с това, което имаш.
2.  Глупак - може да ти се иска да пилееш с широка ръка, да не се замисляш много за парите, но също се пази да не се подведеш и някой да злоупотреби с теб.
3.  Асо пентакли - Ако имааша проблеми в близкото си обкръжение или с брат/сестра, всичко ще се изясни и оправи. Ако нещата ти там са ок, така и ще продължават са бъдат.
4.  Вселената - Възможно е да имаш планове за семейството и къщата си, нещо ново, което да осъществиш. Възможно е и да пътуваш зад граница със/при семейството си.
5.  Смърт - Е тук ще имам обрати. Стари неща си отиват, отстъпват място на нови. Като при всяка смърт боли, но е за добро. Може стара любов да се завърне, а може отношенията с настоящия партньор да се поставят на съвсем нова основа. Или твоето отношение към любовта да претърпи коренна промяна.
6.  4 чаши - уморена си от работата си, то ежедневието си, отегчаваш се от нещо, нещо ти е досадно, но го вършиш или търпиш някого край себе си.
7.  4 мечове - може да има неприятни изненади от другите, малки началници или колеги, зависи как гледаш на 7 дом. Аз лично бих казала преки ръководители и някакви длъжностни лица. Може да преживееш по-емоционално някакъв конфликт и да се оттеглиш за известно време.
8.  Рицар мечове - тук ми се струва, че може да получиш предложение за интимност по един открит и директен начин.
9.  Отшелник - да не започнеш някаква практика - медитация, йога? Нещо, което да вършиш в усамотение и да ти носи духовна наслада.
10. Висша жрица - в кариерата си и в общуването с висшето началство и всякакви представителни особи ще контактуваш осланяйки се най-вече на интуицията си и вътрешното си усещане за ситуациите, в които попадаш.
11. Жрец - ще имаш стабилни приятели и сериозно занимание като хоби. Ще можеш да разчиташ на солидна подкрепа, ако ти се наложи.
12. Умереност - ще намериш равновесие в себе си, може би ще получиш удовлетворение, възмездие, от което вътрешно ще се почувстваш реабилитирана.

« Последна редакция: Януари 20, 2016, 10:11:36 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Годишни подредби
« Отговор #58 -: Януари 16, 2016, 10:24:05 am »
За Хепи:  :38:

1 дом - крал пентакли
2 дом - рицар чаши
3 дом - магът
4 дом - 8 пентакли
5 дом - слънцето
6 дом - 8 меча
7 дом - 2 чаши
8 дом - страшният съд
9 дом - асо жезли
10 дом - кулата
11 дом - 9 меча
12 дом - жрецът

Хепи, интересна година се очертава при теб.
Започвам с това, че ще си много загрижена за всеки индивид на планетата Земя.  ;D Ще бъдеш подкрепа и опора на всеки.
Парите си ще харчиш под въздействие на емоциите.(внимавай, че емоциите са наж с две остриета) Да попитам имаш ли шофьорска книжка? Защото си мисля, че предстои да влагаш пари за курс.
Вкъщи има вероятност за ремонт или да направиш промяна/ ремонт, но нещо което ти умееш/да използваш някой твой талант. Използвах колодата на Друиди и Уика и там картата я свързвам и със занимания със сладкарство.
И следва най-хубавата част - ще срещнеш някого, с когото ще си много щастлива. Ще създадеш връзка, от която ще черпиш щастие и хармония.
Най-лошото оставих за финал. А то ще е свързано с работата ти - ще имаш неприятни изненади на работния фронт. Може уволнение/ напускане или фалиране на предприятието, в което работиш. (офф, дано греша) И ако това се случи може да се ориентираш към чужбина.
Но въпреки обстоятелствата ще се справиш! Подкрепата на важен за теб човек или семейството ти ще ти дава сили.

 :-*
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Годишни подредби
« Отговор #59 -: Януари 16, 2016, 12:42:45 pm »
Годишна за Акрукс:

1 дом - дама меч
Поведението ти ще бъде дистанцирано откъм емоции, разумно - останалите ще виждат заплаха в теб, защото няма да има пречка, която да не може да преодолееш. Ще проявяваш твърде много критичност в обкръжението ти. Но това има и един минус - ще се чувстваш на моменти доста самотна.

2 дом - 8 чаши
Във финансов план ще имаш нов източник на доходи. 8ч говори, че обръщаш гръб на досегашния начин на действие и поемаш към нови хоризонти. Другата ми идея - да харчиш пари за хоби/ начинание.

3 дом - паж пентакли
Обучение? Но понеже този паж е и нещо, което ти се случва за първи път, казвам че може да има изненади по третодомните дела.
През годината близките ще имат огромна нужда от теб и ти ще  ги обгрижваш.

4 дом - 10 пентакли
Укрепване на семейни връзки; сигурност и стабилност; може да се наложи да се грижиш за родител. От друга страна и получаване на наследство не е изключено.

5 дом - отшелника
Предвид и дамата меч на първа, през годината няма да си никак любвеобвилна.
В един момент може да почувстваш, че децата се отдалечават от теб - вероятно заради обучение.

6 дом - 7 чаши
Хм, много възможности, и трудно вземане на решение. Или надомна работа? И предпазливост при изкушаващи предложения за работа.

7 дом - 6 чаши
Половинката често пъти ще ти прави изненади - я подаръци, я цветя.
В отношенията ви не виждам някаква промяна; нещата ще се развиват, както до сега. В разговорите ви често ще се връщате към миналото.

8 дом - дама пентакли
Пак се връщам към втори дом и заедно с тази дама си мисля, че през годината често ще даваш заеми. Разумно ще разпределяш парите си и това ще спомогне за натрупване на спестявания.
Възможно ли е да започнеш собствен бизнес?

9 дом - силата
Някой ще иска да заминеш за чужбина, но твоето желание е друго? Тук може да има събития по линия роднини  на партньора - едната страна може да прави опити да опитоми другата. Да има някакво намерение, но бавно, бавно и внимателно да го осъществява.

10 дом - жрицата
В комуникацията си с авторитети бъди максимално сдържана и разумна. Ще има неизвестни за теб неща, затова казвам да внимаваш.

11 дом -4 пентакли
През годината ще осъществиш всичките си планове. 4п - пак казвам, че ще спестяваш.
Може да се вкопчиш в някое приятелство.

12 дом - императрицата
Въпреки всичко, ще получаваш необходимото за теб внимание.
Като допълнение към императрицата - черпи сили от природата и дейности свързани със земята.
Благодаря, Скорпионче!
Много точно ти е тълкуването, а по 9д- "Някой ще иска да заминеш за чужбина, но твоето желание е друго? ", желанието ми не е друго, а обстоятелствата по 4д. не го позволяват- "може да се наложи да се грижиш за родител" - какво може, аз се грижа втора година, нали заради майка ми се прибрах от чужбина и ще е хубаво да си намеря  допълнителен източник на доходи- не толкова заради самите пари, такива не ми липсват, а да се намирам на работа  :)