Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 284269 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1785 -: Декември 30, 2018, 04:31:02 pm »
Тр. Плутон / У5 ми е нагазил Dsc. В момента аспектите на Сатурн ми се виждат като конско на учителка от гимназията.

значи си с плутон скорпи в 5 дом,асц. рак

 човек със същия транзит плутон  У5 на К7 ,събитието -развод,след като не бе грижовен баща и съпруг

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1786 -: Декември 30, 2018, 06:10:19 pm »
Стреличка, натално Плутон ми е в 4ти дом във Везни, но да - управлява 5ти.
Asc ми е в Рак.

Сега, когато аспектът е вече факт, все едно съм на Титаник. И така ще е идните 2 години?!! :o :17:
« Последна редакция: Декември 31, 2018, 12:46:06 am от lina »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1787 -: Декември 30, 2018, 07:09:47 pm »
при плутон всички обстоятелства са тежки и болезнени,темите са  вината, огорчението,обсебването, желанието за контрол, злобата или отмъщението,манипулиране  на тема честност, лоялност и доверие в брак,партньорства на к7

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1788 -: Декември 30, 2018, 08:18:16 pm »
при плутон всички обстоятелства са тежки и болезнени,темите са  вината, огорчението,обсебването, желанието за контрол, злобата или отмъщението,манипулиране  на тема честност, лоялност и доверие в брак,партньорства на к7

Предполагам, ще ме разбереш, защо не мога да натисна Like под поста ти... ;)

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 208
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1789 -: Януари 09, 2019, 10:01:22 am »
при плутон всички обстоятелства са тежки и болезнени,темите са  вината, огорчението,обсебването, желанието за контрол, злобата или отмъщението,манипулиране  на тема честност, лоялност и доверие в брак,партньорства на к7

Вярно е,че има болка,но как гъсеницата да стане пеперуда?  :)
Никой не резонира с планетите, така както ти!

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1790 -: Януари 09, 2019, 12:02:09 pm »
Без действие няма промяна. Тук се изпитва волята и се вади от удобното място. Всяка храна се разваля след време, ако не се яде и хваща мухъл. Така е и с Плутон, Сатурн. Ако съм всварила вода с билка за лечебна цел и не използвам отварата по график след време се разваля и съм изгубила ценно време. Колкото и да е полезно едно нещо, ако не се използва правилно то се превръща в бреме.
« Последна редакция: Януари 09, 2019, 12:12:23 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1791 -: Юли 21, 2019, 02:48:08 pm »
При мен Сатурн понаближи Венера, сега пак се отдалечава.
Наблюдения- няколко кариеса, направо бях забравила какво е това , интересното е , че първият го правих на точен съвпад транзитен Марс върху нат Сатурн.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1792 -: Юли 22, 2019, 04:16:28 pm »
Вярно е,че има болка,но как гъсеницата да стане пеперуда?  :)

Докато пълзиш си уязвим,пашкула и  летенето далече,а птиците обичат гъсеници за закуска

постоянна заплаха това е плутон
« Последна редакция: Юли 22, 2019, 04:18:37 pm от strelicka »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1793 -: Декември 28, 2019, 10:33:13 am »
На 20 декември, Сатурн отново (на)стъпи  градуса, в който спря април, 20 * Козирог- имате ли наблюдение какво е узряло в този период от 9 месеца, за да се роди и да се гради по него в активираните сфери от Сатурн ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1794 -: Декември 28, 2019, 12:01:47 pm »
При мен в 6 дом. Преди 9 месеца, значи март 2019г. същата позиция на Сатурн.
Да организирам битовите си задължения, ежедневния си план-график, да съблюдавам някои здравни показатели и явления. Март месец осъзнавах до къде реално се простирам и за този период не направих грешки - е, 1-3 сравнително малки, за разлика от предишни мои изхвърляния.
В Козирог - стагнация, сериозност, пречки, ограничения, студенина, бавно развитие и др.
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1795 -: Декември 28, 2019, 12:57:32 pm »
Весели празници на всички! Пожелавам ви много здраве и късмет през новата година!  :engel016:

Рени, при мен се проявява точно така. Намира се в 4 дом и прави квадрат към Юпитер У4 в 8 дом. Също и полусекстил към себе си и ИЦ, куинконкс към МЦ. Пролетта вътрешно взех решение, че трябва да се разделим с мъжа ми, но още не бях готова за такава голяма промяна, не можех да си представя да живеем отделно. Към този момент вече съм готова за такава крачка, дори бих казала, че е крайно необходимо и за двама ни. Но времето ще покаже кога и какво. Изпитвам огромна нужда да съм сама и да се съобразявам единствено със себе си.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1796 -: Декември 28, 2019, 08:40:58 pm »
На 05.04.2019 г. Сатурн е бил в 20 гр. на Козирог.

При мен - напускане на колектива, в който бях. Осъзнаване, че нямам място там. Приятелската среда е тотално ограничена, а хората, с които общувам са по-възрастни.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1797 -: Декември 29, 2019, 02:47:01 pm »
На 20 декември, Сатурн отново (на)стъпи  градуса, в който спря април, 20 * Козирог- имате ли наблюдение какво е узряло в този период от 9 месеца, за да се роди и да се гради по него в активираните сфери от Сатурн ?

Имам проблеми с кръстните връзки и гърба - Сатурн У6. Усещам, че в следващите години трябва да направя сериозни промени в работата си. Подложих се на дълго и скъпо лечение на зъбите, операции на венците. Доста упойки поех.
От 20 декември съм се застояла вкъщи. Подобно нещо не ми се е случвало от много години. Последните 5-6 години работя, буквално, ежедневно.
Между април и декември имах лични загуби.
Преди 30 години, на апликиращ квадрат Сатурн-Сатурн /натален Сатурн в овен -10 дом/, загубих любимата си баба.
Сега, също, загубих, внезапно, много близък човек.
« Последна редакция: Декември 29, 2019, 02:59:29 pm от Uran »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1798 -: Януари 02, 2020, 03:25:39 pm »
На 2 януари малко преди изгрев започва новия цикъл Слънце - Сатурн на 12 гр. в Козирог.

Новият цикъл започна. При мен ще даде отражение, защото натално съм с опозиция и циклите ми влияят. Този започва в тригон с Венерата ми в 7д в 13гр. Телец.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1799 -: Януари 03, 2020, 09:53:15 am »
Новият цикъл започна. При мен ще даде отражение, защото натално съм с опозиция и циклите ми влияят. Този започва в тригон с Венерата ми в 7д в 13гр. Телец.

Новият цикъл още не е започнал - цитатът ти е за началото на 2019 г. Вече сме 2020 г. и  Сатурн е на 20 козирог - новият цикъл ще започне около 11-12 януари.
Frankly, my dear, I don't give a damn.