Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625183 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #15 -: Юни 01, 2013, 09:26:33 pm »
а представяш ли си астролог да тръгне с астролог :)
голяма паника ще е, а какви скандали ще ставааат: "Твоят плутон..", "А твоята венера.." :)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #16 -: Юни 01, 2013, 09:31:37 pm »
 8) :o :)

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Сънувах...
« Отговор #17 -: Юни 02, 2013, 03:25:08 pm »
по едно и също време, в различни епизоди:
 - че ям сладолед, накрая беше малко разтопен, но с хубави парченца шоколад в някаква градина към голяма сграда - е, това май се прояви - разболях се
 - в ръка държа детелини, отскубнати с коренчетата, не знам дали бяха четирилистни
 - бижу, поставено на върха на носа на мъж (който недолюбвам в реалността), с бял блестящ камък, обвит в сребро

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #18 -: Юни 02, 2013, 07:45:47 pm »
по едно и също време, в различни епизоди:
 - че ям сладолед, накрая беше малко разтопен, но с хубави парченца шоколад в някаква градина към голяма сграда - е, това май се прояви - разболях се
 - в ръка държа детелини, отскубнати с коренчетата, не знам дали бяха четирилистни
 - бижу, поставено на върха на носа на мъж (който недолюбвам в реалността), с бял блестящ камък, обвит в сребро

 Отделните фрагменти от съня са свързани с проблеми на работното място (според мен). Имаш желание да изманипулираш някого (водиш за носа). Това вероятно е породено от очертаваща се добра перспектива- голямата сграда и градината към нея.
Според мен, в реала си подложена на някакъв стрес. По-вероятно в службата, отколкото в романтичните отношения. Изтръгнатите с корена детелини са желание за почивка, релакс. Този стрес ти влияе и на здравословното с-ние- сладолед, а парченацата шоколад са необходимост от позитивни емоции.
 Щади си нервната с-ма. :)

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Сънувах...
« Отговор #19 -: Юни 02, 2013, 07:57:59 pm »
Отделните фрагменти от съня са свързани с проблеми на работното място (според мен). Имаш желание да изманипулираш някого (водиш за носа). Това вероятно е породено от очертаваща се добра перспектива- голямата сграда и градината към нея.
Според мен, в реала си подложена на някакъв стрес. По-вероятно в службата, отколкото в романтичните отношения. Изтръгнатите с корена детелини са желание за почивка, релакс. Този стрес ти влияе и на здравословното с-ние- сладолед, а парченацата шоколад са необходимост от позитивни емоции.
 Щади си нервната с-ма. :)

благодаря, вярно, така е:)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Сънувах...
« Отговор #20 -: Юни 02, 2013, 11:53:58 pm »
жалко, че не сънувам, все не мога да се класирам за тълкуванията на Уран  :(. Това е съвсем сериозно >:(
De omnibus dubitandum est

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #21 -: Юни 02, 2013, 11:57:37 pm »
жалко, че не сънувам, все не мога да се класирам за тълкуванията на Уран  :(. Това е съвсем сериозно >:(

преди много време се оплаках и аз и уран ми каза, че сигурно си лягам късно и затова не сънувам

и беше абсолютно права

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #22 -: Юни 03, 2013, 12:01:14 am »
по едно и също време, в различни епизоди:
 - че ям сладолед, накрая беше малко разтопен, но с хубави парченца шоколад в някаква градина към голяма сграда - е, това май се прояви - разболях се
 - в ръка държа детелини, отскубнати с коренчетата, не знам дали бяха четирилистни
 - бижу, поставено на върха на носа на мъж (който недолюбвам в реалността), с бял блестящ камък, обвит в сребро

-нещо малко, забавно ще има, лек флирт или подобно
-писнало ти е и си готова и постигнатото да захвърлиш, за да се свърши
-не знам, но ми се струва прикрито поведение, не знам от кого към кого

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Сънувах...
« Отговор #23 -: Юни 03, 2013, 12:03:59 am »
жалко, че не сънувам, все не мога да се класирам за тълкуванията на Уран  :(. Това е съвсем сериозно >:(

преди много време се оплаках и аз и уран ми каза, че сигурно си лягам късно и затова не сънувам

и беше абсолютно права

ааа, ми отивам тогава.
De omnibus dubitandum est

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #24 -: Юни 03, 2013, 12:05:57 am »
преди много време се оплаках и аз и уран ми каза, че сигурно си лягам късно и затова не сънувам

и беше абсолютно права

ааа, ми отивам тогава.

Лека и да сънуваш :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #25 -: Юни 03, 2013, 06:53:44 pm »
Еее, момичета, недейте така! Фрустрирам се от високи очаквания.
Благодаря, иначе за милите думи. :)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Сънувах...
« Отговор #26 -: Юни 03, 2013, 06:56:03 pm »
аз пак не сънувах... при все транЗнавалицата в 12-ти ???. ееех, мечтиии :D
De omnibus dubitandum est

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #27 -: Юни 03, 2013, 07:16:45 pm »
Diyana виж да не е от някой транзит несънуването  :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #28 -: Юни 03, 2013, 08:15:22 pm »
аз пак не сънувах... при все транЗнавалицата в 12-ти ???. ееех, мечтиии :D

дай си няколко дена, аз мисля, че просънувах чак към 10-я, и примерно вместо в 2, си лягах в 12.30

сега вече и в 2 да си легна, пак сънувам :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #29 -: Юни 04, 2013, 11:44:53 am »
Сънувах около 10-на супер изгладнели малки котенца, подхвърлях им залъчета хляб и те само дето не се избиваха да ядат