Автор Тема: Пълно лунно затъмнение 27.07.2018г.  (Прочетена 18727 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Пълно лунно затъмнение 27.07.2018г.
« Отговор #15 -: Юли 17, 2018, 02:53:40 pm »
Кои домове са засегнати тогава?Марс е около 18* везни,Слънце 18* овен.
В осми дом, върху нат. Венера у3 и у8.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Пълно лунно затъмнение 27.07.2018г.
« Отговор #16 -: Юли 17, 2018, 03:03:09 pm »
В осми дом, върху нат. Венера у3 и у8.
Ще правиш секс с някоя съседка надявам се не спиш с братовчедки  :012: А пък може и да умреш докато правиш секс със съседка

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Пълно лунно затъмнение 27.07.2018г.
« Отговор #17 -: Юли 17, 2018, 03:08:02 pm »
Ще правиш секс с някоя съседка надявам се не спиш с братовчедки  :012: А пък може и да умреш докато правиш секс със съседка
Ребека, говорим за времето преди 4 години, когато брат ми изчезна.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълно лунно затъмнение 27.07.2018г.
« Отговор #18 -: Юли 17, 2018, 03:21:14 pm »
Рени,нали е важно кои домове са акцентирани?2014 са ми по оста 12-6.

Да, и същите се разглеждат  паралелно с натална нодална ос и какво "обещава" цикъла затъмнения Сарос. Когао е включен Марс винаги има събитийност, защото играе ролята на спусъка, задейства , в случая онова, което е заложено в затъмненията по оста Лъв-Водолей от преди 18 месеца и ако в индивидуален план е имало аспект с натална точка сега събитието вече ще е видимо.
Възлите се местят през домовете последователно срещу знаците и така привнасят една тема към друга, не са изолирани или сега действието на  оста Лъв-Водолей е резултат от това на Дева- Риби, аналогично и с домовете. Ако сега възлите те са в 4-10 и влизат в 3-9, ще има преход от преживявания и насоченост  с онова,което се е случило скрито вътре в теб и личния/обществен статус към твоето "верую", примерно.  Винаги има връзка под формата на преход между всеки дом, знаци, затъмнения и т.н. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълно лунно затъмнение 27.07.2018г.
« Отговор #19 -: Юли 18, 2018, 10:53:20 am »
Преди 4 г. пак кулминацията Слънце- Марс попада в коридора на затъмненията, заедно с Уран, Плутон. Тогава Марс е във Везни.  Какви са ви спомените за преживявания от тази година, за да ви е по-лесно да си обясните и сегашната ситуация. Тогава ситуацията е била с акцент върху кардиналните знаци, сега върху фиксираните ? ;)

През 2014г. кулнимацията се случва на солара на мъжа ми - той като Овен, стана татко на Овне. И двамата са слънчеви Овни с Луни в Стрелец, аз също съм с две огнени светила.

При мен е в секстил с Луната ми от 1/7 дом.
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълно лунно затъмнение 27.07.2018г.
« Отговор #20 -: Юли 18, 2018, 02:41:20 pm »
Преди 4 г. пак кулминацията Слънце- Марс попада в коридора на затъмненията, заедно с Уран, Плутон. Тогава Марс е във Везни.  Какви са ви спомените за преживявания от тази година, за да ви е по-лесно да си обясните и сегашната ситуация. Тогава ситуацията е била с акцент върху кардиналните знаци, сега върху фиксираните ? ;)
Тогава Марс е бил 16* , а ЛЗ  е 25* Везни , не е така точен съвпад като сега.
 Марс тогава е бил съвпад с моята Венерка, тригон Сатурн и опозиция Юпитер, а самото ЛЗ е било във 2д, но без точни аспекти, освен полусекстил с Меркурий У1, 10 в 1д - по това време ме приеха в новосформирано творческо сдружение, взеха мои творби за годишния алманах, който представят всяка есен, когато откриват творческия сезон, тогава и ме придумаха да си издам първата книга и започнах нейната подготовка, а есента я дадох за печат, естествено аз си платих всичко, приказките от началото на май 2014 "Акрукс, дай да те издадем!" си бяха само приказки, на които така се бях вързала, че прекосих центъра на града ухилена до ушите. Ох, наивна, ми наивна, акрукс. одърте и не порасна  :043:
Сега този съвпад се случва в 5д.- секстил Луна, тригон Слънце и куинконс Уран, да видим какво ще ми фиксира  :)

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Пълно лунно затъмнение 27.07.2018г.
« Отговор #21 -: Юли 20, 2018, 10:32:44 am »
ЛЗ точен съвпад ЮЛВ в 6 дом /дано не е на болест/. И много квадрати със стелиума в 10д. :( Но пък има един тригон към Юпитер У5 - иска ми се някоя любов ще ме гали по главицата :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълно лунно затъмнение 27.07.2018г.
« Отговор #22 -: Юли 20, 2018, 10:49:24 am »
ЛЗ точен съвпад ЮЛВ в 6 дом /дано не е на болест/. И много квадрати със стелиума в 10д. :( Но пък има един тригон към Юпитер У5 - иска ми се някоя любов ще ме гали по главицата :)
гледай ти като погалиш някоя главица, да не те заплоди  :)

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Пълно лунно затъмнение 27.07.2018г.
« Отговор #23 -: Юли 20, 2018, 11:04:23 am »
 :clap: :85: Няма страшно - ще го понесем геройски щом трябва :57:

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Пълно лунно затъмнение 27.07.2018г.
« Отговор #24 -: Юли 21, 2018, 08:51:42 pm »
Да попитам и аз нещо свързано със затъмненията.Може ли проявлението им да започне 1-2 седмици преди самото  затъмнение :017:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълно лунно затъмнение 27.07.2018г.
« Отговор #25 -: Юли 21, 2018, 08:54:09 pm »
Да попитам и аз нещо свързано със затъмненията.Може ли проявлението им да започне 1-2 седмици преди самото  затъмнение :017:
една седмица да, но две са вече множко- две седмици преди него е предишното, слънчево затъмнение

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Пълно лунно затъмнение 27.07.2018г.
« Отговор #26 -: Юли 22, 2018, 07:52:43 am »
ЛЗ  е добре осъзнато да се отказваме от някой вредни навици
по оста лъв-водолей

Лъв
Слабостта на Лъвовете е, че понякога не мислят за другите хора. Те поставят нуждите си пред всички останали постоянно. Родените под този знак не желаят да правят компромиси и могат да бъдат егоистични.
За да преодолеят слабостта си, Лъвовете трябва да се научат да се разбират по-добре с другите. Те трябва да обмислят нуждите им и да се научат да правят компромиси.самохвалство. Представителите на зодия лъв обичат да са център на вниманието, да бъдат хвалени и ухажвани. Когато никои от заобикалящите не им обръща внимание, те са склонни сами да насочат светлините на прожекторите към себе си

Водолей
Най-голямата слабост за Водолеите е, че понякога игнорират хората, които обичат. Те не правят това нарочно, но имат склонност да поставят работата си над всичко останало.
Грижат се за хората в живота си, но може да бъдат толкова погълнати от работа, че да забравят, че близките им искат да прекарат известно време с тях.
За да работят върху тази слабост, Водолеите трябва да планират графика си така, че да не прекаляват с работата и да имат време за близките си.Водолей – неспокойни са. Водолеите имат таланта да привличат неприятностите и лесно може да ги разстрои и най-малкият проблем


Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Пълно лунно затъмнение 27.07.2018г.
« Отговор #28 -: Юли 22, 2018, 10:08:29 pm »
Това затъмнение ще засегне синковецът и мен. При мен е по оста 1-7 дом, при него - 3-9 дом.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Пълно лунно затъмнение 27.07.2018г.
« Отговор #29 -: Юли 22, 2018, 10:10:39 pm »
Преди 4 г. пак кулминацията Слънце- Марс попада в коридора на затъмненията, заедно с Уран, Плутон. Тогава Марс е във Везни.  Какви са ви спомените за преживявания от тази година, за да ви е по-лесно да си обясните и сегашната ситуация. Тогава ситуацията е била с акцент върху кардиналните знаци, сега върху фиксираните ? ;)
Смених професионалното поприще.