Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327272 пъти)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Хорари за работа
« Отговор #15 -: Септември 13, 2015, 02:11:27 pm »
Ами защото Луната У1 и У2 ще изгори от Слънцето У3. Възможно ли е на интервюто да си казала нещо, което да не се е харесало на работодателя, или пък да си поискала повече пари, отколкото е бил склонен да даде (не е задължително да е казал каква заплата плаща)?

Веско, не съм била още на интервюто. Предстои в края на месеца.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за работа
« Отговор #16 -: Септември 13, 2015, 03:05:21 pm »
В такъв случай внимавай как ще се представиш на него!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Хорари за работа
« Отговор #17 -: Септември 13, 2015, 04:12:40 pm »
И аз да направя сефтето на темата   :012: Вчера ме поканиха на интервю за работа, което трябва да се проведе в края на месеца. Въпросът е:  ще ме одобрят ли ? И има ли по-особено значение, когато хорарите са зададени покрай лунации и затъмнения?
Мисля, че да и ти го пожелавам  :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Хорари за работа
« Отговор #18 -: Септември 13, 2015, 04:52:46 pm »
Мисля, че да и ти го пожелавам  :)


Благодаря, delphin  :58:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #19 -: Септември 13, 2015, 05:48:46 pm »
И аз да направя сефтето на темата   :012: Вчера ме поканиха на интервю за работа, което трябва да се проведе в края на месеца. Въпросът е:  ще ме одобрят ли ? И има ли по-особено значение, когато хорарите са зададени покрай лунации и затъмнения?
Всеки въпрос си е сам за себе си, в твоя случай Луната частично ще затъмни Слънцето.
Луната У1, У2, Слънцето У3- с външиния си вид, желанието за печалба може да си навредиш донякъде на интервюто. Не си уточнила в момента дали работиш и ще ходиш на интервю за друга работа, защото по картата излиза, че имаш работа- Луната е в разходящ хармоничен аспект с Плутон У6 и с Юпитер съу6, съу10, но е извършила опозиция с Нептун У10 в 10д- може да не е по специалността ти и/или да не е дотам престижна. На интервюто имаш шанс да те одобрят.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Хорари за работа
« Отговор #20 -: Септември 13, 2015, 06:08:33 pm »
Всеки въпрос си е сам за себе си, в твоя случай Луната частично ще затъмни Слънцето.
Луната У1, У2, Слънцето У3- с външиния си вид, желанието за печалба може да си навредиш донякъде на интервюто. Не си уточнила в момента дали работиш и ще ходиш на интервю за друга работа, защото по картата излиза, че имаш работа- Луната е в разходящ хармоничен аспект с Плутон У6 и с Юпитер съу6, съу10, но е извършила опозиция с Нептун У10 в 10д- може да не е по специалността ти и/или да не е дотам престижна. На интервюто имаш шанс да те одобрят.

Благодаря, akruks. На дневен ред явно ще излезе и заплащането, а аз нямам идея още какви са им представите. Може да ни се разминат  представите там. Или аз да не съм това, което са очаквали от документите ми-това по първи дом.

Иначе в момента не работя( на борсата съм ) а времето минава.  ::)

Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #21 -: Септември 14, 2015, 01:27:23 pm »
Днес за пръв път в живота се регистрирах в НОИ и леко се депресирах, това още повече ме нахъса колкото се може по-скоро да си намеря работа.  ;D

Преди малко кандидатствах по една обява, където - обективно погледнато - би трябвало да съм един от най-подходящите кандидати. Поне до събеседване би трябвало да го докарам, как мислите?

14.09.2015, 13:13 ч., Варна

Въпрос: "Ще ме извикат ли на събеседване във фирмата?" /и имам ли шанс да бъда одобрена за работа?/

Благодаря на всички, които ще се включат.  :58:

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Хорари за работа
« Отговор #22 -: Септември 14, 2015, 02:06:01 pm »
Час на Меркурий. Работата 10д Мекурий, но той е забавил вече ход, предстои да се обърне. Ти АСЦ Юпитер, в Дева, харесва ти,
но между Меркурий и Юпитер няма аспект. Луната отива към съвпад с Меркурий-може и да те извикат на интервю, но няма да
започнеш там работа според мен. Ще има промяна в обстоятелствата, може и интервюто да се отмени.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #23 -: Септември 14, 2015, 02:14:03 pm »
Благодаря за бързия отговор.  :)

Ами ще видим, вече нямам никакви очаквания, твърде добре познавам местния пазар на труда и колко е субективно оценяването.

Ако стане - добре, ако не - здраве да е. Дейността на компанията е по Меркурий - логистика, донякъде е свързано и с човешките ресурси. Не е нещо, което да ми е непознато.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Хорари за работа
« Отговор #24 -: Септември 14, 2015, 02:21:24 pm »
Дано да греша. Пожелавам ти успех!

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за работа
« Отговор #25 -: Септември 14, 2015, 02:35:46 pm »
Днес за пръв път в живота се регистрирах в НОИ и леко се депресирах, това още повече ме нахъса колкото се може по-скоро да си намеря работа.  ;D

Преди малко кандидатствах по една обява, където - обективно погледнато - би трябвало да съм един от най-подходящите кандидати. Поне до събеседване би трябвало да го докарам, как мислите?

14.09.2015, 13:13 ч., Варна

Въпрос: "Ще ме извикат ли на събеседване във фирмата?" /и имам ли шанс да бъда одобрена за работа?/

Благодаря на всички, които ще се включат.  :58:

Лили, може ли нумерологично да ти кажа - принципно този месец ще ти е доста нестабилен, с някакви изненади. Самият ден ти е 7/професионализъм, годината е 2 (искаш да си партнираш, не ти се стои вкъщи), но този месец 11 не ми вдъхва доверие. 11 не дава стабилност и сигурност, но изисква, ако ти предложи нещо, да го последваш. В този ред на мисли, бих ти дала идея, да не кандидатстваш ти този месец, но ако получиш някакво предложение отнякъде, каквото и да е, да отговориш, защото "зайчето може да е скрито в шапката" :)
За самостоятелно кандидатстване (по твоя инициатива) по-добре от другия месец.

Но .. все пак пожелавам късмет и да не изляза права :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #26 -: Септември 14, 2015, 02:40:55 pm »
Благодаря, Хепи.  :)

Да, чакам едно предложение - от клиенти, които досега обслужвах дистанционно, но всичко дотук изглежда много несигурно и дори някак несериозно. Щяха да откриват нов офис, но още никакъв го няма, а и по принцип търся по-добра и удобна локация.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за работа
« Отговор #27 -: Септември 14, 2015, 02:44:00 pm »
Благодаря, Хепи.  :)

Да, чакам едно предложение - от клиенти, които досега обслужвах дистанционно, но всичко дотук изглежда много несигурно и дори някак несериозно. Щяха да откриват нов офис, но още никакъв го няма, а и по принцип търся по-добра и удобна локация.

ако това предложение е от този месец или от предния, не се двоуми и не му мисли, като ти се обадят. Както и да приключи, ще е в помощ на пътя ти - този неизвестния, необяснимия. 11 е съдбовното число и изисква Смирение.

Ходи на плаж и не му мисли много до другия месец :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #28 -: Септември 14, 2015, 02:49:45 pm »
Въпросното предложение узрява в продължение на няколко месеца и още не могат да го измътят. И ако стане, ще е на изключително неудобно място, не мога да се придвижа до там без кола. Но са ми споменали и за друга евентуална опция - дистанционна работа, макар че да се затворя трайно вкъщи също не е вариант, който да ме мотивира.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за работа
« Отговор #29 -: Септември 14, 2015, 02:54:08 pm »
Въпросното предложение узрява в продължение на няколко месеца и още не могат да го измътят. И ако стане, ще е на изключително неудобно място, не мога да се придвижа до там без кола. Но са ми споменали и за друга евентуална опция - дистанционна работа, макар че да се затворя трайно вкъщи също не е вариант, който да ме мотивира.

Значи е по-добре да не ти се обаждат, докато не измислят нещо по-подходящо за теб :)