Автор Тема: Книга  (Прочетена 5455 пъти)

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Книга
« Отговор #15 -: Октомври 30, 2018, 01:02:24 pm »
Стъпалата са ми като на мече, къси пръсти и широко стъпало. Раждала съм секцио и двете деца, имам операция на носа, лазерна на едното око, апандисит. Отделно към 20 взимах мн опиати и няколко пъти си рязах вените. Кафяви очи, татуировка над дясната гърда, бенки мн по тялото от слънце. Сладко обичам от както родих на 30. Обичам големи компании но обикновенно обичам една жена за приятелка. Не се глася , на етапи съм. Колебая се, но съм голям ентусиаст, всичко почвам с хъс и рядко довършвам. На около 5 баща ми и майка ми се разведоха. Имах мн тежко детство. Майка алкохоличка, оставяше ме самичка по цели нощи. Баща ми ме взе тогава при новото си семейство и се почна тормоза. Затова и бяха суицидите по късно. Избирателна съм в общуването, но мн общувам, постоянно имам нужда да говоря или пиша, все ме интересува чуждото мнение, накрая събрала инфо решавам сама. Живота ми почна на 19 и от тогава върви все нагоре за сега. Не поклащам ханш, жестикулирам умерено. На 6 м са ме осиновили, баща ми ме е избрал. Едва изразени трапчинки при усмивка имам кредит да. Нямам нищо нестандартно в външния вид.

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Книга
« Отговор #16 -: Октомври 30, 2018, 01:07:12 pm »
Тормоза беше от мащехата, сексуален тормоз и от двамата братя. Единия още към 7 годишна, др на около 16. Най тежки години 97-98 и 2005-6.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7267
Re: Книга
« Отговор #17 -: Октомври 30, 2018, 01:13:43 pm »
Ужас,катили гнусни.......Мисля,че асц. ти е везни,заради венера у1,у8 домове .Управителят на 8 дом в 1 дом си е точно опити за самоубийство.Трябва да се разгледат солари при ражданията ти,брака.Качи ако искаш прогресии,дирекции...при първо раждане с първата карта.

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Книга
« Отговор #18 -: Октомври 30, 2018, 01:15:07 pm »
Завърших философия 2014, и заминах с сем си за Лондон. Родих първия си син на 30 , втория на 37. Като цяло всичко ми се случи късно.  От 2006 до 2012 се занимавах мн с езотерика и религия. Вярваща и оптимист. Смятам че Господ ми помогна да напиша книгата. Ако помогнете ще е страхотно.

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Книга
« Отговор #19 -: Октомври 30, 2018, 01:17:01 pm »
Не знам как се правят. Големия ми син е роден на 15.12.2008 в 3.50 а малкия 11.01. 2016 в 16.28

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Книга
« Отговор #20 -: Октомври 30, 2018, 01:21:26 pm »
Големия в София, малкия в Лондон

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7267
Re: Книга
« Отговор #21 -: Октомври 30, 2018, 01:30:22 pm »
напиши кога си заминала в чужбина,годината само.........довечера ще разгледам соларите ти за тези години и ще пиша
смърт на родител(осиновител)ако има ,годината напиши

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Книга
« Отговор #22 -: Октомври 30, 2018, 01:36:29 pm »
Заминах на 02. 08 2014. Майка ми почина на 21.07.2012.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7267
Re: Книга
« Отговор #23 -: Октомври 30, 2018, 04:49:47 pm »
транзитни възли са на ИЦ/МЦ ако асц.е везни.Транзитен Сатурн е съвпад с Марс,при мъжа ти има ли събития ?Новолунието ще бъде в твоя 1дом съвпад Венера би трябвало да има събитие,може нещо във външният ти вид да има някаква промяна,да получиш пари от нещо и да ги похарчиш за себе си,наблюдавай какво ще се случи.Родителската ос е в критичен градус,което също потвърждава неостановен произход.Мъжът ти с какъв произход е,различна етност ли е,или религия?Асц.според мен е Везни,но куспидите не съм сигурна дали са в тези градуси.На 13.11.2008 г.месец преди да родиш първото си дете има пълнолуние на твоя к8,ако часът е точен.Помниш ли нещо съществено тогава,да си взела заем,да си прокървила,нещо като малък инцидент,който да те е уплашил,да си се порязала?Много е вероятно това пълнолуние да указва раждането секцио.
Смъртта на родител ясно е отразена по този час.
« Последна редакция: Октомври 30, 2018, 04:56:41 pm от Сафо »

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Книга
« Отговор #24 -: Октомври 30, 2018, 05:54:18 pm »
Не мъжа ми е българин, христянин с нормален живот, без кой знае какви събития. Не си спомням за ноември  2008, трябваше да раждам естествено, но сина беше мн голям и седалище. Но вероятно горе долу тогава съм си избрала болницата. Сестрата на лекаря ми ме накара да излъжа че имам проблем с очите, за да е сигурно че няма да ме мъчат с естествено раждане, но те разбраха че лъжа. Все пак решиха секцио заради седалището, вероятно това е станало тогава. С заем си направиш зъбите, операцията на носа,пластична и операцията на окото.

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Книга
« Отговор #25 -: Октомври 30, 2018, 06:58:59 pm »
Сега се сетих ,че в 8 месец или някъде октомври,ноември имах фълшиви контракции. Уплаших се някъде 5- 6 месец или около септември може би, казаха ми че сина ми ще се роди с бъбречна недостатъчност. Не се роди с проблем. На 21.12,2012 се случи нещо магично с мен, бях от нея дето вярваха в календара на майте.Та тогава на въпросния ден нещо се случи, не мога да го опша точно,но беше много силно и след ден цялата ми ценностна система се преобърна на 180 градуса. Беше адски силно изживяване,затова че трябва да го има. 2005 май беше един от най черните ми месеци, загубих близък човек което промени и мен и живота ми. Няколко години не бях на себе си, почти до лудост ме докара това събитие. Декември 1997 имах много екстремна ситуация от която зависеше живота ми. 2007 август с мъжа ми се разделихме за 6 месеца заради друга жена. Не се сещам други важни събития с дати.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7267
Re: Книга
« Отговор #26 -: Октомври 30, 2018, 10:18:11 pm »
Мисля,че часът по първата карта е точен.Асц.Везни.
Сега трябва да следиш какво събитие ще има по новолуние съвпад с твоята Венера в 1 ви дом.От 5-6 .11.18г.до две седмици,нещо във външният ти вид,промяна,ще дадеш пари за нещо,може да научиш/разбереш нещо,да си купиш парфюм,просто следи какво ще се случи.Нова прическа,грим траен,вежди,коса.....
« Последна редакция: Октомври 30, 2018, 10:30:51 pm от Сафо »

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Книга
« Отговор #27 -: Октомври 30, 2018, 11:11:55 pm »
Добрее, нямам никакви подобни планове, затова ,че ще е интересно, дано не е нещо лошо само.

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Книга
« Отговор #28 -: Ноември 15, 2018, 10:30:19 pm »
Добрее писах на 2 астролога да направят елективнен хороскоп, единия не предлагал такива услуги, другия не отговаря. Препоръчайте моля такъв.
Сафо още нищо не се е случило,че да ходя на процедури и въобще нещо с външния вид,даже засега обратното,едва намирам време веждите да си оскубя. От 5 минаха вече 10 дни

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Книга
« Отговор #29 -: Ноември 15, 2018, 11:21:38 pm »
Изчакай да отмине ретро Венерата и ретро Мерка и тогава действай да търсиш астролог.

Аз съм си поръчвала хороскоп преди Меркурий да се обръщал ретро и съм го получавала по ретрограден - тотална каша е било и то от прехвалена астроложка.

Според мен елекциите са доста сложно нещо, защото е необходимо да се съобразят 1001 неща.