Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 833601 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Събития и транзити
« Отговор #5550 -: Март 13, 2019, 09:19:55 pm »
За убийства и пожари в населеното място,където живея,близо до нас- какви транзити трябва да гледам?Дирекция Слънце е съвпад с Марс в 11 дом.Слънцето ми е у4,Марс 12 и 6 домове.

Може да извъртим някоя производна история, 8-ми от 3-ти

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Събития и транзити
« Отговор #5551 -: Март 14, 2019, 11:10:14 am »
Papy,Благодаря!Мда.....всичко е задействано.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Събития и транзити
« Отговор #5552 -: Март 30, 2019, 12:41:33 pm »
Като събитие по стационарната фаза на Меркурий, която при мен се случи в 11дом,отчитам изписването на майка от болница и форума се бъгна нещо... 😁

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Събития и транзити
« Отговор #5553 -: Март 30, 2019, 02:50:19 pm »
Да,изписваше бъдете търпеливи,ококори ме рано сутринта :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Събития и транзити
« Отговор #5554 -: Март 30, 2019, 06:46:41 pm »
Да,изписваше бъдете търпеливи,ококори ме рано сутринта :012:

Това за да не се шашне някой, че сме финито :)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Събития и транзити
« Отговор #5555 -: Март 30, 2019, 06:51:32 pm »
Това за да не се шашне някой, че сме финито :)

и тя чака дълго и търпеливо вперила поглед в монитора докато не брадяса..... :012:но си струваше...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5556 -: Март 30, 2019, 09:52:17 pm »
Да,изписваше бъдете търпеливи,ококори ме рано сутринта :012:
Снощи ми изписваше "грешка 404" , но поне си изчистих бисквитки и всекви такива излишъци на лаптопа, докато пробвах да се логна тук от различните браузери  :)

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Събития и транзити
« Отговор #5557 -: Септември 27, 2019, 02:17:15 pm »
В тази тема няма живот, бе  :D
При тр. Марс кв. нат. Уран ме издрънка в Истанбул на 26-ти  ;D

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Събития и транзити
« Отговор #5558 -: Септември 27, 2019, 02:55:56 pm »
Не са брои щом си жив  :012: барем някакво нараняване да имаше. То, като за този транзит ,можеше токов удар- да ти гръмне ел. резачка или поне самобръсначка  :012:

ani_parusheva

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Събития и транзити
« Отговор #5559 -: Ноември 19, 2019, 05:32:38 pm »
Здравейте на всички! Искам да ви попитам, дали можете да ми кажете, по какъв начин ще ми се отразят транзитите на Уран през следващата година, понеже имам чувството, че ще бъде доста тежко за мен. Уран тригон с Венера и Меркурий, Уран квадрат със Слънцето, както и квадрат с Асцендентът ми. Освен това долу-горе по същото време ще бъде и Сатурновият ми възврат в десети дом, който предполагам, че ще бъде още по-тежък. Момче съм, но пиша от чужд акаунт.. Благодаря Ви предварително!





Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5560 -: Ноември 20, 2019, 01:49:26 pm »
"Момче под чужд акаунт", като начало, Уран ще те "помоли"  да питаш,, действаш,мислиш, изразяваш със своя си "личен акаунт" в живота. Щом толкова много планети точки от картата ти ще активира Уран, значи в по-дълъг период от време ще си под неговото влияние и посочение сфери ще търсят по-алтернативно, свободно, творческо изразяване. В същите може да си свръх възбудим, недоволен, отегчен, да съществува безпокойство, така че единствената възможна алтернатива е да експериментираш с неща, които към момента никога не си правил по Венера, Меркурий, Слънце.  През АСЦ , изследвай какво още не си включил в подхода си към света по първообраза Телец/Венера; къде искаш да бъдеш, а не си-отиди; защо там, където си, не светиш достатъчно като себе си . Ускоряват се на макс делата по сферите, които управляват Слънце, Меркурий, Венера. Запознаваш се с хора, различни от твоята среда, връзките започват бързо; може да има и прекъсване на такива, които по някакъв начин да те задушават. Това е период от около 2-3 г, така че имаш време да наблюдаваш,,изследваш, разбира се и да участваш/ реагираш с посочените планети.
Сатурновия възврат  при теб ще е 2021 г. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

ani_parusheva

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Събития и транзити
« Отговор #5561 -: Ноември 20, 2019, 03:33:02 pm »
Благодаря ти от сърце...!  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5562 -: Ноември 27, 2019, 01:36:49 pm »
Здравейте на всички! Искам да ви попитам, дали можете да ми кажете, по какъв начин ще ми се отразят транзитите на Уран през следващата година, понеже имам чувството, че ще бъде доста тежко за мен.
Освен това долу-горе по същото време ще бъде и Сатурновият ми възврат в десети дом, който предполагам, че ще бъде още по-тежък. Момче съм, но пиша от чужд акаунт..
Сатурн ти е в началото на 9-ти дом, тъй че няма как да имаш възврат на Сатурн в 10-ти дом, синко  :) - гледам първата карта, която е със Слънце в Дева. Коя от двете карти е твоя, че втората е със Слънце в Лъв и там действително възврата на Сатурн ще се случи в 10-ти дом? По втората карта Уран не квадратира Асцендента, а ще премине над него, което ще повлияе на начина, по който се представя натива- било външно, като например да си боядиса косата зелена, било като изява- да започне да се държи неконвенционално, да се стреми да бъде оригинален... При мен когато е минал над АС и съм счупила ръка, била съм в гипс, а съм била бебе на 8м.
Защо не се регистрираш, а пишеш от чужд профил?

ani_parusheva

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Събития и транзити
« Отговор #5563 -: Ноември 27, 2019, 02:55:17 pm »
Първата карта, която съм постнал са прогресиите ми, а втората е натална карта и транзити. Може ли да ми кажете нещо по-конкретно за транзита на Уран и АСЦ, както и Сатурновият възврат в десети дом. Много ли ще бъде тежко ? И изобщо защо кариерата ми е в такъв застой след транзита на Плутон и Сатурн в конюнкция с МС. Благодаря ви предварително...!
« Последна редакция: Ноември 27, 2019, 04:06:04 pm от ani_parusheva »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5564 -: Ноември 27, 2019, 04:25:32 pm »
Първата карта, която съм постнал са прогресиите ми, а втората е натална карта и транзити. Може ли да ми кажете нещо по-конкретно за транзита на Уран и АСЦ, както и Сатурновият възврат в десети дом. Много ли ще бъде тежко ? И изобщо защо кариерата ми е в такъв застой след транзита на Плутон и Сатурн в конюнкция с МС. Благодаря ви предварително...!
Сатурн дава задръжки, всичко се случва по трудния начин, но пък е стабилно- това във връзка с транзита му над МС , а Юпитер предстои да премине там догодина и ще помага, докато е в 10д ще носи късмет и нови възможности в кариерата. За възврата може да построиш карта и по нея да гледаш какво вещае. Конкретно за Уран на АС написах какво ми е донесъл на мен, за други нямам наблюдения, виж в темата за Уран какво са писали другите.