Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327270 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1680 -: Март 12, 2019, 12:11:34 pm »
Здравейте, може ли да помоля за помощ при тълкуването на следната хорарна карта с въпрос: Х –(назован по име) дали ще бъде уволнен от работа? Малко интро за ситуацията към момента: Х. има конфликт с прекия си ръководител, който е подал оплакване срещу него. От своя страна Х също писмено е докладвал за нередности, които прекият му началник е извършил на работното място. След разговор с директора няма ясен изход, понеже директора е посъветвал Х да се извини на ръководителя си и съответно е казал, че по този начин началника му може да оттегли обвиненията си. Но няма такива изгледи. И като цяло изхода от ситуацията остава неясен.
може и да го уволнят, действително има нередности в работата, но не е избрал точния начин и на кого да докладва, трябвало е да си мълчи, а директора много ясно, че ще застане зад прекия му началник, нали той го е назначил на тази длъжност


HRISKA

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Хорари за работа
« Отговор #1681 -: Март 13, 2019, 08:15:56 pm »
Здравейте,
бях на интрвю за работа, според вас какви са шансовете за мен ? Със Сатурн в 7 дом може би се заблуждавам,че има някакъв шанс. В момента работя, но си търся  друга работа. Със сигурност ще  се разбере до седмица и ще дам обратна връзка.


Здравейте, давам ОВ по хорара. Не ми се обадиха. Разбрах, че този който ме интервюира и с който щях да "работя"   е напуснал. Всичко сякаш сочеше, че ще ме изберат и хорара включително. Аз просто бях убедена, че ще започна там. Но не съжелявам, сигурно е за добро. Благодаря ти много  Акрукс, че коментира :58:. Но явно понякога звездите показват едно, а този който подрежда нещата мисли друго. Приятна вечер от мен и до скоро!  :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за работа
« Отговор #1682 -: Март 13, 2019, 08:34:12 pm »
Хриска,според мен въпросът ти е малко странен."Бях на интервю",до тук добре.Ац. близнаци,ти си представена от Меркурий във водолей разх.аспект Слънце управител на твоя 3 ти дом.И въпросът:"Какви са шансовете?"Къде да търсим шансовете?Аз обмислях твоят въпрос и не стигнах до отговор.Сега,след като даваш ОВ е много лесно да се разбере. :)

HRISKA

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Хорари за работа
« Отговор #1683 -: Март 13, 2019, 08:59:49 pm »
Хриска,според мен въпросът ти е малко странен."Бях на интервю",до тук добре......

Да Сафо, като се замисля, наистина нещо съм се объркала. Писала съм "Бях на интервю", но когато съм построила хорара, не бях ходила още на интервюто.  Да, точно така, грешката е моя. Знам правилата за задване на хорар ама що така се бъркам. Благодаря!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1684 -: Март 14, 2019, 12:53:46 pm »

Здравейте, давам ОВ по хорара. Не ми се обадиха. Разбрах, че този който ме интервюира и с който щях да "работя"   е напуснал. Всичко сякаш сочеше, че ще ме изберат и хорара включително. Аз просто бях убедена, че ще започна там. Но не съжелявам, сигурно е за добро. Благодаря ти много  Акрукс, че коментира :58:. Но явно понякога звездите показват едно, а този който подрежда нещата мисли друго. Приятна вечер от мен и до скоро!  :-*
Видях тогава, че си писала в коментара, че си била на интервю, а на самата карта питаш какво ще се случи на интервюто, но като погледнах разходящия аспект между твоите У1 и У3 реших, че е вярна подадената в коментара информация, че вече си била на интервю и питаш за новата работа, дали има шанс да я получиш. Шанс има, не е минало кой знае колко време, ако държиш на работата, а не толкова на този, който те интервюирал и е напуснал.

HRISKA

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Хорари за работа
« Отговор #1685 -: Март 14, 2019, 08:12:26 pm »
...... Шанс има, не е минало кой знае колко време, ако държиш на работата, а не толкова на този, който те интервюирал и е напуснал.

 и аз се надявам в интерес на истината. Ще пиша какво е станало. Хубава вечер! :)

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Хорари за работа
« Отговор #1686 -: Март 25, 2019, 09:42:49 am »
Здравейте и честито Благовещение на всички!Да бъдем здарви и благи вести да получаваме!
Искам да попитам:Имам проблеми в работата,недоброжелателна колежка,която не спира да прави мръсотии,настройва шефовете спрямо мен...целта и е да се махна от там,просто не ме харесва..Имам ли шанс за нова работа или нещата ще се оправят и ще си остана на тази ..Чисто психически не издържам вече.А то като не се разбираш с някой и работата е като насила..Благодаря.
Марс у1 в земния телец,2 дом. Меркурий у6 от всякъде утрепан. Венера,втория у6 анаретн Луна без курс. Не мисля,че предстои смяна на работата, но е видно,че не ти е ок. Обаче вътрешно сякаш си решена на инат да не се отказваш

veleff

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Хорари за работа
« Отговор #1687 -: Март 25, 2019, 03:27:35 pm »
Благодаря, delphin. Дано си права. Ако настъпят промени ще се постарая да дам ОВ.

ОВ-преместиха колежката в друга сграда. Някой от шефовете му е направило впечатление нещо, и ... така не се виждаме и чуваме. Т.е. няма проблем вече.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1688 -: Март 25, 2019, 05:47:18 pm »
ОВ-преместиха колежката в друга сграда.  Т.е. няма проблем вече.
Благодаря за ОВ!
а за теб нещата в работната среда ще се нормализират в крайна сметка- Луна У6 с последен аспект секстил Уран У1

veleff

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Хорари за работа
« Отговор #1689 -: Март 26, 2019, 09:13:17 am »
Благодаря, akruks ! В 99% си точна. :72:

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Хорари за работа
« Отговор #1690 -: Април 03, 2019, 05:50:14 pm »
Здравейте!Утре съм на интервю за нова работа,дали ще ме вземат?
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Хорари за работа
« Отговор #1691 -: Април 04, 2019, 09:03:18 am »
Мое мнение - не.
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Хорари за работа
« Отговор #1692 -: Април 04, 2019, 09:20:38 am »
Здравейте!Утре съм на интервю за нова работа,дали ще ме вземат?

В момента си имаш работа и искаш да я смениш? Не става ясно.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Хорари за работа
« Отговор #1693 -: Април 04, 2019, 09:28:51 am »
Здравейте!Утре съм на интервю за нова работа,дали ще ме вземат?
не мисля

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1694 -: Април 04, 2019, 04:37:13 pm »
Здравейте!Утре съм на интервю за нова работа,дали ще ме вземат?
А с твоята работа какво става-  напусна ли окончателно, след последния хорар за нея, където беше самонапуснала за два дни, понеже не понасяш колежката? Ако си напуснала и се водиш без работа, имаш шанса да започнеш такава, Мерка У1, 10 е в сходящ секстил със Сатурн У6, но като краен резултат няма да си много удовлетворена, последният аспект на Луната У11 е нехармоничен.