Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Астрология / Re: Цикъл Марс/Нептун
« Последна публикация от Рени - Днес в 01:49:49 pm »
Ребека, харизматично скромна съм.  ;)
2
Астрология / Re: Юпитер/Уран-"време" за късмет
« Последна публикация от Люба - Днес в 01:49:12 pm »
Криптото, като визирам най-вече биткойна избухна с влизането на Уран в Телец. Вече и децата въздишат сатошита. Аз си държа на своето за велика схема, за която поддържам теорията, че вероятно се изгърми на Уран в Близнаци. Но все пак, хората пари направиха на една абстракция, колко буквално по знака и планетата. Сега съвпадът с Юпитер трябва да донесе нови облаги за най-върлите поддръжници на крипто, така че и мнимите да се подхлъзнат, за да се взриви пирамидата. Най-малкото, покрай състоянията на квазивойни, биткойнът се обяви за актива на активите, слагал си бил токена в джоба и мигрирал, недосегаеми спестявания. Само не знам кой ще му го осребри, ама нейсе. Може и те да са прави временно.
3
Астрология / Re: Юпитер/Уран-"време" за късмет
« Последна публикация от Рени - Днес в 01:48:43 pm »
Благодарение на ВСВ  имаме толкова развити технологии и услуги. Знакът Телец подчертан е силно сервилен,  особено в близост до силните на деня ; с уклон за трупане, складиране, осигуряване и най-вече страх от промяна. Но и миролюбив знак, тук Венера  е на трон, а Луната има екзалтация. Няма лошо ако в следващите 84 г се "разгърнат " и другите човешки сетива, освен услужливите  пет ?
4
Лунации / Re: Пълнолуние и ЛЗ в Телец 28 октомври 2023г.
« Последна публикация от Люба - Днес в 01:39:22 pm »
Ако имам Юпитер на 9* в Скорпион, броим ли го затъмнен или му е много? Или и другите хубустници дозатъмняват? Или времето ще покаже?
Смених 14-годишно работно място, към момента с оценка: целувка от Господ по челото за награда и утеха заради предишното. Шефът е дистанциран и недостъпен плутонианец, но имаме повече от любопитна синастрия.
5
Астрология / Re: Юпитер/Уран-"време" за късмет
« Последна публикация от Сафо - Днес в 10:03:52 am »
Да,религията разделя хората....но нали написах,че при съвпадат им през 1941 г.Марс от водолей ги квадрати.
Така ,нещо задействано,активирано по-ранна година,следва пикът.Германия нахлува в СССР.
В тази година има изобретения ,които започват да се използват -ваксината, пеницилина,реактивните самолети, първият програмируем компютър и т.н
Уран е планета ,която сигнифицира самолети,технични постижения,и др.
И все пак,ще има изненади вероятно ,свързани със земя,блага материални ,продукция,финанси,религии,модернизация и свързване на всички банки в една голяма система,която да има достъп до вложенията на хората .В големите вериги магазини пазаруват през мобилните си устройства,ползват отстъпки,разни карти и подобни глупости,така в това отношение виждаме как леко ,постепенно и завоалирано ни насаждат всички екстри и удобства .   ;D
Парите ще са само през карти и никакъв кеш.Жалко.
Но,понеже си ми любима,ще се съглася с донякъде с теб ..Юпитер раздува ,прави от мухата слон .Може да се разрастне конфликтът ,но световния ред започна да се пренарежда със съвпадат на Сатурн и Юпитер във Водолей .
Нов строй -всички под строй!
6
Астрология / Re: Цикъл Марс/Нептун
« Последна публикация от Сафо - Днес в 09:41:51 am »
И при мен цикълът е на к4 . Засега не виждам отражение.
това е цикъл,който ще стартира на ъгъл и ще има продължителност около две години до следващия съвпад.
Ако Марс е хронократор,ще разбереш,тази години,догодина и т.н
При предишен такъв на к4 на мъжа ми,имаше повреда в парната ни инсталация и течове.
Събития при майка му-операции.
7
Астрология / Re: Цикъл Марс/Нептун
« Последна публикация от Люляк - Днес в 09:21:00 am »
И при мен цикълът е на к4 . Засега не виждам отражение.
8
Астрология / Re: Юпитер/Уран-"време" за късмет
« Последна публикация от Ребека - Днес в 08:16:37 am »
През вековете Религията е била повод за мноого кръв и войни. А призив към "свещенна война" е нещо страшно, отприщва всички терористични ислямистки организации, които не ползат дипломатични средства. Свещенна война. През втората световна война, дори и японците, изповядващи будизъм участват. 41 год САЩ се вклчват реално във войната.В разгара е.Не открих значими събития извън тази тема, нито в гугъл,нито в класическите книжни енциклопедии. Рени пита какво се е случило преди ,затова гледах.
9
Астрология / Re: Взаимодействие между циклите
« Последна публикация от Сафо - Днес в 07:23:17 am »
Цикъл Слънце/Сатурн ,който ще се случи на 16.02.23г в 27*на знак водолей,ще аспектира с тригон Марс и възел в 27*на близнаци от картата на България и с квадрат Меркурий.(от Левин).
Връщам се на тази карта на България,защото Лунното затъмнение на 28.10.23г.,което предстои,ще се случи на куспида на 4ти дом от картата в съвпад натално Слънце и Уран.Транзитна Венера,която е упр.на 4ти ще бъде в знак дева в точен квадрат с натален Плутон.
Това е картата с прогресии и транзити за периода.
Прогресия Луна е в точен квадрат с натална Венера,която е упр.на 4ти дом.Прогресивен Марс е съвпад нат.Сатурн упр.на 1ви,на Луната,на Юпитер.Прогресия Слънце е на асц.
Незная какво точно предстои като събитие,но затъмнение на к4 и то съвпад Светило,не е добре.Ако картата е вярна,разбира се.Прогресивен Меркурий е сменил знак,прогресия Венера е в последни градуси на скорпион и в опозиция нат.Меркурий.
Всички виждаме какви промени настъпиха в световен мащаб,но по-важното според мен е да се съсредоточим върху картата на България и да проследим какво предстои.
И тук,въпреки,че сте скептични относно датата,съвпадът Марс/Нептун ще аспектира близнашките планети и в частност Марс с ляв квадрат.
10
Лунации / Re: Пълнолуние и ЛЗ в Телец 28 октомври 2023г.
« Последна публикация от Сафо - Днес в 07:16:15 am »
Това затъмнение е все още действащо,а предстоящото пълнолуние го активира.Да видим.
Страници: [1] 2 3 ... 10